Jump to content
E-sigareti foorum

Marduuhin

Tavakasutaja
 • Postitusi

  64
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by Marduuhin

 1. Tänud soovituste eest. Valituks sai Reuleaux RX2/3 ja Cubis PRO. Võluvaks argumendiks oli kahe/kolme aku korraga ära mahutamine. Oleks ennast veidi kiiremini liigutanud, siis oleks täna veel poodigi jõudnud ja saaks juba katsetada, aga homme ka päev. Niipalju kui ma olen aru saanud, siis vist olemasolevaid 18mg/ml vedelikke sisse ei tasu panna.
 2. Teema pealkiri tundub olevat sobiv kaaperdamiseks. Olukord: mitu aastat tagasi sai hangitud iTaste VTR, mis oma iClear 30S clearoga on toitnud tänase päevani. Vaadates oma kasutaja foorumis registreerimise kuupäeva, siis see oli vist ca 3 aastat tagasi. Ja nüüd ei müüda poodides enam väga coile sellele. Võimalik lahendus: hankida uus komplekt. Probleem: tehnoloogia on kõvasti arenenud selle aastaga ja poodides tänapäevaste toodete kirjeldusi lugedes on tunne, et need oleks nagu akadi keeles kirjutatud. Probleem 2: ma olen laisk ja ei viitsi kogu süsteemi endale selgeks teha. Võimalik lahendus 2: küsida targemalt inimestelt nõu uue komplekti hankimiseks. Lisainfo: Kindlasti peaksid kasutusel olema 18650 akud. Võimalikult suur kasutamismugavus ja väikesed püsikulud (vt probleem 2-te): hommikul paak täis, uus aku sisse ja korra nädalas coili puhastus/vahetus. Dripping, coilide ehitamine jms on no-go. Masin peaks olema vastupidav: kord nädalas laualt maha kukkumise ning vihmasajus imemise võiks ikka üle elada. Kuju poolest võiks ideaalis olla ikkagi kandiline. Mida vähem väljaulatuvaid osasid, seda väiksem tõenäosus millegi purunemiseks (vt eelmist punkti) (iTaste VTR on hea näide). Komplekti hind peaks <100€ jääma. Kui keegi vaevub soovitusi jagama, siis oleksin väga tänulik. PS: kui on mingit muud olulist infot, millega peaksin arvestama seoses uue komplekti hankimisega pärast 3-aastast infosulgu, siis võtan selle info ka vastu.
 3. Ühe vamo keermed pidasid paar kuud vastu, teine püsib juba üle poole aasta vist. Mõlema väärkohtlemine on olnud stabiilselt iganädalane.
 4. Ja teine samasugune komplekt läinud. Peab hakkama GPS-trackeriga e-sigareid ostma hakkama.
 5. Keegi nüüd ühe hea trükkimise variandi ka soovitab, mis viisakale alusele visiitkaardi prindiks? "Reinolen" hea töö.
 6. Passiivse e-suitsetamise kohta väike lõik ühest uuringust (lisatud manusena). Kuna e-sigar lisab õhku peeneid osakesi, siis teoreetiliselt on täiesti võimalik, et võimenduvad hingamisprobleemid. Kuigi arvan, et tõenäolisem on kasutaja xiios poolt välja toodud variant. Või siis psühholoogiline efekt pigem. Samast uuringust üks huvitav tabel:
 7. Marduuhin

  VAMO

  Üsna pommikindel tõesti. Kümmekond korda kindlasti laualt või käest maha kukkunud koos clearoga ja pole miskit juhtunud. Samuti metsalaagrid üle elanud.
 8. Tallinna rahvas võiks mõne hea koha välja pakkuda. Mõte: http://parvematkad.ee/parvemaja/
 9. Juuli kuus tuleks isegi Tallinna.
 10. Mul kuvab mingeid kreeme, loomasööta ja smslaenu. Seega pritsib pruunikat haisvat kraami ka sinna süsteemi päris kõvasti.
 11. Ei taha küll kurvastada, aga ainukesed asjad normaalse hinnaga nicorex.ee lehel on postikulud. Esimeseks e-sigariks käib küll, aga sama raha eest oleks juba kõvasti uhkema komplekti saanud.
 12. Mõte on hea, aga tulemused oleksid liiga subjektiivsed. Mõne arvates tuleb iClearist kõige rohkem maitset, teise arvates cartost, kolmanda arvates Kangeri toodangust. Ehk siis sealt ei saaks mingit mõistlikku infot. Samuti on probleem, et akud võivad piirama hakata, eriti madala takistusega dual coilide puhul. Samas oleks väga tore, kui selline adekvaatne tabel eksisteeriks.
 13. Tabel kehtib ka dual coili kogutakistuse kohta. Mõned tootjad on välja toonud ühe coili takistuse, mis võib segadust tekitada. Näiteks Peleonis Boge carto takistuseks on märgitud 3 oomi, samas iClear-seeria toodetel on välja toodud kogutakistus.Juhul kui on välja toodud ühe coili takistus, siis kogutakistuse arvutamiseks tuleb coilide takistuste korrutis jagada nende summaga ((R1*R2)/(R1+R2)). Kuna dualcoilis on üldjuhul mõlema coili takistus sama, siis lihtsustades saame, et kogutakistus on poole väiksem ühe coili takistusest (R/2). Ehk siis kogutakistust arvestades saab samu tabeleid edukalt kasutada. Muidugi maitse ja aurukogus ikka erineb seadmetel isegi samal võimsusel, kuid see tuleneb juba tehnilistest iseäärasustest ja on üsna subjektiivne. Siis tuleks juba seadmete kaupa tabel teha, et väärtusi võrrelda, mitte lihtsalt ühe ja kahe coili kohta eraldi tabel.
 14. On vaja veel täpsemat tabelit?
 15. Kuri inimene oled.JOKK, aga...
 16. Hea algatus. Selle aasta jooksul peaks ka suurematesse uudisteportaalidesse e-suitsu kohta juttu jõudma. Sinu Vamost rääkides, siis pigem on see defektne toode. Massiliselt küll sellist probleemi pole esinenud. Tasub müüjaga ühendust võtta ja vast saab välja vahetada.
 17. Kui varucoil on, siis proovi vahetada. Seda küll ei taha uskuda, et kui kõik korras seadmega, siis T3-ga võrreldes väheks jääb.
 18. Kui vedelik huulikusse tuleb, siis imed liiga intensiivselt. Õhuavades ei tohiks probleem olla, sest seda tuleb T3'ga võrreldes enamvähem sama palju, kui just praak pole. Mis pinge/takistusega tõmbad? Võib-olla on võimsus liiga madal ja intensiivsemalt tõmmates on lihtsalt coil üle ujutatud? Kuigi see ei tohiks top coiliga nii suur oht olla. Kui rahulikumalt tõmbamine ei aita (mõni inimene imeb e-sigarette tõesti nagu oleks uppumisohus), siis võid proovida coili ära kuivatada/puhastada ja kõrgema pingega tõmmata. Kui see ka ei aita, siis vast alles õhuaukude suurendamiseni välja minna.
 19. Kõik õpitu, mida ei kasuta, kipub ajapikku ununema. Kindlasti leiab mõne äpi ka vajadusel.
 20. Segamine on lihtne. Saab täiesti edukalt ka süstlata teha, aga igasugune läbipaistev anum, millel on peal skaala (toimib ka kui ise peale joonistada), aitab kaasa. Keeruline osa on õigete vahekordade leidmine ehk siis puudu on hetkel veel üks hea retseptiraamat. Kaaluda pole vaja, kõik käib mahuprotsendi järgi. Muidugi lihtsalt PG/VG vahekordade ja nikotiini kontsentratsiooni muutmisel juba valmisvedelikes pole mingit kunsti. Vaja lihtsalt viienda klassi tasemel matemaatikat osata.
 21. Kust etüülmaltooli hankida saab?
 22. ~5 osa Peleoni maasikat (strawberry) segada ühe osa Peleoni ananassiga (pineapple) on metsikult hea kooslus. Tugev meeldiv aroom ja maitse ning väga värske.
×
×
 • Create New...