Jump to content
E-sigareti foorum

masmre

Moderaator
 • Postitusi

  1 978
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by masmre

 1. masmre

  Palju ÕNNE

  Just mõtlesin ka, et jälle :=)
 2. Kas 100mg ka kusagilt saab? Varud on, aga rebiks juurde.
 3. vaata seda, see on soodne: 3,7 liitrit 14.99 taala http://international.capellaflavors.com/products/vegetable-glycerin-gallon.html
 4. peab ikka naiivne olema, kui arvab, et keegi neid linke seal näpib...
 5. Mis teema nende ' Guest has reported something' teadetega on? Mingi külaline spämmib pidevalt, rsk.
 6. mõtlesin ka just kaalu peale, tundub hea mõte
 7. Kuidas praegune seis on. Käsipagasiga saab 100ml ise tehtud plöga iirimaale kaasa võtta? Või panna ainult mod tasku täis paagiga ja siis iirimaalt juba akud ja vedelik osta?
 8. Ei tea, ise laen igapäev vähemalt ühe aku ja nelja pesaga Nitecore mul juba mitmeid aastaid töös. Kuidas see intensiivne välja näeb?
 9. Seda kindlasti, napoleon, aga mind just huvitab rohkem, millisest firmast võtta. Osadel on 1,2mm lehest tehtud, teisel jälle 2mm lehest. Hinnad ka alates 100 kuni 1000. Sellist nagu pildil ei paneks kindlasti. Tahaks miskit normaalselt ja rohkem kui 500 ei tahaks välja anda.
 10. On plaanis korteri uks välja vahetada ja nüüd uuriks teiste kogemusi erinevate pakkujatega. Tahan metallist turvaust, aga ei suuda otsustada. Firmasid on palju ja hinnad ka seinast seina. Mida soovitaksite?
 11. miks paljud pildid pikali on? vanasti juskui polnud...
 12. Nüüd jälle ei tööta, ....kuidas saab kõik teemad ühe laksuga loetuks märkida..?
 13. Ja pilti sa ei teinudki... selline üleilmne uudis oleks old...delfi vääriline vähemalt
 14. Proovi vähema veega, see sul ikka väga vedel. Ilma veeta lausa. Palju sealt aparaadist watte välja tuleb? Kas vähemaks ei kannata timmida. Kui ikka keetma hakkab, siis on koil punane ja kärsakat ei saa ilmselt sellepärast, et ülivedel mahl uputab.
 15. Mul ei tööta jälle 'Märgi foorum loetuks' värk.
 16. masmre

  Palju ÕNNE

  Aitähh soovijatele, aurame edasi
 17. Tegin sommide poest ostetud heisenbergi maitsega vedelikku, ikka sigahea kukkus välja. Epiibust võetud liitrise vg'ga segasin 100mg vg baasi ja 10% Heisenbergi. Sommide vg baas isegi ei voola eriti. Epiibu oma teeb asja heasti vedelamaks. Igati rahul.
 18. Kell 13 hakkasid 5 ministrit Delfis rahva küssadele vastama. Sm. Ossinovskit juba pommitatakse e-suitsu teemadel ka. Praegu oleks paras aeg esitada küsimusi.
 19. Ei tea, kas ma olen pime või ei kuva mu firefox seda nuppu või mida iganes, aga mina küll ei leia... edit: IE'ga leidsin üles, päris hea
 20. Ma mõtlesin, et mul tööjuures brauser lolliks läinud hahahaaaa
×
×
 • Create New...