Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

masmre

Moderaator
 • Postitusi

  1 975
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by masmre

 1. Palju ÕNNE

  Siin on õnnitlused meie sünnipäevalastele ja muidu pidulike juhtude puhuks. Foorumlane werder, palju õnne ja paksu auru!
 2. Palju ÕNNE

  Just mõtlesin ka, et jälle :=)
 3. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Kas 100mg ka kusagilt saab? Varud on, aga rebiks juurde.
 4. Andke nõu, milles probleem

  või lase watte vähemaks.
 5. vaata seda, see on soodne: 3,7 liitrit 14.99 taala http://international.capellaflavors.com/products/vegetable-glycerin-gallon.html
 6. peab ikka naiivne olema, kui arvab, et keegi neid linke seal näpib...
 7. Mis teema nende ' Guest has reported something' teadetega on? Mingi külaline spämmib pidevalt, rsk.
 8. Vedelike valmistamine?

  mõtlesin ka just kaalu peale, tundub hea mõte
 9. Üks artikkel

  Noh, kui asendust otsiti juba para webist, siis ma väga tõsiselt ei suhtuks sellesse soovitusse.
 10. Reisimine e-sigaretiga

  Kuidas praegune seis on. Käsipagasiga saab 100ml ise tehtud plöga iirimaale kaasa võtta? Või panna ainult mod tasku täis paagiga ja siis iirimaalt juba akud ja vedelik osta?
 11. Huumorit elust enesest

  Ei tea, ise laen igapäev vähemalt ühe aku ja nelja pesaga Nitecore mul juba mitmeid aastaid töös. Kuidas see intensiivne välja näeb?
 12. Küsimused, mis kripeldavad

  Seda kindlasti, napoleon, aga mind just huvitab rohkem, millisest firmast võtta. Osadel on 1,2mm lehest tehtud, teisel jälle 2mm lehest. Hinnad ka alates 100 kuni 1000. Sellist nagu pildil ei paneks kindlasti. Tahaks miskit normaalselt ja rohkem kui 500 ei tahaks välja anda.
 13. Küsimused, mis kripeldavad

  On plaanis korteri uks välja vahetada ja nüüd uuriks teiste kogemusi erinevate pakkujatega. Tahan metallist turvaust, aga ei suuda otsustada. Firmasid on palju ja hinnad ka seinast seina. Mida soovitaksite?
 14. Pildid varustusest

  miks paljud pildid pikali on? vanasti juskui polnud...
 15. mina ka ei tea, aga ma vist ei peagi teadma...
 16. Nüüd jälle ei tööta, ....kuidas saab kõik teemad ühe laksuga loetuks märkida..?
 17. Huumorit elust enesest

  Ja pilti sa ei teinudki... selline üleilmne uudis oleks old...delfi vääriline vähemalt
 18. Joyetech eGo AIO

  Proovi vähema veega, see sul ikka väga vedel. Ilma veeta lausa. Palju sealt aparaadist watte välja tuleb? Kas vähemaks ei kannata timmida. Kui ikka keetma hakkab, siis on koil punane ja kärsakat ei saa ilmselt sellepärast, et ülivedel mahl uputab.
 19. Üks artikkel

  Suures plaanis hakkab veel rohkem maksma. Salakaup läheb jälle õitsele, nii nagu ennem oli, kui ei saanud vedelat välismaalt tellida. Selline sitt ajab lihtsalt vanduma, ma ei taha ennast rohkem selle arutamisega närvi ajada...
 20. imelik, värk, täna jälle töötab
 21. Mul ei tööta jälle 'Märgi foorum loetuks' värk.
 22. Palju ÕNNE

  Aitähh soovijatele, aurame edasi
 23. Kell 13 hakkasid 5 ministrit Delfis rahva küssadele vastama. Sm. Ossinovskit juba pommitatakse e-suitsu teemadel ka. Praegu oleks paras aeg esitada küsimusi.
 24. Tegin sommide poest ostetud heisenbergi maitsega vedelikku, ikka sigahea kukkus välja. Epiibust võetud liitrise vg'ga segasin 100mg vg baasi ja 10% Heisenbergi. Sommide vg baas isegi ei voola eriti. Epiibu oma teeb asja heasti vedelamaks. Igati rahul.
 25. Ei tea, kas ma olen pime või ei kuva mu firefox seda nuppu või mida iganes, aga mina küll ei leia... edit: IE'ga leidsin üles, päris hea
×