Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Lemmikumad maitsed

Recommended Posts

Suitsumaitselistest on head Joyetech Cigar ja USA Mix ning veel meeldib mulle Liqua Energy Drink ja Menthol. Kusjuures muidu ma mentoolsuitse üldse ei saalinud. Igasugused puuviljamaitselised on varem või hiljem ikkagi minu maitse jaoks jälgiks osutunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühte tubakavedelikku kunagi proovisin, siis see oli küll jube, aga Liqua oma võiks isegi prooviks võtta. Kuidas RY4 vedelikuga lood on, kõlbab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

RY4 on üks minu lemmikuid. Aga jällegi maitse asi, mõnele ei meeldi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maaasikas on hea ja kirss ka, kirss likööris on huvitav asi :P

 

Joyetech Camel meeldib mulle nagu tubaka poole pealt

Dekang DK4 Silver (RY4) pole ka viga aga miski hakkab vastu (öäk) liiga vänge nagu

 

Mul on siin ka Inawera tino d'milano TABAC mida ma vahel mõnele joogile (enda segatud) tilga lisan, annab sellise kerge mõrkja tausta (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kunagi sai tehtud mingi tont-teab-mis-firma Marbolo vedelikku, see viskas jõlekiirelt kopa ette. Cola vedelik on täitsa sümpaatne olnud ja viimane avastus oli Liqua blueberry, täitsa istus kogu šmekk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle just liqua blueberry ei istu, midagi nagu hakkab vastu, inawera oma mingi mindi või mentooliga segamini on minu jaoks palju parem. Ikkagi, nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Pandan Choice ma pole mujal rohkem näinudki.

http://vapemon.com/index.php?route=prod ... duct_id=60 ja veel kirvem hind (relv)

 

Off-Topic :
Muide, Mac Baren (Pandan jt) Choice on Taani keeratav(rolling) tubakas ;)

http://mac-baren.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimased nädalad ainult Liqua maasika + Inawera VG segu peal olnud. Väga hea maitse ja paksu auruga vedelik. Võib öelda küll, et lemmik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nädal aega Liqua apple'iga tossanud, täitsa mõnus aga ma ei tea kas on asi minus või natuke hakkaks nagu see hapukus keelele... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

....endal viimasel kuul põhiliselt käibel 12mg S'Camel ja Cool mint segu.....nii u. 3:1 segu (baas 60VG/40PG)...... täitsa mõnus tossmine.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nädal aega Liqua apple'iga tossanud, täitsa mõnus aga ma ei tea kas on asi minus või natuke hakkaks nagu see hapukus keelele... :D

 

Ei usu, et hapu mekk keelt kriibib. Lisa veits vg-d. Mulle on Liqua Pg sisaldus liialt suur ja seda ei tarbi. Korra lahjendasin ülejääke vg-ga ja oli abiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...