Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Guest chismatic

Konto kustutamine

Recommended Posts

Guest chismatic

Kas viga on minus või ei ole konto kustutamise koht lihtsalt leitav?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kuidas see puht tehniliselt välja näeb. Ma ei tea küll kuidas konkreetne foorum andmeid hoiab, aga mina disainiks asja nii, et näiteks postituse, privaatsõnumi jm. kasutajaga seotud infoga on foreign key kasutaja tabelile ja kasutaja kustutamiseks peaks kustutama ka kõik temaga seotud kirjed. See aga võib mõne teema väga kummaliseks muuta, kui keegi on tema postitusele tsiteerimata vastanud vms.

Pigem oleks siin vist lahendus kõikide teavituste linnud maha võtta ja selleks et keegi kontot kaaperdada ei saaks kasutajale ban anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mind on siin 2 tervet tükki, teine on fb-ga seotud kuidagi     :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ups, vale koht

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kuidas see puht tehniliselt välja näeb. Ma ei tea küll kuidas konkreetne foorum andmeid hoiab, aga mina disainiks asja nii, et näiteks postituse, privaatsõnumi jm. kasutajaga seotud infoga on foreign key kasutaja tabelile ja kasutaja kustutamiseks peaks kustutama ka kõik temaga seotud kirjed. See aga võib mõne teema väga kummaliseks muuta, kui keegi on tema postitusele tsiteerimata vastanud vms.

Pigem oleks siin vist lahendus kõikide teavituste linnud maha võtta ja selleks et keegi kontot kaaperdada ei saaks kasutajale ban anda.

 

PHPBB lahendab selle niimoodi, et postid jäävad anonümiseeritud kujul alles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...