Jump to content
E-sigareti foorum
Marc55

Eleaf iStick 40w TC

Recommended Posts

“iStick TC40W, an innovation of iStick series battery, adopts newly introduced technical element of temperature control, which will bring out a unique vaping experience by adjusting temperature setting. Despite the small size, it can reach 40W with as large as 2600mah battery capacity. Moreover, all stainless steel threads and elastic spring connector endow it with strong wear resistance. With temperature control function, power saving will also be a plus.”


The newly announced Eleaf iStick TC40W is virtually the same size as the 30W model:


TC40W2-1024x759.jpg


This time the fire button has a more tactile looking round design and a menu button has been added between the up and down buttons:


TC40W1-759x1024.jpg


The iStick 40WTC in TC-Ni (nickel) Mode. Could this mean another option for titanium?


TC40W4.jpg


 


Uudise originaal


Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool. Ei jõua reviewd ära oodata. Kuskilt jäi meelde jutt, et nad JTga voodis seega eeldatavasti midagi evic vt sarnast?

2600mah aku ka täpselt paras. Tavalise isticki 2200 ei vedanud päeva välja ja 50w 4400 ei vea seega ka kahte. Niiet laen iga päev niivõinaa :) Aga 2600 peaks olema idekas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi selles, et TC võtab rohkem voolu, nii, et 2600mah ma arvan peab sul vähem vastu kui istick 2200mah kanthaliga, aga eks oleneb ka mis builde kasutad jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi selles, et TC võtab rohkem voolu, nii, et 2600mah ma arvan peab sul vähem vastu kui istick 2200mah kanthaliga, aga eks oleneb ka mis builde kasutad jne.

Selgita ka algajale, mismoodi TC võtab rohkem voolu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui tähte norida, siis mitte TC ei võta rohkem voolu, aga TC chipid võtavad (kogu see reaalajas temperatuuri kalkuleerimine, vattide reguleerimine jne).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui tähte norida, siis mitte TC ei võta rohkem voolu, aga TC chipid võtavad (kogu see reaalajas temperatuuri kalkuleerimine, vattide reguleerimine jne).

Arusaadav. Aga palju TC-chip vs nonTC-chip rohkem võtab? Kas asjal on tegelikult üldse reaalselt vahet? Enamus aku paugust läheb ju siiski coili soojendamiseks - vahet pole ju, kumba chipi sa kasutad.

Et nad on totaalselt erinevad - fakt. Aga energia tarbimisel prolly vahet ei tohiks olla. Miskipärast mulle tundub (selline imelik asi, nagu sisetunne), et piiratud tarbimine on effektiivsem overall vs piiramata tarbimine.

 

Seda on ilmselt päris keerukas hinnata, kuna coili materjalid on väga erinevad. Et saada sama takistusega kanthali coil peab rauda  paigutama sitaks. Seega võrrelda neid ei saa, sest ühe soojendamine eeldab rohkem watte - see ka fakt.

 

Võibolla kui taandada asi veel watt/g, siis see oleks isegi hinnatav kuidagi, aga kas sellel on mõtet....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piltlikult võib siin näitena tuua mobiiltelefoni. Aku on pisike, aga rääkida saab olenevalt isendist mõnest tunnist kuni 10+ tunnini. Ja mobiiltelefoni chip peab lisaks wattide arvutamisele(mobiil ei saada alati max tugevusega signaali vaid arvutab selle välja kui kõvasti peab karjuma et mast kuuleks) veel signaali kodeerimise jms. tegelema erinevalt TC mod-st, mis tegelikult peab vaid takistust jälgima, paar lihtsat arvutust tegema ja võimsust reguleerima. Ehk kui TC MOD-s just mingi kiviaegne kontroller pole, siis ei tohiks kontrolleri energiakulu väga arvestatav olla.

 

Samas Ni coil on enamasti kergem ja soojeneb kiiremini, sealt võib energia mõttes hoopis kokkuhoid tulla. Siin võib tuua piltliku näite, et kui tahad tassi teed/kohvi teha, siis veekeetjaga saab vee kiiremini soojaks kui poti või kannuga sama võimsusega elektripliidil. Põhjus on sama, et veekeetja inerts on väiksem.

 

Kui keegi viitsib, võib muidugi loomkatseid teha, kas aku kestab paremini TC või VW reziimis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kui keegi viitsib, võib muidugi loomkatseid teha, kas aku kestab paremini TC või VW reziimis.

Sedasi saab jah, aga kas sellel on mõtet? Ma julgelt pakun, et vahe võib olla max 1-2mahvi kogu aku mahtuvusest. Kui sedagi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, vahe pole tõenäoliselt märkimisväärne ja tegelikult tekib ka küs, kuidas seda hinnata kuna olgu siis teadlikult või alateadlikult, aga tc ja vw puhul ei pruugi mahvi pikkus sama olla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu arvamus ja loogika pakub välja ,et siin siiski tegemist aku säästmisega kui just ei kasuta max temp seadistust ehk siis kellad põhjas pidevalt. Samas selline kasutaja ei vajagi TC võimalust kes üritab vati koos vedelikuga ära suitsetada   :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ise arvan, et põhjus on lihtsalt tehnoloogia uudsuses, st tavalisi kanthaliga kasutatavaid chipe on kauem tehtud ja ilmselt on jõutud rohkem optimeerida. Mina rääkisin omast kogemusest, aga olen kuulnud ka vastupidist arvamust, samuti reaalsest elust, et aku peab TC-ga just kauem vastu. Minul on tekkinud selline kogemus (et TC settingutes aku ei kesta nii kaua) nii SX miniga, kui ka DNA40 kloon (kangxini vaporflask). Ka Pbusardo ütles oma SX mini class m ülevaates, et TC seadistuses peab aku vähem vastu kui nö vattide seadistuses. Aga nagu ma varem kirjutasin, siis päris palju kindlasti oleneb buildist (ni200 vs titaan vs takistus vs traadi jämedus jne) ja ka seadmest (mõnel on kiip ilmselt effektiivsem kui teisel).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega TC totaalselt kanthali chipist ei erine. Ainuke vahe on selles, et TC jälgib ka mahvi ajal takistust ja vajadusel keerab pinget maha. Tänapäeva arvutusvõimsuse juures see chipi jaoks mingi arvestatav lisakoormus ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega TC totaalselt kanthali chipist ei erine. Ainuke vahe on selles, et TC jälgib ka mahvi ajal takistust ja vajadusel keerab pinget maha. Tänapäeva arvutusvõimsuse juures see chipi jaoks mingi arvestatav lisakoormus ei ole.

Sealt ka loogika ,et TC peaks hoidma pinget maas ja säästma vähemalt osadel kasutajatel akut. Või ma eksin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no vahe on ka, kas kasutad single coili või dual või twisted, nagu öö ja päev on aku kasutus aeg

No shit Sherlock :) Ja minu puhul on need võrreldavad buildid olnud. Sul ju RBA olemas, eks proovi ise.

 

 

Ega TC totaalselt kanthali chipist ei erine. Ainuke vahe on selles, et TC jälgib ka mahvi ajal takistust ja vajadusel keerab pinget maha. Tänapäeva arvutusvõimsuse juures see chipi jaoks mingi arvestatav lisakoormus ei ole.

 

Totaalselt muidugi ei erine, samad karbid ja ekraanid on ka :) Aga päris nii lihtne see ka pole, et ainult pinget keerab maha, rääkimata seda, et kogu seda jama peab ka reaalajas ekraanil kuvama. Pole ilmselt ka õige teema, et väga tehniliseks minna, aga võimalik, et TC modi puhul mängib rolli ka step-down? Ehk kuidas see on tehtud? Kui suured on soojuskaod jms

 

Aga mainin uuesti, et minu kommentaar põhines isiklikel kogemustel, mitte teoorial. Kui kellelgi on teisi kogemusi, palun postitage :)  Napoleon? Walc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Energia kulu sõltub jah n+1 asjaolust sh. kindlasti ka chipi ehitusest. Aga teema on küll vale kuna jutt läks üldiseks ja pealkirjas olevat toodet pole siit vist keegi veel käes hoidnud.

 

Aga teemasse ka - mis selle hind umbkaudu olema saab? Mina sellise eest väga palju ei maksaks kuna olgu see kiip kuitahes effektiivne, 2600mAh akuga mina päeva hakkama ei saaks st. see sobiks vaid backup MOD-ks või siis peaks neid mitu tükki olema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Energia kulu sõltub jah n+1 asjaolust sh. kindlasti ka chipi ehitusest. Aga teema on küll vale kuna jutt läks üldiseks ja pealkirjas olevat toodet pole siit vist keegi veel käes hoidnud.

 

Aga teemasse ka - mis selle hind umbkaudu olema saab? Mina sellise eest väga palju ei maksaks kuna olgu see kiip kuitahes effektiivne, 2600mAh akuga mina päeva hakkama ei saaks st. see sobiks vaid backup MOD-ks või siis peaks neid mitu tükki olema ;)

http://www.smogdistribution.com/pre-order/istick-40w-temp-control-eleaf/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu hinnangul hakkas aku paremini kestma. Seda siis eVic supreme pealt Vaporsharki peale kolides.

Nii kahjuks ei saa üldse võrrelda, sest mul ka kanthali modid on erinenud nagu öö ja päev (2 hana klooni oli, ühel pidas aku üle 2 päeva vastu, teisel sama aku ei vedanud kahte päevagi välja), pigem peaks ikka sama seadet TC'ga ja ilma proovima.

Euroopas vist nii head hinda ei tule https://fairvape.deals/akkutrager/88-eleaf-istick-tc-40-watt-kit.html :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii kahjuks ei saa üldse võrrelda, sest mul ka kanthali modid on erinenud nagu öö ja päev (2 hana klooni oli, ühel pidas aku üle 2 päeva vastu, teisel sama aku ei vedanud kahte päevagi välja), pigem peaks ikka sama seadet TC'ga ja ilma proovima.

Teatud mõttes mingi pildi annab - harjumused nii kiirelt ei muutu ja TC seadmega hakkas aku paremini pidama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, mida asja..
Lametechis oli sarnase kujuga karp juba kuu aega saadaval. Vaatasid vist kõik kesta pakkumised üle ja võtsid kõige odavama.. Kes isticki ostab on loll, see kuidas nad käitusid eelmise seeriaga on lihtsalt masendav.. a'la "kui su seade läks põlema siis oli sul kloon" mingu nad ka XXXX..
/rant

Share this post


Link to post
Share on other sites

IStick 30w ei suuda ma ise ära kiita. Oli pool aastat igapäeva masin. Kiip meeldis, suurus meeldis, aku eluiga samuti.

 

Seega. Ootan mil 40 meile jõuab ja usun, et tuleb ka see ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omal igapäevaselt kasutuses kõige esimesest satsist pärit 50W isend - toimib perfektselt siiani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omal igapäevaselt kasutuses kõige esimesest satsist pärit 50W isend - toimib perfektselt siiani

Sülita kolm korda üle õla ka. Tuttaval on ka isend mis sult pärit ja töötab(veel). Alati loen talle sõnad peale, et ära jäta laadima ilma järelvalveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...