Jump to content
E-sigareti foorum

tripp

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  977
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by tripp

 1. PG ja VG võiksid olla meditsiiniliseks kasutamiseks, puhtusega 99,5% ja üles. Maitsestajaks kasutada ikkagi e-cig jaoks kasutamiseks mõeldud maitsestajaid. Uuri kasvõi netist , kas on kasutatud seda maitset veipimiseks või mitte Segamise vahekorra määramiseks kasutada mõnda äppi, eriti siis , kui soovid komponente lisada kaalu järgi, mitte mahu järgi. Äppidel on mahu kaaluks teisendamise võimalus reeglina olemas. Isiklikult kasutan komponentide kaalumiseks kaalu, saab pudelist otse valada ja ei pea iga komponendi mõõtmiseks eraldi mõõteklaasi pesema. Kaalu puhul peab teadma komponentide erikaalu, näiteks kui PG kaalumisel on enamvähem ml=mg, siis VG puhul see nii pole. Kaal võiks olla 0,00 g skaalaga, köögikaal mis kaalub grammi täpsusega, pole vedeliku segamisel hea valik. Puhtus on elementaarne, ei uskunud, et seda peaks eraldi toonitama Kui vedelikule lisada nikotiini, siis peab teadma, et nikotiin on mürgine, nahale sattumisel tuleks see kohe rohke veega maha pesta, et vältida naha kaudu imendumist. Samuti tuleb nikotiini eriti ettevaatlikult doseerida. Kindlasti on turvalisem teha suuremaid koguseid, siis ei ole mõõteviga nii suure tähtsusega. Isiklikult teen 100ml kaupa oma vedelikke, kui teha 10ml kaupa siis peab 10x ettevaatlikum olema komponentide kokkuvalamisel. Pärast komponentide kokkuvalamist peaks kogu kompoti korralikult läbi segama/raputama/loksutama. Mõistlik on lasta valmis vedelikult mõnda aega seista (ehk steepida). See muidugi sõltub ka maitsestajast, mõni kõlbab kohe, mõni maitse vajab laagerdumist. Talveks õues kasutamiseks on mõistlik teha suurema PG sisaldusega vedelikke (VG/PG vahekord 50/50 ), suvel võib teha rohkema VG sisaldusega (30/70, 20/80). Seda siis sellepärast, et VG võib külmas liiga paksuks minna ja ei voola enam nii hästi ja võivad tekkida dryhitid, ehk maakeeli kärsakas). Rohkem ei oska midagi lisada hetkel...
 2. http://eelnoud.valitsus.ee/main/mount/docList/6c7d5024-3126-4969-9c0f-81e890a69315#s0pRbwli Kas nüüd hakatakse maaletoodavaid PG, VG ja toidumaitseid märgistama ja jälitama?
 3. RTA tuli kohale igatahes. Trackingu järgi käis tollist küll läbi, aga lasti sealt vabaks.
 4. Rauda võtavad ka rajalt maha. Mult võeti cuAio stardikas ära
 5. Huvi pärast, miks varud prügimäele lendasid? Hoiutingimused valed vms?
 6. Ape Revolution by Survival Vaping
 7. Kas mitte sellel RX 2/3-l polnud seda juhtmete ülejootmise jama? Ja mingi hetk see ka enam ei aidanud? Et siis see välistaks ju kohe "hea" kategooria
 8. Ma isegi olen näinud seda filmi, aga nimi ei tule meelde ja otsida ka ei viitsi :). Igatahes DeNirot sellise lollaka dressipluusiga väga paljudes filmides ei näe, ja ma mäletan et oli mingi film, kus tal oli selline riie seljas mingi hetk.
 9. Vanasti oli võimalus, et sain lugemata postitustel minna esimese mitteloetud posti peale, enam seda võimalust ma ei näe. Kas enam polegi? Lisaks oli veel jah, see 30 päeva postid ja nädala postid jms, seda valikut ka enam pole. Aga progress on hea, natukese aja pärast loksub kõik paika
 10. Seaduse järgi on üle 2ml aurustite müük keelatud. Miks Levia e-poest on võimalik osta üle 2ml mahutavusega aurusteid? Kui selline politsei tahad olla, siis täida ise ka seaduseid
 11. Pharaoh on originaal või kloon? Kas see töötab hästi? Mujal foorumites on kurdetud, et ülemine õhuvõtt ei tööta ja üldine kvaliteet on ka vilets.
 12. Slide töötab hästi, kui libistada kogu klaasi ulatuses servast servani mõõduka tempoga ülevalt alla. 10/10 katset töötavad niimoodi. Mulle meeldib lisaks see, mida see mod akudega teeb. Hommikul kui võtta pooltäis akudega mod kaasa, siis õhtul koju tulles akud veel tühjad ei ole. See on asi, mida pole varasemate kahe akuga modidega (Alien, Cuboid) kogenud.
 13. Nagu näen, siis said ka oma musta Minikini kätte . Oled rahul sellega?
 14. tripp

  SMOK osub tc

  Mõne teise atiga pole proovinud?
 15. Äraantavasse pagasisse võib ka rohkem kui liiter panna. Muu jutt on õige. Mul viimasel reisil Bulgaarasse, vahemaandumisega Frankfurdis tundis ainult Tallinna Lennujaama turvakontroll e-sigareti ja tagavaraakude vastu huvi, teised ei küsinud midagi.
 16. Minikin ongi selline 2 akuga reuleauxi kujuline . Ja miks ei peaks kohale jõudma? Mul pole siiani veel midagi tagasi saadetud, ma muidugi midagi vedelat väljast ei ole tellinud ka viimasel ajal, sellega on vist rohkem probleeme, kui rauaga.
 17. Kahe akuga modi enam eriti pisemaks ei saa, kõrguses on suht lagi käes juba. Muidugi kui kasutada Pico dual varianti, saaks ka pisemaks, aga siis jääb see kole kühm ikkagi alles. Minikinil lisaks veel akud laiemas osas kõrvuti, mis teeb ta kuju selliseks hästi pihku istuvaks ja ergonoomiliseks. Pind on kaetud sellise kummise nanokihiga, mis kaotab kergemad kriimud mingi aja pärast ära. Boonuseks on puutetundlik ekraan ja muidugi kiip, mis toimetab ikka suht kiiresti ja hetkeliselt. Kiip oskab vist voolu ka kuidagi säästlikumalt kasutada, kui võrrelda Cuboidiga, siis samade parameetritega kasutades saavad Cuboidil akud enne otsa, kui Minikinil. Peaks proovima veel TC ka uuesti ära, teen seda siis, kui uued atid kohale jõuavad, siis saab SS traadi sisse panna.
 18. Asmodus Minikin 2 https://www.asmodus.com/asMODus-Minikin-2-180W-p/asmodus-minikin-2-180-touch.htm
 19. MODid uued, atid vanad ja usaldusväärsed
 20. Asi alles paar päeva vana, seega ei oska värvi püsimise koha pealt kaasa rääkida, hetkel pole midagi veel kooruma hakanud. Samas on mul kõikide tunnuste järgi see uuem variant, loodan et peab vastu. TC-d ka kahjuks ei kasuta, minu hinnangul on see surnud lahendus ja ei ole mingist otsast temperatuuri kontrollimisega seotud, kuna töötab takistuse muutumise pealt. Takistus aga ei muutu ainult temperatuuri tõttu vaid ka ühenduse kvaliteet mängib seal oma osa, samuti ka väliskeskkonna temperatuur, seega ootan päris temperatuuri kontrolli, küll see ka varsti tuleb. Muidu üldmulje on hea, midagi ei logise ega kriuksu, koostekvaliteet on ok. Natukene kahtlane tundub akuluugi ehitus, aga kahtlane tundus ka Cuboidi oma, see on aga siiani ilusti vastu pidanud, äkki peab Alieni oma ka. Peos istub hästi, on kergem, kui Cuboid ja minu tagasihoidlikud vajadused rahuldab ära. Troll tundub ka olevat selline rebuildable, mis sobib hästi nii algajale kui ka loodan, et nõudlikumale veipijale. Väga lihtne on ehitada, annab vati paigutuse ja koguse osas väga palju andeks, ilma et lekkima või kärssama hakkaks. Ise veel üle 45W sellele selga pole andnud, aga paistab et kannatab probleemideta ka kangemaid watte, kui madalama takistusega coilid sisse keerata. Ühesõnaga, mina isiklikult julgen sellist combot soovitada.
 21. Hetke lemmikcombo. Troll ongi nii hea, nagu reklaamitakse - maitse on super, buildi tegemine on lihtne, auru tuleb hästi. Alien on kompaktseim kahe akuga mod, seda kannatab juba igapäevaselt kaasas kanda .
 22. TC puhul võibolla on vahet DNA ja teiste tootjate kiipidel, tavalist kanthalit kasutades aga erilist vahet ei tohiks olla. Ma ise veel polegi DNA puhul TC-d kasutanud, minu hinnangul on surnult sündinud lahendus, võibolla DNA-ga kasutades muudan oma meelt. Lisaks ei sobinud mulle ka varasemalt TC puhul kasutatud Ni ja Ti traadid. Mingil lähiajal keeran ühe SS coili ja proovin selle DNA TC ka lõpuks ära.
 23. No akusid ju tohib müüa, aga AKUD lähevad ju väga kuumaks ja mõnikord ka PLAHVATAVAD!! Siis on hea müüa akude jahutamiseks ju JAHUTUSVEDELIKKU. PG ja VG on ju JAHUTUSVEDELIKU koostisosad, lausa põhikomponendid * * SUURTÄHTEDEGA on kirjutatud TAI ja ajakirjanduse poolt veipimiseteemalistes artiklites rõhutatud märksõnu, seega peaks selline lahendus olema ok . Ise nad on seda väitnud ju.
 24. No mida ma räägin, keegi ei saa aru, mis tooted need on. Tegelikult vist üks on e-booster ja teine sky-booster ning tegelikult on need täiesti erinevad asjad, kuigi võiks ju nime järgi eeldada, et on samalaadsed tooted
×
×
 • Create New...