Jump to content
E-sigareti foorum
Kirp

Millist clearot?

Recommended Posts

Hei. Ma tean et ühele naine teisele tütar värki särki. Ma olen nüüdseks old pikemalt nemesise, evic supreme ja kayfunide ning russianite peal olnud. Küll aga olene aru saanud et kui kuskil üritustel käind (kontserdid, peod jne) oleks mugavam kõvasti kui oleks mingi pisem ja kergem asi taskus kui selline suur loom. Plaanin võtta endale vision spinner 2 või ego slb, ei ole veel otsustand... Aga ei tea mis clearo sinna otsa võtta.... Võiks mingi airflow kontrolliga olla kindlasti. Seega soovikski kaas foormumlaste arvamust, soovitusi ja kogemusi siit lugeda...

Tänud.

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

endal sama lugu ja samad mõtted täpselt ja tegin endale sellise valiku:

 

https://www.fasttech.com/p/1653400

https://www.fasttech.com/p/1735700

 

lähipäevil peaks juba kohele jõudma :D

 

ehk siis kooslus väljas käimiseks. kodus ja tööl jäävad ikka hanad, supremed ja kayfarid kasutusse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provari mini + kayrun nano teeb kokku 13,44cm.

 

Tervelt 5cm lühem. Pole paha.

 

Ma küll hetkel jään vastuse võlgu, et mis sellesse provari minisse amprite poolest kõige enam mahub - aga hetkel eesmärk ei ole ilsmelt mAh vaid just mugavus peol käies.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina võtsin ka Vision Spinner 2. Värv juba kulund nupult ja kohati ka akult. Väsind olemisega olgugi et vbla 4 nädalat kasutanud ehk. 

Lisaks teisest nädalast mulle TUNDUB, et mahutavus kukkus drastiliselt. Või siis olen ma enda teadmata rohkem tõmbama hakanud. Kohe kuidagi ei julge soovitada :/ Kui aga siiski selle kasuks peaks otsustama, siis on see lugu, et ta on paksem pisut, kui eGo ja standard clearod otsa ei sobi. Rõve jääb. Ainus mis on mul sellega "flush" on iClear 16B. Tundub, et selle jämedama egopulga jaoks loodud. :D

 

 

Edit: Mooril on mul VV V3 (Innokin vist?) Tal neid 2 tk ja peole minnes mõlemad kotis. Need ka pisemad. 

Veel poolik Vamo V5 on INIMLIKKU mõõtu. Ausalt! Ainult et teine (raskema peo korral ka kolmas ja neljas) aku taskusse ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

siin on palju juttu pikkusest :D mina hoopis otsin midagi natukenegi peenemat ja kergemat väljas käimiseks näiteks, Pikkus polegi nii oluline (relv)  kui et oleks nats õhem ja oluliselt kergem ning et ka aku peaks nats vastu. Muidu lihtsalt enam ei taha näha seda rektsiooni seltskonnas, kui võtad taskust oma välja 22-23 mm modi, Lihtsalt ebamugav tunne on. nagu peenise paneks suu juurde ja hakkaks imema mõnuga (teiste silmis) Kodus loomulikut - võin ka tolmuimeja mõõtu mod-i omaette veipida. Olen nüüd ühe avastuse teinud, boxmodid ei ehmata niivõird veibivõõraid inimesi :D
PS. Pole kunagi aru saanud provari fenomenist. (eriti see mini) topid 700-900mah 18350 aku sisse ja veibid umbes 150-200 korda, minu jaoks ca 3-5 tundi ja jälle laadima. Kas see kui asi kallis, siis ka kõige parem? Eip, pole nii. See ju mingi 2-3 aastat vana tehnoloogia koos oma hädiste andmetega. Samasugune kärakas nagu kõik teised analoogsed. Lihtsalt siis, et orikas ja hind üles haibitud. Isiklikult mulle ei meeldi ka selle väljanägemine, Boring...
Hetkel otsin lisaks muule tränale juurde lihtsalt midagi kergemat ja peenemat kui 22-23mm. Eks näis, kas õnnestub mõni veibitav riist kokku panna. Aga olen igatahes hetkel otsingutel.  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis võta spinner/twist vms ... ja pane kayfun mini otsa http://www.fasttech.com/search?Kayfun%20Mini%20V2.1

Ma ei tea ma olen kayfuni/venelasega nii harjunud, et igast clearod i16, nautilused vms ... on nii maitsevased ja auru ka ei anna. Tahan endale ka midagi väiksemat kokku keerata aga seda siis ikka kayfuni või kayfun mini baasil... See mini on teel peaks järgmine nädal jõudma eks näis mis loomaga tegu on.
Aga nende mini asjadega on väljas kogu aeg see teema, et aku tühi ja vedelik otsas :D.
Hetkel 18650 aku + nemesis + nemesis hybrid connection +kayfun + custom drip tip = 15,6 cm (ilma kickita 0.6ohm). Ei ole väga hull monster suurus (võrreldes svd'ga näiteks) aga kestab pikalt :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal oli mul just sama teema siin kuu aega tagasi http://e-suits.eu/topic/2828-parim-ego-komplektakuaurusti/ . Valisin välja spinner 2'e ja aerotank mini. Seda Aerotank minit julgen küll soovitada, kohe väga hästi toimetab. 15w peal aitas veel tõmmata, et kärsakat ei andnud. (Y), paak on küll mingi 1,5 ml ja seda tuleb täita koguaeg, aga see ongi nende pisikeste clearodega. Spinner 2te ei julge väga soovitada. Minule küll ei tundu see aku 1600mah olevat. Pluss veel nende spinneritega on laadimisega probleemid, igakord ei lae korralikult täis, siis tuleb vahepeal lahti ühendada laadijast ja uuesti laadima panna. Vision on seda ise ka kommenteerinud, et kasutage kvaliteetseid laadijaid, ise ütlemata jättes, millised on kvaliteetsed....Endal mul on Nicorexist ja Spezzilt saadud laadijad ja mõlemaga jama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ka soetatud spinner 2 + kangeri emow, kooslus päris kena! Emow samuti kiiduväärt, aga ... kaua reaalselt peaks pidama spinner2 aku? Vana 1100ne eGo pulk pidas reaalselt algul 4 päeva, peale aastast kasutamist 3 päeva vastu ( ei olnu koguaeg suitsupilv ees ). AGA spinner 2 ja ei saa kahte päevagi hakkama, nii kui tuli oranziks muutub on ka kohe kõik ja tühi (facep) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

See küsimus kuulub valdkonda a`la kui kiiresti tuleb pakk fasttechit Tallinna. Ainus ja õige vastus on, et võid selle spinneri minema visata, sest üks mees siin suutis ühe akuga 50ml ära imeda ja sul ei kesta kahte päevagi.

OT moded võivad minu posti kustutada, enda käsi ei tõuse selleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...