Jump to content
E-sigareti foorum

tarmo1959

Tavakasutaja
 • Postitusi

  57
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About tarmo1959

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 • Sünnipäev 16.09.1959

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 1. Üks hea nipp tundub olema see: keerad r1 enne korstna külge kinni, siis keerad põhja sinna otsa. r1-le meeldib rohkem VG-d.
 2. Paaki täites kuivatasin just nii. Kuidagi see rõngas märjaks sai. Võibolla oli plasttihend vigane. Ja uue coiliga keerasin tugevamalt. Edit: Leotasin mõni tund vees, suurima õhuavaga. Ja näpitsatega põhjast hoides sain lahti. Uhh!
 3. Täpselt ei tea, aga "õhurõngas" oli väga märg.
 4. Värske coiliga jah, aga kui coil juba nädala kasutuses, hakkab lekkima. Selle vastu aitas tiba rohkem kinni keeramine. Nautiluse coil peab teistega võrreldes üsna vähe vastu.Külm vesi ei aidanud.
 5. Minu esialgne vaimustus on täielikult lahtunud. Põhi kipub anuma külge kinni jääma. Mõned korrad sain suure punnitamisega lahti, nüüd ei saa enam mingi väega lahti. On kellelgi väärt õpetust?
 6. eVic Supreme http://www.joyetech.com/product/details.php?gno=164 ja uus MVR http://www.joyetech.com/support/down_nr.php?id=48&k=1
 7. Kui vedelikku vahetad, keera alati ka coil põhja küljest lahti. Coili selle otsa peale, mis põhja sisse läheb tekib vedeliku tilk, see lurisebki. Tualettpaberi tükiga kuivata ka põhi seest ära. Õhutoru võiks ka piibuharjaga läbi tõmmata. Keera coil põhja külge korralikult kinni, sest põhi kinnitub paagi külge ainult coili ja õhutoru kinnitusega. Ja vaata et paberitükke keermete vahele ei jääks.
 8. Tõmbasin täna peaaegu tühjaks - umbes millimeetri jagu jäi vedelikku sisse. Ei lurisenud. Tundub ka, et klemmile tekib tilka vähem kui teistel. Aga see võibolla tõesti ainult tundub. Õhuauk oli keskmine.
 9. Olen nüüd umbes aasta aurutanud. Algul ostsin teadmatusest Ni... ja Sk... vedelikke, siis hakkasin ise segama. Naljakas on see, et kõige autentsema suitsutunde annab puhas baasvedelik, BTU, DNB (Inavera). Kõik segatud/lisatud maitsed tunduvad imalad. See ka lisaks, et järjest vähem aurutan. 100€ eest saan aastavaru baase. Analoogide peale kulus see 1,5 kuuga.
 10. Aspire Nautilus on parim asi, mis mul peale Jack Daniel'it, esimest abikaasat ja Tallinna Olümpiamänge on olnud. (Esimene abikaasa võib ennast muidugi Jackist ettepoole nügida, helista )
 11. Minu närvilise tõmbamis-stiiliga sobib kõige paremini 30B. Tavaline 30 on pingereas järgmine, kuigi kipub lurisema, kui hoogu satun. 30S on nagu keskeakriisis abikaasa - enamasti on nagu on, suvalisel hetkel on alt märg. Olen tähele pannud, et erinevad clearod toovad esile erinevaid maitsenüansse. See on muidugi puhtalt minu isiklik arvamus. Kanger kipub üle 7W kõrbema, aga samas annab näiteks Shade-vedelikul välja maitseid, mida teistel clearodel pole. Kanger kuumeneb minu stiili juures liialt. Vivi Nova perekond on klass omaette. Olgu ühe või kahe spiraaliga, ikka töötab. Disain võiks kenam olla. Aga eks mulle meeldivad emad, kellel on kenad tütred. Aegajalt kasutan kartosid ka. Võrreldes teistega on maitse mahedam, aga kui sama vedelikku proovida Kangeri, Vivi Nova, iCleariga, siis tekib alati küsimus, miks ma pean vaeva nägema karto ettevalmistamiseks, kui näiteks Kanger annab nüansse rohkem. Karto suurim häda minu jaoks on, et mingil suvalisel hetkel läheb umbe. Ja sealt ta tuleb: Aspire Nautilus! Iga senti väärt Minu stiiliga pole veel lurisenud. Ostke fastvape.eu st http://www.fastvape.eu/aspire-nautilus-p-119.html
 12. VTRi kohta pole midagi paha öelda, aga iClear30S minu tõmbamisstiiliga küll ei sobi - luriseb ja vahel suisa niriseb. Ilmselt kuumenedes midagi kuskil paisub ja hakkab läbi laskma, sest niisama seistes ei leki.
 13. Aku täituvust näitab vist ainult värvituledega, või pole ma muud varianti üles leidnud.
 14. Mulle ka meeldib, reaalses elus on väiksem ja ilusam kui piltidel tundus. Mulle meeldib see kandiline kuju ja see et ta madal on ka koos clearoga. Ainult üks viga on, see on krdi (vabandust) raske. Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Kuju on sobiv talvisel ajal jopetaskusse panemiseks. Päästik võiks olla tibake kõrgemal.
×
×
 • Create New...