Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
rainel

Innokin I Clear 16

Recommended Posts

Kas I Clear 16 on rebuildable?

Selles suhtes et pead annab jah vahetada aga kas sinna saab ise panna uued nöörid jne? Või on ainult pea vahetamise variant?

Otsin omale sobivat hetkel....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esiteks on olemas kaks versiooni iClear 16 clearot. Üks on tavaline CE4 V2. Teine variant on topelt spiraaliga ja vahetatava coiliga. Teoreetiliselt on võimalik sellele muidugi ise coili keerata, aga see on üsna keeruline kuna pead tegema 2 spiraali ja kasutama ka ilma takistuseta traati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas selle CE4 V2 all mõtled CE5-te? (Stardust2)

Sellisest ilma takistusega traadist kuulen küll esimest korda :?

Olen youtubest videosid uurin mõnda aega ja seal i clear 16 le videot ei ole kus näitaks ise coilide keeramist.( i clear 30le ka mitte)

Pmst peaks saama seda samat moodi puhastada nagu oma praegust CE4 puhastan.

Kummist ots(põleti peal) maha, vesi sisse, loputad u 3 korda, raputad võimalult kuivaks, keerad akule peale, dryburnid kuni spiraal on "jamast" puhas ja uus mahl sisse. Siiamaani olen oma CE4 ga nõnda toimetanud ja töötab normaalselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas selle CE4 V2 all mõtled CE5-te? (Stardust2)

Sellisest ilma takistusega traadist kuulen küll esimest korda :?

Olen youtubest videosid uurin mõnda aega ja seal i clear 16 le videot ei ole kus näitaks ise coilide keeramist.( i clear 30le ka mitte)

Pmst peaks saama seda samat moodi puhastada nagu oma praegust CE4 puhastan.

Kummist ots(põleti peal) maha, vesi sisse, loputad u 3 korda, raputad võimalult kuivaks, keerad akule peale, dryburnid kuni spiraal on "jamast" puhas ja uus mahl sisse. Siiamaani olen oma CE4 ga nõnda toimetanud ja töötab normaalselt.

Ei mõtle CE5'te, CE5'l on ju vahetatav aurusti. Tavalisel iClear 16 clearol ei ole ja lahti ta ei käi.

Topelt aurustiga iClear 16 clearol on vahetatav aurusti. Seal on 2 spiraali kahe erineva tahi ümber. Üsna keeruline kodus valmistada aga ilmselt mitte võimatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis sellel topelt aurustiga clearol ei ole võimalik eraldi lahti võtta coile? Nagu CE5´l ? Aga veega puhastades ja dryburnides saab puhtaks teha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis sellel topelt aurustiga clearol ei ole võimalik eraldi lahti võtta coile? Nagu CE5´l ? Aga veega puhastades ja dryburnides saab puhtaks teha?

See vahetatav aurusti on selline http://www.fastvape.eu/innokin-iclear-v ... r-p-3.html

See silikoon mütsike käib ära ja saab tagasi panna, seega pesta saab.

Seal sees on kaks spiraali, üksteise peal risti. Sellist asja ise teha just eriti lihtne ei ole ma arvan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah. Siis ainult pesemis võimalus.

Ma tean et see pole sobilik koht teemat kõrvale viia aga... mis vahe üles ehituselt Kanger t3 ja mt3? Kummal saab ise coile keerata. Või saab mõlemal?

T3´l leian rebuilt videosid mt3´l neid nagu ei leidu. või oska otsida... :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga hea, siis saab seda lahti kiskuda ja ise coili keerata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänu JazZ-le on selline vidin olemas ja siiani parim mida "tirinud" olen. Igal juhul soovitan, soojalt või külmalt. :idea:

Pisike soovitus: tavalise ego akuga võib natuke lahjaks jääda, 3,3 volti on ebapiisav. tegemist ikkagi dual coil tehnoloogiaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänu JazZ-le on selline vidin olemas ja siiani parim mida "tirinud" olen. Igal juhul soovitan, soojalt või külmalt. :idea:

Pisike soovitus: tavalise ego akuga võib natuke lahjaks jääda, 3,3 volti on ebapiisav. tegemist ikkagi dual coil tehnoloogiaga.

Mul Peleoni aku, 3,4V ja võin öelda, et IClear 16 töötas selle aku otsas väga hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänu JazZ-le on selline vidin olemas ja siiani parim mida "tirinud" olen. Igal juhul soovitan, soojalt või külmalt. :idea:

Pisike soovitus: tavalise ego akuga võib natuke lahjaks jääda, 3,3 volti on ebapiisav. tegemist ikkagi dual coil tehnoloogiaga.

Mul akud 3,7V. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänu JazZ-le on selline vidin olemas ja siiani parim mida "tirinud" olen. Igal juhul soovitan, soojalt või külmalt. :idea:

Pisike soovitus: tavalise ego akuga võib natuke lahjaks jääda, 3,3 volti on ebapiisav. tegemist ikkagi dual coil tehnoloogiaga.

iClear 16 clearole on saadaval ka 1,5Ohm coilid, need on mõeldud just 3,3V akudega kasutamiseks:

http://www.fastvape.eu/innokin-iclear-v ... r-p-3.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii sai täna vähe parandatud iclear16 coile, juba tükk aega märkasin, et ei ole enam eriti maitset ja annab kõrbemaitset vahest, pesemine ei aidanud kah, tõenäoliselt veesurve neid vähe rikkuski(ja neid suruma hakkata miskis suunas ei riskinud, olen mõne nii ära rikkunud), aga otsustasin siis kummimütsi aukusid nööride juurest vähe suuremaks lõigata ja nüüd maitset nii mis kole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii sai täna vähe parandatud iclear16 coile, juba tükk aega märkasin, et ei ole enam eriti maitset ja annab kõrbemaitset vahest, pesemine ei aidanud kah, tõenäoliselt veesurve neid vähe rikkuski(ja neid suruma hakkata miskis suunas ei riskinud, olen mõne nii ära rikkunud), aga otsustasin siis kummimütsi aukusid nööride juurest vähe suuremaks lõigata ja nüüd maitset nii mis kole.

Tohoh, ma siiani arvasin, et veesurve keerab ainult evod-tüüpi coilidel sisikonna sassi (siinkohal tänusõnad e-kodanikule, kes on korduvalt foorumis julgustanud neid lahti võtma, parandama, konfima). Aga see mütsi naksamine vist ka täitsa idee, kui kõik muud variandid, s.h. liiga lahtine coil, on puhta traadiga coili puhul juba välistatud (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii ta oli, et kõik tundus puhas olevat, aga nagu mu kogemused ütlevad, et alati miski konks kuskil, kui asi hästi ei tööta: Proovisin igasugu asju, miski paremaks ei teinud ja siis tuli mulle meelde, et olin näinud youtube pealt videot, kus keegi ce4 oli nii parandanud, proovida võis ka ju sellega, kaotada polnud midagi, vastasel juhul oleksin uued coilid ostnud ja vanad minema viskanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta selline ajutine lahendus on - probleemiks ikka see traadi ja nööri vahele/ümber kogunev kõnts. Seda võiks pigem üritada dry-burniga eemaldada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta selline ajutine lahendus on - probleemiks ikka see traadi ja nööri vahele/ümber kogunev kõnts. Seda võiks pigem üritada dry-burniga eemaldada.

Sul on õigus muidu, ma puhastan coile iga nelja päeva tagant, aga nüüd kui vaatasin, et asjad peaksid puhtad olema, aga miskitmoodi ikka pole normaalne, ma ei tea milles asi oli, ise kahtlustan, et need nöörid on hakkanud pisut laiali hargnema ja vajavad vähe rohkem ruumi kui algselt vajadus oli. Eks see pidev pesemine miskitmoodi mõjub, aga mul nad lihtsalt kauem ei pea vastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vägisi jääb mulje, et Innokinil on fantaasialend raugemas ja sörgitakse edasi Kangeri varjus :lol:

 

Innokin iClear 16B BDC Clearomizer - made with the newest bottom dual coil system so it can produce more vapor and forward ejuice more easily to the heating part than regular clearomizers.

Posted Image

Osta saab http://www.healthcabin.net/index.php?ma ... ts_id=8584

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene proov iClear 16B-ga (2,1 ohm) tehtud - tulemuseks lendasid MT3 ja ka tavaline iClear 16 sahtlisse viletsamaid aegu ootama.

16B - veidi jämedam tavalisest pulgast (16mm/14mm vist- pole suplerit käepärast),pikem mõlemast ellpoolnimetatust ca 20mm, tossu ja maitset on mehiselt - arvatavasti kulub ka mahl väga kiirelt (esiga)

Posted Image

 

Kurja - see imeb mahla vilinal - alla 10ml päevas enam hakkama ei saa (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...