Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Vapemail

Recommended Posts

Mis pakkides sees täpsemalt oli - üle 5 vedeliku?

Transakulust jääda ilma, muu eest peaks taha tagasi saama.

Saatmine oli sealt poolt tasuta, seega ei kulu mul midagi?

Ühes 5 vedelikku, teises 4 vedelikku ning e-sigaretti mini komplekt.

Mõlemad olid alla käibemaksu piiri.

Tegelikult teine pakk oli kasuisa oma. Olen sellega tegelemise enda peale võtnud.

Ja liqua vedelikud? Siis ikka puht pekkis kui neid ka juba tagasi saadetakse 5 pudeli puhul :(

See, et sa transa tasuta said ei tähenda, et müüja selle eest maksma ei pidanud.

Ei ole ju pekkis, kui saatjaks oli ettevõte, siis on kõik õige. Ma siin imestasin et kuda krt need pakid sealt üldse läbi tulid...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Mulle jäi mulje, et kõik paluvad, et saadetaks eraisikuna ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis pakkides sees täpsemalt oli - üle 5 vedeliku?

Transakulust jääda ilma, muu eest peaks taha tagasi saama.

Saatmine oli sealt poolt tasuta, seega ei kulu mul midagi?

Ühes 5 vedelikku, teises 4 vedelikku ning e-sigaretti mini komplekt.

Mõlemad olid alla käibemaksu piiri.

Tegelikult teine pakk oli kasuisa oma. Olen sellega tegelemise enda peale võtnud.

Ja liqua vedelikud? Siis ikka puht pekkis kui neid ka juba tagasi saadetakse 5 pudeli puhul :(

See, et sa transa tasuta said ei tähenda, et müüja selle eest maksma ei pidanud.

Ei ole ju pekkis, kui saatjaks oli ettevõte, siis on kõik õige. Ma siin imestasin et kuda krt need pakid sealt üldse läbi tulid...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Mulle jäi mulje, et kõik paluvad, et saadetaks eraisikuna ..
Ma lugesin siit teemast välja et pooled saavad suurte fasttech logodega pakke, hoolimata sellest et palusid eraisikuna saata.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tagasisaatmise kampaania on puhkuselt tagasi. :(

Mul oli ka ilus kirjavahetus nendega, tellisin 5 pudelit, pakk saadeti Sandy nime alt aga ikkagi Eesti Posti leht näitab, et pakk on väljasaatmisel. :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingil põhjusel sain ka viimase saadetise firmalt, mitte Sandy´lt kuigi kinnitasid, et minu konto juures on vastav märge olemas ja iga kord pole uuesti vaja sellest soovist teada anda. Muidugi oma tellimuse ticketisse jätsin pretesiooni, et nii lohakalt ei tohi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tagasi saadeti sest KORRAGA juhtus tulema KAKS pakki vedelikega! Ühes kuus võid saada ainult 5 pudelit nikoga vedelikku (õlut)

Pakid on erinevatele inimestele, ning saadetuna eraisikuna. Sattusid siis mõlemad juhuslikku kontrolli?

Ning jah ligua vedelikud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks nad kurat lõikasid lõpuks lahti, mida sealt massiliselt tellitakse (N)

Kuid kui on tellitud mitte rohkem kui 5 ühikut ning saadetuna eraisikuna, kas siis ei peaks kõik korrektne olema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tagasi saadeti sest KORRAGA juhtus tulema KAKS pakki vedelikega! Ühes kuus võid saada ainult 5 pudelit nikoga vedelikku (õlut)

Pakid on erinevatele inimestele, ning saadetuna eraisikuna. Sattusid siis mõlemad juhuslikku kontrolli?

Ning jah ligua vedelikud.

Siis ei ole tõesti muud varianti kui et ka see kanal võeti teravdatud kontrolli alla. Muidugi võid alati küsida põhjuseid [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tagasi saadeti sest KORRAGA juhtus tulema KAKS pakki vedelikega! Ühes kuus võid saada ainult 5 pudelit nikoga vedelikku (õlut)

Pakid on erinevatele inimestele, ning saadetuna eraisikuna. Sattusid siis mõlemad juhuslikku kontrolli?

Ning jah ligua vedelikud.

Siis ei ole tõesti muud varianti kui et ka see kanal võeti teravdatud kontrolli alla. Muidugi võid alati küsida põhjuseid [email protected]

Suhtlesin päevaaegu eesti postiga, palusid neile kirja saata antud murega. Nad pidavat ise ka järelpärimist tegema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoia siis siinset rahvast ka kursis

Eks ma püüa. Ei tea jah milles jama, seisneb. Ehk siin mõni targem ka leidub :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt, varsti kõik kanalid kinni

EU võiks juba mingi seisukoha sel teemal võtta siis peaks asi lihtsamaks minema

meie kunnid ei julge eriti teist seisukohta võtta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoia siis siinset rahvast ka kursis

Eks ma püüa. Ei tea jah milles jama, seisneb. Ehk siin mõni targem ka leidub :)

Üks teooria muidugi veel on. Kas saadeti Hong-Kongi postiga või Singapur postiga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoia siis siinset rahvast ka kursis

Eks ma püüa. Ei tea jah milles jama, seisneb. Ehk siin mõni targem ka leidub :)

Üks teooria muidugi veel on. Kas saadeti Hong-Kongi postiga või Singapur postiga?

Pakk alustas teekonda Singpurist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna teada tuntud tolli jutt on see:

Tellitavate e-sigarettide padrunite kui ka nikotiinivedeliku märgistustel peavad olema järgmised andmed: toote nimetus, koostisainete loetelu, seeria/partii number; „kõlblik kuni“ tähtaeg ning tootja nimi ja kontaktandmed.

 

Siis tahakski õnnelikelt Liqua omanikelt teada, kas vajalik inff on pakil olemas?

Krt, põhimõtte pärast tahan tollilt aru pärida aga ennem sooviks teada, milles siis viga võis olla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna teada tuntud tolli jutt on see:

Tellitavate e-sigarettide padrunite kui ka nikotiinivedeliku märgistustel peavad olema järgmised andmed: toote nimetus, koostisainete loetelu, seeria/partii number; „kõlblik kuni“ tähtaeg ning tootja nimi ja kontaktandmed.

 

Siis tahakski õnnelikelt Liqua omanikelt teada, kas vajalik inff on pakil olemas?

Krt, põhimõtte pärast tahan tollilt aru pärida aga ennem sooviks teada, milles siis viga võis olla?

kõik on olemas, sp ka kõik läbi yldiselt tulevadki..........yldiselt

mul 2-st 1 oli firma nimega. saadan neile kohe kirja ja noomin neid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas asi ei olnud selles, et EU väline riik, on nagu meeles et 5-e pudeli reegel kehtis EU siseselt ning eraisikute vahel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas asi ei olnud selles, et EU väline riik, on nagu meeles et 5-e pudeli reegel kehtis EU siseselt ning eraisikute vahel

ei

arvasin ka, aga kinnitust ei leidnud sellele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas asi ei olnud selles, et EU väline riik, on nagu meeles et 5-e pudeli reegel kehtis EU siseselt ning eraisikute vahel

Nop, vahet pole.

Väljastpoolt EU'd tulnud kaubas lihtsalt tuhnitakse põhjalikumalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega siis tuleb ära oodata Rainelile saadetud vastus, kuna tal oli kaks erinevat pakki (5+4) erinevatele isikutele, siis tahaks mõlema paki tagasisaatmise põhjust võrrelda, sellest saab järeldada kas kotitakse niisama, või on ikkagi mingi märgistus meie tolli jaoks puudulik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoia siis siinset rahvast ka kursis

Eks ma püüa. Ei tea jah milles jama, seisneb. Ehk siin mõni targem ka leidub :)

Üks teooria muidugi veel on. Kas saadeti Hong-Kongi postiga või Singapur postiga?

Siis see teooria ei pea ka paika. Arvasin, et Singapuri omad tulevad paremini kohale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas nad üldse kindlaks teevad, et e-vedelikud? Või pisteliselt kisutakse pakke laiali? Muidu tellin suht tihti Usast igasugust kosmeetikat, kreeme ,shampoone, kah vedelikud.. kunagi pole laiali kistud.

Seda enam peaks huvi pakkuma, et muidu see pood müüb ka toidulisandeid..

Aga tundub, et Hiinakad pakuvad rohkem huvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...