Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Ja ta tõesti aitab...

Recommended Posts

Päris paljud kirjutavad, et suitsuhais muutus vastikuks või lausa matab hinge.

Ma pole küll nii kaua suitsuvaba olnud kui enamus siinseid, aga mind jätab suitsuhais täitsa külmaks.

Olin suht kindel, et libastun esimese nädala jooksul juba, aga analoog isegi mitte ei tulnud meelde.

Kusagil väljas suitsetajast mitme meetri kaugusel on aroom talutav ja kohati meeldivgi. Samas äsja suitsetanud isikuga lähestiku viibimine on ütlemata rõve ja see on minu puhul suureks argumendiks mitte iial suitsetamisega taasalustada. Keegi ei tohiks sedaviisi haiseda.

Päevi tagasi olin sunnitud veetma kahetunnise autosõidu koos kahe suitsetajaga ja see lebra, mis hoolimata lahtisest aknast mind lämmatas, oli samuti ütlemata kole. Ehk siis, kaugelt on ok aga lähedalt ei taha selle asjaga enam kokku puutuda. Õnneks mul väga palju suitsumehi lähedaste hulgas ei ole.

Kanguse kohta niiaplju, et lahjemaks lähen minagi. Alustasin umbes 18mg pealt ja praegune "viski kõrvale veip" on 6mg, igapäevane 2-4mg. Kogused seevastu suurenevad aga selle saab vist parema tehnika kraesse lükata.

 

(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean tunnistama, et selline mitme meetri kuguselt tuntav suitsu aroom meeldib mullegi :D AGA just suitsetamast tulnud inimene haiseb ikka päris jubedalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanguse kohta niiaplju, et lahjemaks lähen minagi. Alustasin umbes 18mg pealt ja praegune "viski kõrvale veip" on 6mg, igapäevane 2-4mg. Kogused seevastu suurenevad aga selle saab vist parema tehnika kraesse lükata. (esiga)

See on koht, kus tuleks olla tähelepanelik - lahjem vedelik võib kaasa tuua ka mahvide arvu suurenemise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean tunnistama, et selline mitme meetri kuguselt tuntav suitsu aroom meeldib mullegi :D AGA just suitsetamast tulnud inimene haiseb ikka päris jubedalt.

nii see on jah (Y)

Kindlasti oleneb kq suitsust mida tõmmatakse, mõni ikka ligidalt haiseb rõvedalt . (psühho)

 

Aga ma ei tee sellest probleemi, pole hape, mis söövitaks (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on koht, kus tuleks olla tähelepanelik - lahjem vedelik võib kaasa tuua ka mahvide arvu suurenemise.

Just seda praegu enda peal kogengi - võtsin senise 9mg asemel kasutusele 18mg mahla ja esmane mulje on, et ripun palju vähem piibu otsas... (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on koht, kus tuleks olla tähelepanelik - lahjem vedelik võib kaasa tuua ka mahvide arvu suurenemise.

Just seda praegu enda peal kogengi - võtsin senise 9mg asemel kasutusele 18mg mahla ja esmane mulje on, et ripun palju vähem piibu otsas... (esiga)

Mina läksin teadlikult lahjema joogi peale, et just rohkem veipida. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui egot sai veel hammastega kinni hoida siis SVD-ga lõhud purihambad ära (eriti metallhuulikuga). (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks sa hammastega kinni hoiad? :roll:

Kui töö on selline, et enamasti saab ühe käega hakkama aga hetkeks on mõlemat kätt vaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks sa hammastega kinni hoiad? :roll:

Kui töö on selline, et enamasti saab ühe käega hakkama aga hetkeks on mõlemat kätt vaja...

Hmmm..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traktori roolis näiteks? Ühe käega roolid, teisega liigutad frontaallaaduri juhtnuppe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitab küll e-suitsetamine meeletult, kui aasta tagasi sellel ajal tundus, et olen analoogiga oma tervise puhta metsa ajanud. Käed ja jalad surisesid koguaeg, pidevad peavalud ja hõljukid silme ees, mis mind ajendaski e-posutajaks hakkamast, siis nüüd nagu teine inimene, tunnen nagu oleks jälle 18 ja mis mind kõige rohkem häiris, need neetud hõljukid, siis need on kah kadunud märkamatuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen selle foorumi siin enam-vähem risti-rästi läbi surfanud ja jube palju on abiks olnud :) Palju on muidugi ka veel arusaamatuks jäänud. Kuid vähemalt olen CE4 usust ära pööranud, kuna nendega on kogu aeg mingi jama, eile ostsin omale Evodi ja siiani olen sellega väga rahul (kunii esimese jamani :D)

Nii et väga tänuväärne foorum :)

Tänud heade sõnade eest.

 

Varsti vaatad, et EVOD ka jama ja midagi uut tarvis. (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea, kas evicu aku mahutuvus suureneb või minu paffimine jääb yha harvemaks. Algul sai ikka päeva lõpuks aku 45 - 50% peale nüüd aga tavaliselt 70 kopikatega.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea, kas evicu aku mahutuvus suureneb või minu paffimine jääb yha harvemaks. Algul sai ikka päeva lõpuks aku 45 - 50% peale nüüd aga tavaliselt 70 kopikatega.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

eVicul ju hulk võimalusi selle kontrollimiseks olemas ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen hädas nagu mustlane mädas :/ Konisi kimunud 20 aastat ja selle ajasees olen suutnud miski nädalakese ilma olla :D aga,aga viimasel ajal tundub mulle,et ma ei taha enam suitsetada,tahan sellest jamast lahti saada.iga päev mõtlen,et nüüd teen viimase suitsu aga seda kuni järgmise konivajaduseni ehk siis pea iga tunni pooliteise järel ripub mul koni suus :( enesetunne on suht niru ja tundub,et ka mõistusele on hakanud...Eilsest saadik olen siin lehti sirvinud ja kommentaare lugenud,no kurja küll mul rahakotis viimased 300 euri,terve kuu vaja sellega läbi saada,soomes maksab 1 pakk suitsu 6.50 ja suitsu läheb mul 1 pakk kahe päeva peale. Öelge mulle palun kas tõesti on selle imevidinast kasu ka? Ma loen ja loen ja loen ja kurja ei julge tellida kuna kardan,et mind see ei aita ja siis olen selle raha lihtsalt maha visanud ja ikkagi tõmban tavalist suitsu edasi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siit foorumist on päris hea hulk inimesi läbi käinud, kes tulid ja võtsid sõna ja proovisid seda ja teist ja lõpuks teatasid, et ongi kõik - ka e-suitsu enam ei tee.

Mõneti kahju, sest nendega oli lahe suhelda aga teisest küljest - edu neil igatahes ja kummardus (Y)

Neid, kes tavasuitsule täiesti tagasi läinud, tean oluliselt vähem, ehkki leidub ka neid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa päris ego pulka ei osta ehk siis natuke korralikumad jubinad võtad ja vapimine ei sobi siis saad suurema osa rahast järelturult tagasi. Analoogi maha jätmise kohta on see, et seda tehakse kahte moodi ... päeva pealt või vaikselt suurendades auru mahtu ja vähendades analoogi. Mõlemad on toimivad mudelid.

6.5Eur paki juures on korraliku tehnika kulu maks 20pakki suitsu ....

Kindlasti soovitan proovida.... vaeva ja pusimist jagub aga tulemus on seda väärt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olin ka täis konivillem 2 pakki päevas ja ka rohkem vahel, nüüd tirin E suitsu üle 1aasta ja pole ühtkid suitsu teinud selle aja jooksul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olin ka täis konivillem 2 pakki päevas ja ka rohkem vahel, nüüd tirin E suitsu üle 1aasta ja pole ühtkid suitsu teinud selle aja jooksul

Sama siin. Viimase koni kustutasin kui esimene aku laetud sai :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina tegin 1,5 pakki päevas üle 20 aasta, siis ostsin odava ego pulga ja varsti juba aasta ilma ühegi tavasuitsuta. Aga ise pead ikka tahtma maha jätta, ainult e-suitsu soetamisest ei piisa. Abiks ja asenduseks on e-suits igal juhul. Maha jätsin tavasuitsu e-pulga soetamise hetkest, sellesse natuke e-suitsu ja siis vahele tavasuitsu varianti mina ei usu. Tubakast sain lahti tavalise ego pulga abil mida imesin neli kuud, muud nodi hakkasin soetama hiljem. Nende köige odavamate stardikate hinnad on täna 10-15 euro vahel.

 

PS kui tahad odavat ja head e-suitsu, siis pead ostma ühe odava ja ühe hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dianalala,

Aitab tõepoolest päevapealt. Olen 56 aastat vana, tossama hakkasin 8-aastaselt, 15-aastaselt juba pakk päevas, hiljem poolteist pakki päevas kangeid suitse, vahepeal ka paar aastat havanna sigareid. Mõned korrad proovisin maha jätta, lõpptulemus - ei saanud hingata, nii kui suitsu ette panin, oli OK.

E-suitsuga alustasin 36 mg kangusega, kümme mahvi korraga ja nii üks kord tuynnis, paari nädala pärast organism ise dikteeris, et kangemat enam ei taha, siis läksin 24 mg peale üle, siis paari nädala pärast 18 mg peale üle, sest organism ise nõudis seda. Nüüd tossan aasta otsa 12 mg rohkem mõnu pärast, aga võin päev otsa ka ilma olla, vahet pole.

 

-- 03 Mai 2014 20:25 --

 

Dianalala,

Jäi lisamata, et nädal aega pärast e-sigaretile üleminekut taastus haistmine ja ma ei talunud tavalise suitsu lõhna juba 10 meetri kauguselt, kui keegi juhtus tegema lähikonnas, tundsin selle vastu jälestust ega suutnud mõista, kuidas ma ligemale 50 aastat seda nautinud olin.

Ja veel - soovitaksin valida e-vedelik selle tavasuitsumaitseline, mida oled harjunud siiani tegema. Kuna mina tegin Camelit, siis valisin Cameli maitsevedeliku, kes tossas Marlborot, sellele sobib RedMix etc

Ja veel - kui mul viimastel aastatel läks Cameli tavasuitsu peale 140 eurot kuus, siis nüüd läheb e-vedeliku peale ainult 3,5 euri + 2 euri 1 coil kuus, muidugi tänu ka sellele, et valmisvedelikke ei osta, segan baasvedelikest ise kokku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...