Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
heaven gifts

Eleaf iStick Pico, A Super Small Device With Elegant Appearance

Recommended Posts

Hi vapers, Eleaf just launched a super mini device, called iStick Pico. It's comprised of a tiny box mod and a 2ml e-liquid capacity tank, supporting the latest upgradeable firmware and TCR function. It's available in 5 colors. Adopting the ijust 2 coil head, the istick pico tank is quite suitable for high watt vaping.

 

379df2f4bb1f021d1481f3ece9ce92f5.jpg

 

f3cca7cefc943a1677baa9e57666a845.jpg

 

Features:
75W Max Output with compact size
VW/Bypass/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR Mode
Replaceable 18650 Cell
Elegant appearance in 5 colors
Top filling and adjustable airflow
 

 

For more info, please visit: More info: http://www.heavengifts.com/Eleaf-iStick-Pico-TC-full-Kit.html

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõimake mu silmamõõtu, aga selle asja sisse ei lähe 18650, kui sellel patareiluugil mingi pikendustoru vahele ei käi. Pigem mahub sisse 18350.

f7Wsf36c_7Q.jpg
PEoHyVLMW48.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uus soft väljas.

 

We just released a new firmware for iStick Pico–the version 1.01.
This new firmware features a simpler interface for VW mode, a Smart mode for easy operation and a custom logo for fun.
 
 
PS GB-s klientidele e-maili pakkumise hind 22USD (tollivaba  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle uue softiga jookseb mu Pico mõnda aega kasutades kokku. Aitab aku eemaldamine, kuid mõnikord on seda tegevust vaja mitu korda korrata, enne kui jälle mõneks ajaks tööle jääb. Mõned korrad on ka tõmbamise ajal kokku jooksnud, siis jääb nö "tuli peale". Vana softiga seda jama pole veel olnud.

Uut softi olen ka üle kirjutanud, aitab umbes päevaks, siis hakkab uuesti jebima.

Akuks on VTC5, muid pole selles modis kasutanud.

Nüüd siis küsimus: kas kellelgi veel on uue softiga sellist jama juhtunud või on minul vigane mod? Hetkel vana soft peal ja probleeme pole, aga küsimus jääb ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli uus soft paar päevakest peal. Sel ajal probleeme ei esinenud. Kuna mulle meeldis vana versiooni ekraanigraafika rohkem ja smart mõudi ma ei kasuta, siis panin vana softi uuesti peale tagasi. 

 

Edit: tuleb meelde, et uuel versioonil ei toiminud takistuse lukustus. Peale lukustamist SS traadiga muutus vastavalt coili tembile takistus ikkagi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ühel uus soft peal paar päeva ja kõik toimib siiani ka ss traadiga lukustus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...