Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

AliExpress Omniva pakiautomaadis

Recommended Posts

https://www.omniva.ee/era/kiri/aliexpress_pakiautomaati

Tulevikus hakkab teenus hõlmama enamikku välismaistest e-poodidest, esimeses etapis saab aga kaupu pakiautomaati tellida Hiina populaarsest veebipoest AliExpress.com. 

 

AliExpressist kauba tellimiseks Omniva pakiautomaati registreeri end siinsamas lehel teenuse kasutajaks ning laadi alla tellimuse vormistamise juhend. Kui tellimus vormistatud ja pakk pakiautomaati jõudnud, saadame Sulle selle kohta info SMS-iga.

 

 

 

* Soodushind 1,90 € kehtib 2015. a lõpuni, edaspidi on teenustasu 2,40 €.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irwe Hiinast lendab tasuta (ja ma tean küll, et tegelikult pole midagi tasuta) kohale ja Omniva pakiautomaati viimine maksab 1.90 rutsi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kirves, niikaua kui selver asjub onajaga samas majas, siis tänan ei (esiga) 

 

Kui aus olla, siis onaja teenib nende hiina pakkide pealt niigi prisket kasumit, neile makstakse toimetamise eest, mitte nemad hiinlastele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina kusjuures regasin suure hurraaga pakiautomaadi aadressi Aliexpressi ära - vahel tahaks mõnda asja võimalikult kiiresti kätte saada ja siis on enamasti postkontor suletud...

Natuke peale seda kohe feilisin ka: shoppasin mingit pudi-padi, hunnik 0.50€ - 5€ asju paljudelt erinevatelt müüjatelt ning suutsin need kõik pakiautomaadi aadressile saata :D Õnneks sain enamike müüjatega kontakti ning andsin tavalise aadressi, aga päris valus oleks olnud iga asja eest, ühe näitena näiteks 0,55€ maksvate sõrmikute eest, 1.90€ kohe otsa maksta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav miks see onavia lehel regamine vajalik on ja mis siis saab kui tellin midagi pakiautomaadi aadressile, aga pole onavia kodulehel reganud?

Teine asi, et huvitav kas neil mingi kaitse ka on kui keegi kurjaks peaks saama. Põhimõtteliselt saab genereerida hunniku random isikukoode ja telefoninumbreid ja tellida ühekaupa 100 0.05USD maksvat asja. Kui järgi ei lähe, siis on üks automaat kohe kaheks nädalaks rivist väljas(loe: täis st. keegi ei saa midagi saata ega vastu võtta) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas see valimine käib.....kõik ei lähegi automaatselt automaati?

Ma sain nii aru, et kui adre ja nimi peal, siis eestisse saabudes näevad, et sooviti automaati (automaatselt kõik sinna).

 

Võiks natuke valgustada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seal juhedis on kirjas ju. Pead panema aadressis street reale pakiautomaadi nimetuse ja postiindeksiks vastava pakiautomaadi indeksi, mille kuskilt leiad. Aga vot seda ei tea mis siis saab kui pakk kuskilt mujalt tellida ja automaadi aadress panna. Ise pole ma aliexpressist midagi tellinud, aga nagu aru saan on see ka ainult keskkond analoogselt e-bayga ehk paki paneb teele müüja mitte aliexpress ja paki peal pole see kuskilt näha, et selle aliexpressi kaudu tellisin.

 

Btw, seal avalduse vormil on üks huvitav linnuke, mille märkimine on kohustuslik:

 

 

Olen nõus, et minu andmeid kasutatakse ainult teenusele tagasiside küsimiseks ja info jagamiseks.

 

 

 

vot seda oleks huvitav teada, mis infot ja kellele siis jagatakse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...