Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

Minu sünnipäeva kink, tuunitud piibu otsaga (saksamaalt ostsin 4 piibu otsa (psühho) ) ja must metal vivi korpus:

Posted Image

Tegin Astro modi pluss kontakti kaifuni jaoks parajaks:

Posted Image

 

Miks foorum enam dropboxi pilte õigeks ei keera? Dropboxis on pilt õigetpidi, foorumis 'külili'.. :cry:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õõõ.. ei tea. Miski rohelise taustal selline mehaanika näeb päris kena välja minu arust. Või ma ei lugenud esimest posti, kus oli kirjas, et peab arvutlaual ülevalgustatud välguga tegema? :D

Igaljuhul seade selline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õõõ.. ei tea. Miski rohelise taustal selline mehaanika näeb päris kena välja minu arust. Või ma ei lugenud esimest posti, kus oli kirjas, et peab arvutlaual ülevalgustatud välguga tegema? :D

Igaljuhul seade selline.

Ilus, ilus (Y). Sätin ka oma pulgad kaamera ette ritta, kui kõik kätte saan :D. Nüüd tean, et tuleb ka muru taustaks kitkuda, siis on lootust naisi saada (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab vist müügiteemadesse ikka tagasi pugema paistab :P

Vaata postiivselt ... mujal (väljaspool müügi teemasid) vähemalt ei kritiseerita :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õõõ.. ei tea. Miski rohelise taustal selline mehaanika näeb päris kena välja minu arust. Või ma ei lugenud esimest posti, kus oli kirjas, et peab arvutlaual ülevalgustatud välguga tegema? :D

Igaljuhul seade selline.

 

pigem mõeldi raamituuningut :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...