Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

evic pea

Recommended Posts

Üritan teema uuesti aktiivseks muuta. Oleks vaja üks eVic pea laiali lammutada(+ kontakt on trükiplaadi küljest eraldunud). Väiksest praost ei mahu mu suhtselt suur kolb sisse ja käis väriseb ka liiga palju. Mõtlesin laiali lammutada ja korralikult joota. Kaotada pole väga midagi:). Kahjuks ei leidnud netist normaalset lammutamis õpetust, ehk kellegil on silma jäänud ja viitsib linkida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käib lahti pmt nagu tavalised eGo akud, tuleb keermepool käib ülejäänud peast küljest lihtsalt, pääsed kõigele ligi, ise ei julge/oska teha on alati kindlam võimalus BuyTeci remonti tuua/saata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tänud huvi tundmast, pigem on küsimus selles kuidas sealt edasi lammutada. St: kuidas trükiplaat sealt kestast välja tuleb?

edit: kombes, laenasin sõbralt jootejaama ja pisikest otsa kolvile:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõnest elektroonika poest "Kontakt 60" spray ja seda vahele.

Tasub seda kodus niisamagi omada. Puhastab klemmid oksiidist ja muust sodist ja jätab kaitsekihi.

Saab tihti ühendused korda asja lahti võtmata.

Olen ise kasutanud ka voolu all oleva elektroonika puhul - siiani pole midagi halba juhtud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõnest elektroonika poest "Kontakt 60" spray ja seda vahele.

Tasub seda kodus niisamagi omada. Puhastab klemmid oksiidist ja muust sodist ja jätab kaitsekihi.

Saab tihti ühendused korda asja lahti võtmata.

Olen ise kasutanud ka voolu all oleva elektroonika puhul - siiani pole midagi halba juhtud.

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul nüüd ka evic-i pea mitu korda lahti tulnud ja seekord murdus üks juhe ka lahti. teab keegi soovitada kus tallinnas selle kerge vaevaga saaks tagasi joodetud? ja kuna super attack teda kinni ei hoia siis millega tasuks liimida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...