Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Tanel K

Suur e-vedelike hinnangute tabel! UUENDATUD 26.05

Recommended Posts

Peleon :

VG vanilla (0) pole midagi head ega halba öelda

VG Green mint (-) liiiiga tugev maitse, hakkab kurgule, ninasprei lõhna ja maitsega (öäk)

VG raspberry (+) ainuke tõmmatav minu väikesest kollektsioonist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kohvi, meenutaab kaudselt vaid lõhn. Ülejäänu on kohvist sama kaugel, kui minu ja Kim jong uni ühine saunapidu.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaugel idablokis pidid pilukatel uued tahvelarvutid olema igapäevases kasutuses...

 

...tegelikkuses on need lihtsalt Kim Jong-i pildiga pildiraamid...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleoni Caramel - Nii suurt miinust pole olemas, et seda panna! Nagu neelags aurustatud vedelseepi, tõeliselt ilge ja vastik maitse.

Peleoni Capuchino - Sama mis kohvi, ehk kõrbenud sihvkad. Need jäävad viimasteks peleoni PG vedelikeks mida ostan.

Dekangi PG kirss, nii ja naa, pigem pluss.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, sai tellitud Atmos labi maitseid ja baase.

 

Cherry (0)

Apple (+)

Nutacco (0)

 

Baasid on küll head neil! Tuli Rumeeniast ilusti kohale (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võibolla tuleviku raames võiks ka testitava geari toppida alla eraldi reana - kui vana coil, jms. Mis voldid ka.

 

Endal hea kogemus ühe purgi sama vedelikuga kahes täiesti erinevas seadmes ja ühel oli audentne maitse ja meeldis - teises aga ei olnud ühtegi maitset tunda ja lõpptulemusena annaksin ma ühe geariga (9/10) kindlasti, kuid teisega pigem (5/10).

 

Saksa laim + ameeriklaste kookos saaks siis kaifariga 10-11W ringis (9/10), kuid ego pulgal (muutmata voldid) tutika iClear16 otsas (5/10). Tehke siis omad järeldused - kas maitse väärt proovimist või mitte.

Olen laim+kookost andnud enda piibust tõmmata ka ja siiani kõigile väga meeldinud, naine aga icleari otsas ei taha sellest essugi kuulda. Endale ka ei meeldinud. Sähh nüüd maitsete ülevaadet. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutt õige tegelikult, mingid vedelikud võivad olla igast iclearide ja vividega jamad ja samas kaifariga super mahlad või siis vastupidi just. Selles mõttes on see hingagu teema täitsa puuse siin. Ainult millise kriteeriumi järgi neid asju siin hindama peaks? Kuldne keskmine watt/volt ja kõigil ei ole ju veidikene kallemaid atomisereid, millega saab ehk rohkem välja võluda maitseid. (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutt õige tegelikult, mingid vedelikud võivad olla igast iclearide ja vividega jamad ja samas kaifariga super mahlad või siis vastupidi just. Selles mõttes on see hingagu teema täitsa puuse siin. Ainult millise kriteeriumi järgi neid asju siin hindama peaks? Kuldne keskmine watt/volt ja kõigil ei ole ju veidikene kallemaid atomisereid, millega saab ehk rohkem välja võluda maitseid. (lamp)

Tänane avastus / katsetus.

Üks ja sama mahl, kahes eri inimese ehitatud kayfunis (ühe tak 1,1, teine 1,5) ning erineva vatiga ja mõlemad 10W ringis - maitsed olid TOTAALSELT erinevad. Ei mekkinud isegi sarnaselt - ainult tossasid võrdselt.

See ülevaadete asi hakkab minu jaoks aina rohkem tunduma bullikakana.

 

Mahlaks ühel päeval segatud bobas, seega segamises viga ka ei tohiks olla...et äkki läks ühte maitset rohkem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõrgemad vattid tõid rohkem maitset esile?

Erinev vatt on siiski mõeldud vist erinev puuvillakiud :). Watid olid mõlemil 10 ringis, saan ma postistusest aru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõrgemad vattid tõid rohkem maitset esile?

Erinev vatt on siiski mõeldud vist erinev puuvillakiud :). Watid olid mõlemil 10 ringis, saan ma postistusest aru :D

Täpselt.

Sama - kayfun, traat (vist, aga ei tohiks väga rolli mängida), vedelik, watid.

Erinev - VATT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleon PG

Apelsiin (0) meenutab nagu jaffa jooki ( keemia maitsega)

Litchi (0)

Cappuchino (-) pigem maitsetu

Juustukook (-) maitse esmalt identne juustukoogiga. Väga intensiivne maitse. Hiljem tuleb esile miskise kemikaali maitse mis ajab iiveldama.

Peleon VG

kohvi (-) vastik maitsetu tõrv või siis filterkohvi masinast läbi käinud seisnud puru hallituse aroomiga. lihtsalt rõve

Inawera

kohv (+) mahe araabika kohvile iseloomulik mekk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleon PG:

Vanilla (-)

Kiwi (-)

Menthol(+) Pikema kasutamise korral viskab üle, aga muidu ideaalne.

Kirss (0)

Kohv (+) Üks parimaid.

Tobacco (+) Sobib ilmselt tõsisematele suitsetajatele, mulle meeldis, kuigi pole aktiivne tavalise sigareti suitsetaja.

Virginia (+) Sama jutt, mis tobaccol.

Strawberry (+) Olin vahepeal pikemat aega puhtalt selle peal. Väga hea.

Mango (-)

Fruit mix (-) Täielik ravimimaitse.

Red cola (+)

Ice cream (0)

Rum (+)

Green mint (+)

Spearmint (0)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...