Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

sa5555

Tavakasutaja
 • Postitusi

  41
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Baasvedeliku hankimine.

  Saad tuua kuni 20ml välisriigist. Tellida ei saa. Kui tellid sellise koguse ebayst ja vahele j ä ä d v ä ä natakse sulle aktsiis kraesse+ kopsakas trahv. Soovitan üldse maha jätta, sest praegu on see tegevus m õ tetult kalliks aetud.
 2. Üks artikkel

  Sai petitsioonile allkiri antud. Kahtlen kas sellest abi on. Endal aitas abivahendina veipimine ja hetkel ei viitsi enam sedagi teha.
 3. Fasttechist rta tellimisel on võimalus, et toll konfiskeerib selle?
 4. Üks artikkel

  On ikka nunnud tegelased. Hoolitsevad rahva tervise eest. Aktsiisist ikka ei piisanud neile.. http://tarbija24.postimees.ee/3786989/e-sigarette-voidakse-hakata-vordsustama-muude-tubakatoodetega?_ga=1.99125598.1965024348.1470211518
 5. Mahla probleem?

  keegiM- Ei vaidle vastugi, maitse asi. Langeb valikusse ilmselt Aromamizer 6ml rdta või Geekvape griffin 6ml. Edit: Korras. Griffin olemas. Rahul asjaga. Teema sulgeda.
 6. Mahla probleem?

  "Tavacoil" = tehase coil?-jah Korda sai ta igatahes. Asi polnud minus.Sai pandud alla teine kangeri alumine osa ja rba coil. Viga kadus ära.. Ei ole eriti rahul Kangeriga ikka. Koguaeg nende toodanguga jama alates pro tankist. Kas Aspire Triton koos rba kitiga oleks normaalne või oskate midagi muud soovitada?
 7. Mahla probleem?

  Tere! Mulle meeldib veipida kõrgema pg sisaldusega mahlasid (liiga vedel?). Subtank rba on maitse suurepärane, aga kipub lekkima kohati õhuavadest vedeliku. Vatti panen mõõdukalt coilile. Piisavalt palju panen vatti, et coilist saab läbi libistada, aga piisavalt vähe, et dry hiti ei tuleks. Keeran tavalisi single coile 28 kanthalist. Watte on kuskil 25-40w 0.6/0.4 ohm coiliga. Netist teiste setupide pilte vaadates tundub, et mul peaks kõik timm olema. Tavacoilidega ei paista nii palju lekivat.
 8. Üks artikkel

  Vaielda saab alati. Netist olen tellinud alati 1 liitri 6mg baasi sain enne seadust 15-20 euriku kommiraha eest. Minugi poolest võiks panna foorumile id kaardi autentimise peale, et siia heeliumid ei satuks.
 9. Üks artikkel

  Varud kenasti olemas. Hetkel läheb 3ml 6mg vedeliku päevas varasema 6-15ml asemel. Ilmselt loobun peale varude otsa lõppemist kuna otsest tungi ei ole nagu sigarettiga. Need 1-2 pudelit 10ml vedeliku vast jaksab osta kui peaks libastuma. Peab endale muu toreda hobi leidma. Varustusse on oma 500+ eurot investeeritud viimase 4 aasta jooksul, aga mis teha kui riik on paras emm.
 10. Üks artikkel

  Eks vaatab kuidas olukord laheneb. Kes keelab näiteks neid aroomiõlidena müüa? Ma sooviks näiteks 20ml punase ja kollase korgiga aromaatilist sokolaadilõhnalist lambiõli !
 11. Üks artikkel

  Ennem tegin pulli 999mg baasiga. Tegelikult on mul varutud juba piisavalt nikobaasi,et aasta pärast see pull üldse maha jätta. Hetkel lasen 0.6 ohm 6ml 10mg päevas. Plaanin osta paari kuu pärast seadme mis laseb 0.05ohm coile kasutada ja 6ml piirimail hoida päevanormi ning järk järgult kangust vähendada. Sedaviisi peaks saama valutult selle hobi lõpetada, sest majanduslikult tuleks see mõttetult kallis. Ilmselgelt tubakafirmade kinnimakstud seadus, sest paljud liiguvad tagasi sigaretide juurde nende odavama hinna pärast. Minult ei saa nad sentigi! Varsti keeravad pakikohvile ka aktsiisi ja pakendi suuruse normi peale...
 12. Baasvedelik

  Mis clearo on?
 13. Üks artikkel

  Selge tean kohta kus saab 999mg kraami. Ostan 100ml panen selle sügavkülma. Toitainetööstuse VG/pg saab suht lihtsalt ja samuti maitsestajaid. Eri clearosid/rba/rda ja seadmeid on hulgim (ei kavatse osta seadusekohast lekkevaba ce4 saasta). Vatti ja kanthalit saab ka vabalt. Seega 10mg vedeliku saan tarbida 4-5 aastat muretult.
 14. Üks artikkel

  Mingit alet teeb keegi kohalikest müüjatest enne seaduse jõustumist? Võtaks suures koguses manti ligi...
 15. http://www.epiip.ee/et/kangertech-vvvw/1580-kanger-subvod-kit.html Suht lihtne ehituselt ja algajale paras pulk
×