Jump to content
E-sigareti foorum
walc

DNA40 ehk nikli keeramise kunst

Recommended Posts

Kanthal peaks olema ja ca 1 oomine coil.

 

Edit: Ni200 puhul on soovituslik 0.1-1 oomine coil, et TC töötaks, minu kogemuste põhjal üle 0.4 ei tasuks ajada. Oleneb ka muidugi kas single või dualcoil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need peavadki tõmblema, coili takistus kuumusega muutub, see ongi kogu TC mõte ehk siis chip arvestab selle järgi temperatuuri.

 

Aga oluline on see, et baastakistus oleks paigas, seetõttu peabki mod+clearo olema külmad ehk (samal)toatemperatuuril.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks vahepeal kui uus coil tuleb, siis tõmblema hakkab max temp saavutamisel ja watid on enamvähem paigas?. Hetkel tõmblevad watid juba 60c alates ja 5w-ni vahepeal välja. Alla 4 sek ja juba tc kiri kisab.

Võtsin aku välja just, viskas takistuse  0,22 peale tagasi. Panen klipi kohe. See peaks normaalme olema minu arvates. See segast peksev klipp on kusagil eespool olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanthal peaks olema ja ca 1 oomine coil.

 

Edit: Ni200 puhul on soovituslik 0.1-1 oomine coil, et TC töötaks, minu kogemuste põhjal üle 0.4 ei tasuks ajada. Oleneb ka muidugi kas single või dualcoil.

Mul mingi peale 0,2 tc enam ei tööta igatahes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul mingi peale 0,2 tc enam ei tööta igatahes

http://www.evolvapor.com/datasheet/dna40.pdf

 

Mul töötab, aga nagu ma kirjutasin, siis oleneb traadi jämedusest, sellest kas tegu on single või dualcoil jne.

 

See link http://www.rebelvaper.net/dna-40-tips.htmlon ka vist siit varem läbi käinud, aga seal on mitu head soovitust. Näiteks see:

 

So what was reading at .11 ohm at room temperature is now reading at .14 ohm at room temperature. So now the DNA40 thinks the coil is sitting at 250+ degrees even though it's room temperature. What happens when you vape? It let's the temp of the coil only raise 200 degrees... So you're getting less than 300 degrees on the coils now before temp limit kicks in. This is again why positive terminations are an absolute must. It doesn't take much at all for a few hundredths of an ohm change in resistance, but that can have a big impact on the temperature the coils are allowed to reach. If this happens your best bet is to tighten down the connections, let the atty cool to room temp, and try again. If it asks if it's a new coil just tell it yes (as long as it's at room temp).

 

Ehk lühidalt, kui toatemperatuuril on coil teise takistusega kui alguses, siis soovitav on lihtsalt ühendused uuesti üle pingutada ja siis jälle määrata "new coil".

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/bvprkeiz5lhh2hd/20150303_171406.mp4?dl=0

See peaks ok olema,.tõe huvides kui takuistus jälle üles/alla hüppab, teen uue video, siis palun ytle kumb see siis normaalne on   :)

https://www.dropbox.com/s/de3nabll0hbkw22/20150303_174619.mp4?dl=0

Ja nüüd vaata seda video. Ilmselgelt yx nendest paneb täiega näkku. Viimasega eriti tömmata ei anna

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/de3nabll0hbkw22/20150303_174619.mp4?dl=0

Ja nüüd vaata seda video. Ilmselgelt yx nendest paneb täiega näkku. Viimasega eriti tömmata ei anna

Selle esimesega on sul ilmselgelt vale takistus, sest see pole reaalne, et 28W peal temp üle 129 kraadi ei tõuse, sa ilmselgelt oled selle coili soojana uuesti "new coil" pähe seadistanud. Ehk kus tuleb pidevalt temp control ette on just normaalne, aga sul ilmselt piirang liiga madal. Mis max temp sul pandud on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vahet pole kas panen 180 või 210, sama case ikka

vaatan, kas viitsin uut coili keerata, lähen vist kanthali peale tagasi


edit:

 

vaikselt hakkab selgus tulema, miks ma asja vist tööle ei saa (pead veel ei anna)

 

Krd lammas VAPOSHARK oma Rdna-ga.....

ma rsk mõelnud, et kui clero ära võtab, siis viskab uue coili kirja, ma klõpsinud suvalisi nuppe , et eest ära saada see.

Aga tuleb välja, et ei ole nii, selle jaoks +/- nupud (uus/vana).

No joptvajumat, kas seda infot, siis karbile ei mahtunud panna, kõik muu ju mahtus?!

Mis seal ikka, ei ole ju väga tähtis info  (ullike)  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ummm õiged mehed ju manuaale ei loe :D. Aga minu toru videodes on see vist ju kajastatud.
E-sig tootjatest ei hiilga keegi väga heade manualidega enamasti... selle töö peaks maaletoojad ära tegema. Kas või kodulehel peaks kõik info olemas olema kui karbis pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ummm õiged mehed ju manuaale ei loe :D. Aga minu toru videodes on see vist ju kajastatud.

E-sig tootjatest ei hiilga keegi väga heade manualidega enamasti... selle töö peaks maaletoojad ära tegema. Kas või kodulehel peaks kõik info olemas olema kui karbis pole.

mis manuaale ma loen, kui seda pole kaasas, no on karbi peal, aga

pm karbi küljes on kõik vajalik info olemas, v.a see UUS coil/VANAcoil +/- teema  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma coili täna ei teinud, funkab normaalselt :)

ainuke miinus on hetkel, et natuke madalale vist tegin, ei tule nii palju õhku läbi kui ennem, aga piisavalt, et mitte uut coili veel teha  

Share this post


Link to post
Share on other sites

 See eilne  coil mis ära murdus keerasin ringi vähemaks ja sama coil läks käiku. Näitab 0,12 takistust. Ilgelt tossu jne. Aga krd kiiresti temp tõuseb, pm peale 2 järjestikust tõmmet tc karjub. Ma tõstsin juba tempi 240. Ikka temp tõuseb maru kiirelt. Pm hetkel 7 ringi, kas see on liiga vähe võin milles case?


Nikkel ka nyyd pm otsas. Ootan onajat pakiga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No peabki ju tõusma kui sul coil lühem ja takistus madalam :) Minul on koguaeg nii, et esimese sekundiga TC karjub ja nii on suht norm, see ei peagi võtma 4 sekki aega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TC ju ei sega tõmbamist. Mul ka karjub. Samas aurab nagu loom. Ka kuskil seal 0,12...0,19 vahel coilid tavaliselt.

 

Praegu näitab 0,18ohmut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TC hakkab siis ka segast panema, kui vatt ei viki kõige paremini. 

Või kui suudad sisepaagi "üleliigsest" mahlast kuivale tõmmata. Need mahvid on päris rõvedad. Nanaga jälle täna korduvalt kokku puutunud, sest seda läheb mul loomamoodi rohkem kui teisi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

TC hakkab siis ka segast panema, kui vatt ei viki kõige paremini. 

Liiga palju vatti? Ses suhtes keskelt on suht tuuga kuigi eriti nagu paialt ei võtnud riba.

 

Niklil on alguses ikkagi spetsiifiline maitse, kaob ca veerandi paagiga ära.

Samas tavacoilidel on sama case, nii et see pole probleem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...