Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
sulliwan

Soovitage paaki!

Recommended Posts

Olen aastate jooksul kasutanud igasuguseid erinevaid paake, kuid pole veel suutnud midagi enda jaoks ideaalset leida.

 

Kõige suurem probleem minu jaoks on paakide lekkimine, viimane paak mis selletõttu sahtli nurka rändas oli Aspire Triton, sai proovitud igasuguseid erinevaid coile, kuid probleem kestis. Kasutan 75% VG vedelikku, nii et ei tohiks selles ka asi olla.

 

Ehk siis nõuded:

1) maht vähemalt 4ml

2) lekkimiskindel disain

3) pealt täidetav (palju mugavam kui pidevalt aku küljest lahti keerata)

4) lihtsalt puhastatav (näiteks sedasama õnnetut Tritonit on küll pesta lihtne, kuid pärast seest vett kätte saada võimatu, peab ootama päeva kuni ise ära kuivab).

 

Seni on minu kasutatud paakidest kõige paremini neid nõudeid täitnud iClear 30s, kuid selle puhul ei meeldinud liiga väike õhuvool, üpris sageli vahetamist vajavad coilid ja plastikust paagimaterjal mis päris kiiresti üpris koledaks läks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cubis Pro on küll hea lekkevaba tank, aga tema miinuseks on nõrk maitse edastus, DL colilide luristamine ja MTL coilide mõningased dry hitid. Aga sellegipoolest kasutan seda tanki pea igapäevaselt :) Kuna tööl ei saa suuri pilvi puhuda, siis on ta MTL variandis siiski hea kaaslane.  

Lemmikuks on siiani jäänud vana hea Goliath V2. Väga hea maitse, väga head tehasecoilid, suht viisakas RBA pea. Ainuke miinus on alt täitmine. 

 

 

Kui muidugi ise coile viitsd keerata ja suuri pilvi ei pelga, siis on heade paakide valik väga suur. MTL RTA-dest kindlasti Kayfun V3 mini ja Pico RTA.

DL RTA-de valik on juba väga suur. Näiteks Griffinid, Aromamizerid, Chtulhud jne

 

Kõik oleneb sellest millist tõmbamise stiili viljeled. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crius ka sobib, kuna eeldustes ei ole välja toodud, et ise ehitamine ei sobi või et dual-coil ei kõlba. Criust nimelt ei saa kasutada single-coil.

Endal juba ligi aasta ja toimib kenasti.

Ei kruvidele, lihtne laadida, deckile ligipääs, jms mugavusteenused kõik tagatud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.fasttech.com/products/0/10018935/5591700-authentic-wotofo-sapor-25mm-rta-rebuildable-tank

 

Selle ati väksemat venda ma pole veel lekkima saanud. Kõikidele muudele parameetritele vastab ta ka. Cucud, Criused ja Griffinid teatud tingimustel on ikka veidi mahla välja lasknud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen omanud ka Cubist ja Saporiga võrreldes on see ikka paras porr. Kogu aeg oli mingi ikaldus sellega, kord lurises, kord kärssas, TC-ga oli mingi jama kogu aeg, jne. Sapor ikka hoopis parem variant, kui muidugi ise coile keerata viitsid, sest tehasecoile sellega kasutada ei saa. Lekkekindlaks teeb selle sarnaselt Cubisega ülevalt õhuvõtt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...