Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hermitage

SkySmoke VS Nicorex

Recommended Posts

Tere!

 

Tegelikult selline küsimus ongi nagu pealkirjas. Kumba ja miks Te enam soovitaksite?

http://www.e-sigaret.ee/index/et/epood/?compare=1

http://www.nicorex.ee/lang/ee/pood/tege ... d/2/10000/

Siin tõin kaks linki välja. Küsimus on ka selles, et nende pakkumiste hinnavahe tuleb sellest, et SkySmoke paneb kaasa 5 padrunit ja Nicorexil seda ei ole? Peab siis eraldi juurde ostma?

 

Kas Nicorexi täitmine SkySmoke vedelikuga on võimalik?

Mis on Nicorexi vedeliku koostises? Miks see viskoossem on? (kuskilt netist leidsin, et pidi paksem olema)

 

Sooviks võimalikult kiiresti tagasisidet, sest plaan on lähipäevadel osta, aga korralikku infot - autoriteetsest allikast - pole kuskilt saada.

 

Tänud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellise kirve hinnaga ei soovita kumbagi. Kuna ei taha endale mõttetut reklaami teha siis jätan teiste hooleks selgitamise, mida palju parema hinna eest saaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vedelikul pole vahet kellelt ostetud kelle kaubamärgiga piipu toppida. Ise olen mõlema firma segusi proovinud, maitsevad hästi küll aga hind suht kirves. Lisaks leian, et skysmoke tumedamad vedelikud kipuvad ajapikku atomisaatorit ummistama. Koostis mõlemal PG+VG+maitse, skysmokel lisaks etanool ja dest vesi, kanguse definitsioon kah mõlemal erinev skysmokel 12 lahja ja 18 keskmine, nicorexil 6 lahja 12 keskmine ja 18 kange

 

kui sa just nende 2 vahel valima pead siis nicorexil parem pill

Share this post


Link to post
Share on other sites

piupiu

natuke lugemist:

algajale-esimene-e-sigarett-t68.html

ehk siis mõlemast hoia eemale.

 

Aga selleks see foorum ongi, et uusi kasutajaid valgustada :)

Teretulemast!

See oli esimene asi, mida ma lugesin siin foorumis ja vataatasin. Selles suhtes, et minusugusele pühapäevasuitseajale supertossajat vast vaja ei lähe, kuigi hinna ja kvaliteedi suhe tundub peleonil paremini paigas olevat. Ma olen n-ö vaheldubva eduga 4 aastat "maha jätmas" aga mul on kopp ees ise enda risti löömisest ja ma leidsin, et võiks siis e-sigaret olla ja rahu majas.

Teine asi on see, et uurides välismaiseid linke, olen leidnud, et clearod on suurema mahtuvsega ja mugavad (näed palju alles on), aga:

1) vähendavat maitset (kuigi ma ei saa üldse loogikast aru, et kuidas peaks nad maitset vähendama, mu arust BS, niiet las jääda)

2) Nad on haprad.

 

Sele peleoni pildi peal tundus on ju clearo? Ja see ka, et kuidas garantii ja asjadega on kui tellid välismaalt? Siin Eestis olevad jupid peleoniga ühilduvad?

 

Muidu tänan kiire info eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

coil ei käi nagunii garantii alla kui just pole DOA . siis VIST peaks uue saama peleonist kui sinna tagasi saadad ( Spezz , äkki kommenteerid? ) ja clearoga ei saa suurt midagi valesti olla kui just transa käigus katki pole läinud.

 

Ühilduvad jah. EGO ja 510 keere ju olemas ego akudel ja paljudel clearodel (mõne erandiga - T3 näiteks on ainult EGO).

Ei ole nad NII haprad midagi. Olen autosse istudes n.ö. peale istund ja pole pooleks läinud.

 

Asi polegi niiöelda supertossaja vs. väikene tossaja vaid üleüldiselt. Aku kestvus , täitmis "puhtus" , mahtuvus ja töövõime üleüldiselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) vähendavat maitset (kuigi ma ei saa üldse loogikast aru, et kuidas peaks nad maitset vähendama, mu arust BS, niiet las jääda)

2) Nad on haprad.

Üleüldiselt küll nii väita ei saa, oleneb clearost. Mul on näiteks üks CE4 mida olen mitukümmend korda pillanud iga nurga all, peale istunud ja kord sai külmkappi tõstetud puusale toetades nii, et see mul taskus oli ja pole kriimugi peal. Samas oli mul üks idiootse konstruktsiooniga CE2 tüüpi clearo mille põhi käis vabalt ringi ja ato'sse minevad juhtmed olid selle külge joodetud, aku külge keeramisel käis prõks ja oligi kõik.. Huvitaval kombel olid selle CE2 maitseomadused kõvasti paremad kui CE4 omad aga kui ühte ja sama vedelikku lased nädal otsa siis paari päeva pärast ei tunne maitset naguinii enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

coil ei käi nagunii garantii alla kui just pole DOA . siis VIST peaks uue saama peleonist kui sinna tagasi saadad ( Spezz , äkki kommenteerid? ) ja clearoga ei saa suurt midagi valesti olla kui just transa käigus katki pole läinud.

Seni on üks peleonist tellitud kallim asi katki olnud, 40€ tuuris vidin. Saadeti uus, vana tagasi ei pidanud saatma. Üks laadija oli ka DOA aga ma ei viitsinud isegi reportida neile(laiskus :oops: ), tellisin lihtsalt uue.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seni on üks peleonist tellitud kallim asi katki olnud, 40€ tuuris vidin. Saadeti uus, vana tagasi ei pidanud saatma. Üks laadija oli ka DOA aga ma ei viitsinud isegi reportida neile(laiskus :oops: ), tellisin lihtsalt uue.

Paistab et ühine tellimine on päris kasulik, kohe näha nad ei taha kaotada klienti kes neilt stiilis €500 eest nädalas kraami ostab (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

coil ei käi nagunii garantii alla kui just pole DOA .

siin peaksin mainima, et too sama CE2 mis mul puruks läks oli skysmoke oma ja 2 korda vahetati välja, hind kirves aga vähemalt garantii töötab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes tahab meie tooteid testida, olete oodatud:

 

18.03.13 - Nicorex Tallinn avamine. Esindus on Nurmenuku keskuses (Ehitajate tee 107/Õismäe tee 1).

1.04.13 - Nicorex Tartu avamine. Esindus tuleb uude Raadi Maximasse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saan aru, et Sven Kotke(nicorex) on ise teinud selle postituse (õlut) Svenni stiil "Ise küsin, ise vastan"! Tubli Sven! Jätka usinasti samas tempos (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõitsin kunagi Türile ostsin sealt 86 euri maksnud komplekti, kohe häbi hakkab, kui odavad need asjad tegelikult on :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõitsin kunagi Türile ostsin sealt 86 euri maksnud komplekti, kohe häbi hakkab, kui odavad need asjad tegelikult on :lol:

Ma sattusin õnneks ennem foorumisse, kui endale midagi soetada jõudsin :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...