Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Vapemail

Recommended Posts

Huvitav kas Eesti Post'i tagasisaatmis kampaania sai läbi või kuidas nüüd lausa väljaspoolt EU'd pakid läbi tulevad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mu yx pakk fasttechist saabus rakvere (vaatasin järgi just). 14.05 pandi teele

teine on veel väljasaatmise staadiumis väljamaal, kuigi pandi samal päeval/järgmisel päeval teele (otsas oli)

Mul pandi ka 14.05 teele, aga kust sa seda näed, et Rakveres juba?
ep träkingust.

anti kullerile (postiljonile yle). aga kuna kedagi kodus pole, siis naine toob selle õhtul ära. paber (teatis) peaks homme tulema muidu

Jeess, mul eilsest saati vedelikud Tapa postkontoris vedelevad (Y)(Y)(Y)(Y)(Y) Reedel pääsen metsast siis kohe maitsma (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav kas Eesti Post'i tagasisaatmis kampaania sai läbi või kuidas nüüd lausa väljaspoolt EU'd pakid läbi tulevad...

või need ainukesed vedelikud, mis vastavad partii jne nõuetele.

või hoopiski tollikad puhkavad (psühho)

edit:

oh mind lollikest, mõlemad pakid kohal. krt pakke nii palju tulekul, et vaatasin yhe teise asja träkingut varem :oops:

minu 4 pudelit siis kõik kohal ikkagi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka 6. mail tellitud 5x30ml kätte ja seekord ei olnudki Sandy´lt vaid peal ilutses suurelt Fasttech.

Postimees küsis veel, et mida tellisid kuna samasugused hiinakeelsete kirjadega mulliümbrikuid olevat viimastel päevadel lausa massiliselt saabunud :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kardan, et pikka pidu sellega ei ole......nagu tavaliselt läinud on

tuleks vist veel tellida (psühho)

Just just, ma nüüd olengi kahe pudeli kaupa tellinud,et suuremat põlemist ei oleks, läheb tagasi, siis läheb tagasi. Müni ikka läbi lipsab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saabus ka nüüd ühistellimuse pakk Etigarast, Rumeeniast siin ka paar pilti.

http://www.upload.ee/files/3328194/20130522_093056.jpg.html

http://www.upload.ee/files/3328196/20130522_093230.jpg.html

http://www.upload.ee/files/3328202/20130522_093930.jpg.html

 

hakkan siin asju vaikselt sorteerima :)

 

kuradi Etigara tüübid on mulle 2 komplekti vähem saatnud, tellisin 5 komplekti ce5 automaiseriga sigarette aga sain 3 :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin tellimuse 12ndal, elan paides, pole midagi veel. Kust seal EP-s vaadata saab?

 

edit: sain teada. mul pakk 2 päeva eestis juba. miks ma sellest midagi ei tea? peaksin pöörduma kuhugi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tagasi saadetud... 2 pakki... Kas keegi targem saaks aidata murega... Kuidas edasi tegutseda? Kui vaja siis PM mulle. Ettetänades...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tagasi saadetud... 2 pakki... Kas keegi targem saaks aidata murega... Kuidas edasi tegutseda? Kui vaja siis PM mulle. Ettetänades...

Võta müüjaga ühendust, kas kannavad raha tagasi või proovid mingeid muid variante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tagasi saadetud... 2 pakki... Kas keegi targem saaks aidata murega... Kuidas edasi tegutseda? Kui vaja siis PM mulle. Ettetänades...

Võta müüjaga ühendust, kas kannavad raha tagasi või proovid mingeid muid variante.

Lihtsalt saadan kirja et pakid on tagasi saadetud? Kaua nad raha tagasi maksmisega jokutavad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi täpsemalt rääkida kuidas tegutseda? See mul esimene väljamaa tellimus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi täpsemalt rääkida kuidas tegutseda? See mul esimene väljamaa tellimus...

Ilmselt pead ootama kuni nad paki tagasi saavad. Võid muidugi neile kirja saata ja teada anda et Eesti toll saatis sinu paki tagasi kuna nikotiiniga vedelikud on meil ravimite nimekirjas ja seetõttu on online müük/ost keelatud. Kui tahad raha tagasi, siis küsigi et kas nad saavad raha tagastada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rainel, kust sa yldse tellisid ?

vähemalt info teistele :roll:

Sorry unustasin mainida. Fasttechist tellisin need. Kõigil teistel siin ilusti pakid kodus laual, mina siin nukralt vesistan ja muretsen :((psühho):lol:

 

Ilmselt pead ootama kuni nad paki tagasi saavad. Võid muidugi neile kirja saata ja teada anda et Eesti toll saatis sinu paki tagasi kuna nikotiiniga vedelikud on meil ravimite nimekirjas ja seetõttu on online müük/ost keelatud. Kui tahad raha tagasi, siis küsigi et kas nad saavad raha tagastada

On võimalus et nad ei maksagi? Või lähevad mingid transpordi kulud maha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi täpsemalt rääkida kuidas tegutseda? See mul esimene väljamaa tellimus...

Ilmselt pead ootama kuni nad paki tagasi saavad. Võid muidugi neile kirja saata ja teada anda et Eesti toll saatis sinu paki tagasi kuna nikotiiniga vedelikud on meil ravimite nimekirjas ja seetõttu on online müük/ost keelatud. Kui tahad raha tagasi, siis küsigi et kas nad saavad raha tagastada.

On võimalus et nad ei maksa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis pakkides sees täpsemalt oli - üle 5 vedeliku?

Transakulust jääda ilma, muu eest peaks taha tagasi saama.

Saatmine oli sealt poolt tasuta, seega ei kulu mul midagi?

Ühes 5 vedelikku, teises 4 vedelikku ning e-sigaretti mini komplekt.

Mõlemad olid alla käibemaksu piiri.

Tegelikult teine pakk oli kasuisa oma. Olen sellega tegelemise enda peale võtnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis pakkides sees täpsemalt oli - üle 5 vedeliku?

Transakulust jääda ilma, muu eest peaks taha tagasi saama.

Saatmine oli sealt poolt tasuta, seega ei kulu mul midagi?

Ühes 5 vedelikku, teises 4 vedelikku ning e-sigaretti mini komplekt.

Mõlemad olid alla käibemaksu piiri.

Tegelikult teine pakk oli kasuisa oma. Olen sellega tegelemise enda peale võtnud.

Ja liqua vedelikud? Siis ikka puht pekkis kui neid ka juba tagasi saadetakse 5 pudeli puhul :(

See, et sa transa tasuta said ei tähenda, et müüja selle eest maksma ei pidanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis pakkides sees täpsemalt oli - üle 5 vedeliku?

Transakulust jääda ilma, muu eest peaks taha tagasi saama.

Saatmine oli sealt poolt tasuta, seega ei kulu mul midagi?

Ühes 5 vedelikku, teises 4 vedelikku ning e-sigaretti mini komplekt.

Mõlemad olid alla käibemaksu piiri.

Tegelikult teine pakk oli kasuisa oma. Olen sellega tegelemise enda peale võtnud.

Ja liqua vedelikud? Siis ikka puht pekkis kui neid ka juba tagasi saadetakse 5 pudeli puhul :(

See, et sa transa tasuta said ei tähenda, et müüja selle eest maksma ei pidanud.

Ei ole ju pekkis, kui saatjaks oli ettevõte, siis on kõik õige. Ma siin imestasin et kuda krt need pakid sealt üldse läbi tulid...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...