Jump to content
E-sigareti foorum

TO-220

Tavakasutaja
 • Postitusi

  28
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About TO-220

 • Sünnipäev 25.10.1966

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tallinn, Pelgulinn

Converted

 • Varustus
  JoyeTech Delta 19 , SLB eGo-V v3
 1. Leidsin ühe väga ontliku kommentaari: Hämmastav, kui rumalad need "sallijad" küll olla võivad. Nad ei taipa absoluutselt, mis toimub ja arvavad oma IQ tasemelt, et kui keegi ei taha immigrante riiki lasta, siis on kindlasti tegu rassismiga. Et aru saada, miks mõtlevad inimesed ei taha immigrante riiki lasta, peab paraku suutma elementaarseid matemaatilisi tehteid sooritada. 1. Me ei suuda ka parima tahtmise juures immigratsiooni toetades aidata neid inimesi, kes abi kõige rohkem vajavad. Neid inimesi, kes igapäevaselt võitlevad oma olemasolu eest, on maailmas vähemalt 3 miljardit. Pole tähtsust, mis neile saatuslikuks saab, kas näljahäda, veepuudus, epideemiad, ümbruse saastatus, võitlus imepisikeste ressursside pärast (sõda), või veel midagi muud. Ka parima tahtmise juures, riskides enda riikide hävinguga, suudaksid USA ja EL kokku lühikest aega vastu võtta 2,5 miljonit inimest aastas, nende hädaliste arv kasvab aga üle 50 miljoni aastas. Ainult idioot võib loota, et päästes 2,5 miljonit aastas, aitame me neid 50 miljonit, kes igal aastal lisanduvad, rääkimata sellest 3 -st miljardist, kes juba elab seal hädaorus. 2. Need, kes kõige rohkem abi vajavad, on liiga vaesed, nõrgad ja haiged, et ise EL-i või USA-sse jõuda. Selle 3 miljardi keskmine sissetulek jääb alla $2 päevas. Nad ei saaks mingi valemiga ebaseaduslikuks immigratsiooniks vajalikku raha kokku, need kes ise tulevad, on peaaegu eranditult majanduspõgenikud, kelle jaoks see on äriprojekt. 3. Nende õnnetute suurim häda on tohutu positiivne iive, jätkates praegusel kursil, oleks 200 aasta pärast Aafrikas üle 200 miljardi inimese. Ainus lootus neid aidata, on muuta nende käitumismustrit. Kuni Punane Rist ja teised "abiorganisatsioonid" neid poputavad, ei ole lootustki, et nad oma olukorra lootusetusest ja paratamatust hukust lähitulevikus aru saaksid. 4. Sellele 3 miljardile ei ole "õnnelikku lõppu" ega ühtegi demokraatlikku lahendust. Parim, mis me nende heaks teha saame, on panna piirid kinni (mitte EL-is, vaid nende suure iibega "paariariikide" endi ümber) ja lõpetada igasuguste "abiorganisatsioonide" poolt pakutav materiaalne abi. Võib anda ainult haridust, aga seda juba nende põhimõtete järgi, mis arenenud riikides valitsevad, mitte toetades nende praeguseid käitumismustreid, kultuuri ja uskumusi, mis neid juba on kuristiku äärele viinud. Kui me teeksime seda praegu, tuleks arvestada sadade miljonite hukkunutega. Kui me teeksime seda 50 aasta pärast, oleks hukkunuid miljardites, 100 aasta pärast kümnetes miljardites ja 150 aasta pärast ei oleks enam midagi vaja teha, kogu planeedi elukeskkond oleks siis juba nii laastatud, et kogu planeet muutuks inimestele elamiskõlbmatuks olenemata meie tegudest/tegematajätmistest. Tegelikult tuleks need "sallijad", kes hävingut immigratsiooni toetamise abil kiirendada soovivad, süüdi mõista kogu inimkonna vastases genotsiidis (ja rumalus pole karistust kergendav asjaolu).
 2. OK - tänan! proovin kõvema vooluga.
 3. Tõstaks natuke teemat: Mul juba mõnda aega Delta19 ja muidu täitsa rahul, aga vahel harva lödiseb õhuaugust päris palju mahla välja. Külmast sooja tuppa tulemist süüdistada ei saa. Teen ehk midagi valesti?
 4. SkySmoke tegeleb ju aktiivselt ise tootearendusega, nagu on korduvalt kuulda olnud. Ehk usaldaks siiski Hiina proffe?
 5. Kaevan üles vana teema, mis tundus mu küsimusega sobivat. Õnnestus vana Vision VT katki istuda. Peaks uue soetama. Suurus võiks olla enam-vähem sama, kindlasti rebuildable coiliga ja kindlasti mitte ei taha täitmise juures tegeleda mingite ära kaduvate kruvikeste keeramisega. Oma tarkusega arvan, et sobiksid ehk iClear 16B või Aspire ET-S.
 6. Haabersti Rimis on Jyski vastas ka üks lett, kus peenemaid õllesid kaasa müüakse. Plasttaarat saab ka kohapealt osta.
 7. Tänan tagasiside eest. Asi hakkab siiski vist mech modi poole kiskuma.
 8. Võimsamat akut vaja. 1.3Ah on vähe. Tahaks VW ja et oleks võimalikult lühike. http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... c-variable Selline tundus sobiv. Mida arvate? old arvab, et Nemesis, vaatasin seda ka, aga ei oska sellesse kuidagi suhtuda. Peale selle, et siis hakkab mahla ilmselt kordades rohkem kuluma.
 9. Teemasse: algul sain 2X 2ml päevas hakkama. Järjest intensiivsemaks läheb. Praegu 5-6ml päevas. Joogi kõrvale läheb rohkem. 12mg ravimisisaldusega mahl. Selles suhtes võib "dr." Olafil isegi õigus olla, et hakkad nikotiini rohkem tarvitama.
 10. Siin ju kolmekuine positiivne näide olemas. Ajakirjaniku enese poolt läbi viidud katse. http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudi ... d=67090372
 11. Ma kardan, et e-mahla jaoks see ikkagi ei kehti. Keegi pole ju e-mahla veel ametlikult ravimiks tunnistanud. Vist?
 12. http://tarbija24.postimees.ee/2751304/u ... gistustega Sain jälle kord teada, et e-sigaret on konkurentsitult parim vahend kiireks enesetapuks. Varsti tullakse ehk välja sõltumatu uurimisinstituudi uuringutulemusega, mis tõestab veenvalt, et tavasuits on tervisele väga kasulik ega põhjusta mingil juhul vähki. Tubakafirmadele on ikka väga valusalt konnasilma pääle astutud. Kusjuures ma ei kujuta ette, mismoodi saab tekkida mürgistus nahale sattumisest? Mis nad ujuvad seal täitevedelikus või? Mul, nagu ka arvatavasti kõigil, on korduvalt mahla kätele sattunud, vahel tuleb tilgake keelelegi, aga ära pole surnud...
 13. No see on ikka nii loll ja ümmargune jutt, et anna kannatust. Põhipoint muidugi selles, et saaks aga rohkem keelata ja reguleerida ja nutsu oma tasku ajada. 'Kuid sellele vaatamata kahjustab ka e-sigarettide puhul sissehingatav aur kopse ning see pole vähki tekitavatest ainetest täielikult prii. Kantserogeensete ainete sisaldus moodustab tavaliste sigarettide omast umbes tuhandiku. ' Kõigi sihukeste paskvillide läbiv tees tundub olevat selline, et tavasuits ei tee suurt midagi halba, aga vaat see e-sigaret! Miks pole artiklis öeldud võrdluseks, kui palju on analoogis kantserogeene? Rääkimata sellest, et analoog sisaldab poolt Mendelejevi tabelit + veel igasugu sodi orgaanilise keemia õpikust. I-le paneb täpi muidugi originaalartikli allikas: "JAMA Internal Medicine".
 14. Minu jaoks oli liiga intensiivne, isegi pärast lahjendamist. Kole tugeva maitsega jah. Alguses tundus huvitav, aga nüüd olen natuke hädas selle pudelitäiega. Kohe mitte ei lähe peale. Millega seda segada tasuks, et see magus maitse nii väga välja ei lööks? Praegu on nii, et isegi paar tilka clearosse rikub juba kõik ilusa ära.
 15. TO-220

  Aku juba õhtal ?

  Siit: http://www.myvaporstore.com/Vision_Spin ... -s1300.htm sain teada, et see segadust tekitanud väljalülitamist näitav vilkumine on atomiseerija kaitse, kui üle 10 sekundi nuppu all hoida. Seda ma vahel väsinud coiliga teen küll. Aga muidu laadimine toimib kenasti. Arvan, et need paar korda 7- tunnised oli kas kehv kontakt või tõsiselt tühi aku. 4.2V laadimist üldiselt pole kasutanud. Kui keegi mulle selle ära põhjendaks, siis ehk...
×
×
 • Create New...