Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Buddha

Küsitlus: Kas oled lõpetanud nikotiiniga vedeliku tarbimise peale 6 kuud kasutades e-sigaretti?

Kas oled lõpetanud nikotiiniga vedeliku tarbimise peale 6 kuud kasutades e-sigaretti?  

59 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Olen kasutanud e-sigaretti:

  2. 2. Tabrin endiselt nikotiiniga vedelikku, pärast 6 kuud+ kasutamist:

  3. 3. Minu lemmik nikotiini sisaldus e-vedelikus (100ml pudeli kohta):

    • 0% (0mg)
    • 0,1% (1mg)
    • 0,2% (2mg)
    • 0,3% (3mg)
    • 0,5% (5mg)
    • 0,6% (6mg)
    • 0,9% (9mg)
    • 1,0% (10mg)
    • 1,2% (12mg)
    • 1,8% (18mg)
    • 2,4% (24mg)
      0
    • 3,6% (36mg)
      0


Recommended Posts

Kas te räägite siin % st või mg/ml- st ?  3 mg/ml kohta ei ole palju, üpris lahja. Seevastu 3% ( see siis võrduks 30mg/ml ) on päris kange.

0,35-0,4 mg/ml  on ülemõistuse lahja, sisuliselt 0, nagu rohkem mõõtmisviga  .

Ma oma 3mg/ml  olen siis ilmselt kangete meeste poolel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oot ma mõtlen


sa ajad mind segadusse, keegi pole varem selle "lolli" mõtte peale tulnud siin foorumis   (psühho)  

Aga sa saad  

  (Y)

 

mg/ml on õige. 

Ma imen 5-6mg/ml kohta, see su 3mg on lahja....sõltub inimesest, mulle lahja. Alustasin 18mg. Eile (üleeile) vedeliku puudusest toppisin 12mg sisse ja ütlen ausalt, see polnud mõnus. Ego pulga otsas vb oleks hea olnud, aga cucu2 otsas mitte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin hiljuti 3mg Pulpi White Cake'i ja poole mahviga tahtsin kopsud välja köhida. Segasin 1/5le nullbaasiga ja sain tõmmatavaks. Veidi kange on ikka aga rohkem ei taha ka baasi panna, maitse kaob ära. Põhiliselt kasutan Cucu2 dual-coiliga kuskil 35w juures.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedeliku kangus on vastandlikus seoses seadmega ning võimsusega, millega tarvitada.

 

Ma julgelt julgen arvata, et ühe mahviga (kopsu) manustan rohkem nikotiini, kui teine mees põsemusiga ja kangema vedelikuga. Lihtsalt kopsudesse mahub 4-7L õhku, aga suhu sa ei topi selliseid koguseid. 

 

Ise olen taandunud sellega juba ca 0,8...1mg/ml kangusele. Seda juba julgelt kuu aega järjest.

 

Omalt poolt julgelt lisan ka selle fakti, et nikotiin ikka rämedalt rikub vedeliku maitset ehk mida vähem on tootes nikotiini, seda nauditavam see on overall. Vähemalt mulle tunduvad maitsed kohe palju maitsvamad :) 

 

Samas päris nulli veel ei ole proovinud - eks aeg näitab. Õnneks saan timmida kasvõi 0,01mg/ml vajadusel :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah, erinevad seadmed ja erinevad tõmbamisstiilid  tingivad siis ka nikotiinisisalduse erinevuse.  Ise olen juba 2 aastat 3mg/ml peal, vahepeal mõne korra proovinud ka 6mg/ml  aga kohe jälle tagasi kolinud 3mg/ml peale.

Suust kopsu stiilis erinevate RTA -dega.

Küll aga olen viimasel ajal vähendanud maitsete oskaalu mahlas. Enamasti 0,75% või 1% . Mõni maitse ka 2-3%.

Ahjaa Capella ka 8% !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...