Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Ja ta tõesti aitab...

Recommended Posts

Noh, ma ka nädalake ja natuke peale elektroonilist kimund ja peab ütlema et selle ajaga on tavasuitsu hais kuidagi eriti rõvedalt vastu hakanud. Okserefleksi kutsub üles vahest. (öäk) Kummaline natuke isegi, kui arvesse võtta kümneaastast staazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta on jah, töökaaslane keerab ise omale paramount tubakast pläru. küsisin talt et mis lehmasitta ta sinna sisse pand on :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige hullemad vingatsid on endised suitsetajad. :D Käisin kolleegiga suitsunurgas kaasas- esimene lause minu suust oli "täitsa @#!#@,kui rõve konikas siin on!". Ennem sai 2 aastat ja mitu korda päevas seal käidud, midagi ei tundnud..

Seega on lõhnataju ka parem. Aga tundub, et suitsuhais käib meile rohkem pinda, kui elupõlistele mittesuitsetajatele. Kuigi osad margid mind siiski ei häiri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind küll suitsuhais ei sega, kuigi, jah, kui keegi paramounti kisub, siis segab küll... (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Next on minu jaoks õudne.. ei meeldinud see hais ka siis, kui suitsetasin.. nüüd on lausa erakorselt rõve (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind küll suitsuhais ei sega, kuigi, jah, kui keegi paramounti kisub, siis segab küll... (öäk)

mind ka ei sega, vahel on isegi mõnus kõrvalt seda sissehingata.

samas oleneb ka margist. kui keegi ikka erilist shitta tõmbab, siis kyll pole meeldiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen vist kõik annulleerinud :) miski ei ole hea. Isegi rääkida inimesega kes on äsja teinud tekitab tunde et keeraks pea eemale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et e-suitsu aur on ikka kõvasti ohutum, kui analoogi oma. Isegi kuramuse sääskedel on suht poogen sellest aurust. Enne lasid analoogist tossupilve välja ning sääseparv oli mõneks hetkeks laiali läinud :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foorumis olen algaja, aga mahajätmises juba staažikas. Suitsetanud 22 aastat, siiamaani ikka mitu korda maha jätnud - kuni järgmise suitsuni. Isiklik rekord oli 2 kuud, aga kui 10 lisakilo täis sai, hakkasin hirmuga uuesti suitsetama. E-suitsu ostsin tegelikult just sellepärast, et tööl ja muudest sellistes kohtades ei oleks mina ja nt koristaja või bussijuht ainsad suitsetajad. Jube piinlik oli, aga ma poleks kunagi arvanud, et see suitsuhais ikka nii hästi tunda oli. Ma ikka väga püüdsin varjata ja arvasin, et keegi ei saa aru :D

Aga umbes poolteist kuud tagasi sain endale siis e-pläru. Esimesed paar nädalat tõmbasin vaheldumisi, siis hakkas pärissuitsu üha vähem minema. Mingi päev avastasin, et näe - ainult kolm suitsu teinud täna! Järgmisel päeval avastasin kella viie ajal õhtul, et alles esimest süütan... No siis tuligi otsus, et tõmban paki lõpuni ja rohkem ei tee. Vist isegi ei tõmmanud, kusjuures.

Igal juhul - homme saab esimene kuu täis, sigaretiraha on tagasi teenitud. Kilosid juures (veel!) ei ole, tervises muutusi ei ole, suitsuhais ajab öökima (maitse ka, 10ndal päeval proovisin huvi pärast ja imestasin, kuidas see nii jälk saab olla). Kui kodust välja lähen, tunnen, kuidas maailm lõhnab sirelite ja kastanite järele, aga ma ei mäleta, kas see on igal kevadel nii olnud või ainult tänu tubakast loobumisele.

Praegu tõmban 12-milligrammist, järgmisena tahaks midagi lahjemat või üldse nulli. Tegelikult kahtlustan, et suurem osa selle suitsetamise võlust on just see tõmbamismõnu ehk siis - äkki piisab ainult protsessist ja ainet polegi tarvis :) Ehkki tuleb tunnistada, et natuke on kahju ka, mulle tõepoolest MEELDIS suitsetada ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule)

äkki piisab ainult protsessist ja ainet polegi tarvis

Tõenäoliselt enamustel nii ongi.

 

Igaljuhul tere tulemast foorumisse!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ainult protsessist piisab siis ühenda kaks asja: hakka raamatuid kirjutama ning ime pastakat :P Teenin natuke lisagi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga on siis keegi proovinud ilma nikotiinita vedelikke tõmmata? Kas on ikka jama võrreldes nikotiiniga vedelikega? Ise olen proovinud 9 - 14 mm vedelikke ja mingit märgatavat kanguse vahet neil ei ole nagu täheldanud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga on siis keegi proovinud ilma nikotiinita vedelikke tõmmata? Kas on ikka jama võrreldes nikotiiniga vedelikega? Ise olen proovinud 9 - 14 mm vedelikke ja mingit märgatavat kanguse vahet neil ei ole nagu täheldanud...

Olen proovinud küll ning kuidagi tühine värk tundus olevat. Hetkel segan ise vedelikke ning ma ei teagi mis see kangus võiks täpsemalt olla. 9mg'st natuke madalam vist. 12mg valmisvedelikke olen proovinud, aga need on kanged minu jaoks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus, lase oma emal e-vedeliku retsept välja kirjutada ja telli suurem kogus vedelikke, vaata kas laseb restseptiga tollist läbi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus, lase oma emal e-vedeliku retsept välja kirjutada ja telli suurem kogus vedelikke, vaata kas laseb restseptiga tollist läbi :D

haiguseka märgin kroonilise nikotiini puuduse? (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See oli nüüd jupp aega tagasi nüüd, siis kui endale e vidina sain, olin jummala võhik sessuhtes, sai poole päevapealt vedelik otsa, olin kuulnud, et tava poodides ka müüakse, ega ma siis seda teadnud, et selveris 0 müüakse, sai ananass ära ostetud, kimusin ja kimusin, isu täis ei saa , mõtlesin endamisi juba, et ei sellest elektriplarust miskit vist välja tule, tõmbad, aga tahaks nagu päris suitsu ka, kurtsin siis sõbrale, et selline lugu ja, et käisin poes ja ostsin mahla, maitse hea, aga vaata hirmsasti tahaks tavalist ka teha, sõber rääkis tõe, et selveris ilma nikota vedelad jne (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris hea :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise olin vana suitsukimuja (25+ aastat) ja 5 kuud tagasi sai ka E peale üle mindud.

Esimene positiivne asi - hmm - kilosid ei tulnud juurde, mis varasematel loobumiskatsetel oli paratamatu - 5-10 kg nagu lambist.

Teine positiivne tunnus oli, et kodus ei tehtud enam kära - suitsuhais jne. Hoopis lõbusam on popsutada.

Olen proovinud läbi 12 erineva tootja vedelikud ja parimaks on siiani osutunud Dekang-i vedelik.

Seadmed - kellele mis meeldib. Proovisin ka neid suitsu kujulisi aga vedeliku pealt nende peale - never.

Akud saavad kiirelt tühjaks ja ka padrunid on nirud.

Olen leidnud ka omale normaalse hinnaklassiga varustaja (epiip.ee) ja enam tavasuitsule ei mõtle

Väike tähelepanek ka algajatele - ärge tehke segamini - st mõlemat - nii suitsu kui e-d.

Ma kolisin päevapealt e peale ja peale 5 päeva katsetasin tavasuitsu - vastik oli see pigimaitse ja sinnapaika see jäigi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siia teemasse siis kah:

Naine tõi poest ühe 6mg Power Smoke baasi ja kaks aroomi. Segasin siis rõõmsalt joogid kokku ja pean tõdema, et 6mg tundub mulle juba kange :shock:

Hommikul on kohvi kõrval laual kaks iTaste SVD-d: 18mg spezzi vaarikas ja 4mg piparmündiga melon. Esimesest tõmbab mõne mahviga pildi ette, näidud normi ja ülejäänud päev möödub pmst. teise peal (psühho)(esiga)

Naljakas kuidas keha end nii kiiresti reguleerib kui oled vaid 1 kuu e-suitsu peal olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib ka siis öelda, et esimene päev E-ga peaaegu seljataga. No ma ei tea, 1 ml on vist läinud :lol: Alustasin siis 18mg mahlaga, aga hetkel nagu tundub isegi kange. Tellisin 0-i juurde, eks homme teeb lahjema. Seega nagu siin juba varasemalt kirjutatud on, kangus on ikka väga individuaalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kangus on ikka väga individuaalne.

Nii ongi. Mõni kakub aplalt 36mg ja ei kurda aga mul võtab 18mg tõsisema popsamise korral põhja alt ära (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...