Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Kui keegi loojakäega leidub siis on pakkuda pisut tööd ka ühe e-poe logo/headeri tegemisel ;)

Loomulikult saab töö ka vääriliselt tasustatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui keegi loojakäega leidub siis on pakkuda pisut tööd ka ühe e-poe logo/headeri tegemisel ;)

Loomulikult saab töö ka vääriliselt tasustatud.

ekunnipood.ee? (psühho)

spezzisahtel vms oleks majanduslikult parem (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ikka klassika. Kui logo maksab 20€ siis coilid on edaspidi 22€ ja stardikad 57€ ;)

Ehk siis kõigele 20€ lisaks (Y)

 

EDIT: See on siis märg unenägu a la "lastajääb" stiilis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ikka klassika. Kui logo maksab 20€ siis coilid on edaspidi 22€ ja stardikad 57€ ;)

Ehk siis kõigele 20€ lisaks (Y)

 

EDIT: See on siis märg unenägu a la "lastajääb" stiilis ;)

mõte ju olemas....toeta uhvot....foorumi hind ja otse tänavalt hind

 

Kuidas neid eristada.....ei tea :lol:

Pointile said vast pihta. Sinu firma, ma lihtsalt yh osanikke (mingi 0,000000001 ikka symboolselt annad) (teretule)(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loomulikult sain :D

Hinnad jäävad samaks, mis hetkelgi on ja kui sisseostuhinnad langevad siis teevad seda ka müügihinnad (Y)

 

-- 06 Veebr 2014 01:09 --

 

Ahjaa, pole vaja tähelepanu juhtida sellele, et poe kliendiks hetkel regada ei saa. See on tahtlikult katki tehtud hetkel ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist! Võibolla on see küsimus siit läbi käinud, ise küll otsisin aga ei leidnud. Kas Tallinnas on olemas sellised poed mis müüvad siis seda "nööri" ehk wick`i ? Ning kas coili traadiks sobib oomipoest saadavad takistustraadid?

 

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist! Võibolla on see küsimus siit läbi käinud, ise küll otsisin aga ei leidnud. Kas Tallinnas on olemas sellised poed mis müüvad siis seda "nööri" ehk wick`i ? Ning kas coili traadiks sobib oomipoest saadavad takistustraadid?

 

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Oomipoe traat on minimaalselt 0,5 mm läbimõõduga. See jääb vähe jämedaks vist, eriti mõnusat coili sellega ei keera. Kui muidugi just mingit suurt liitrise anumaga clearot ei meisterda, kuhu pikk vedru sisse mahub ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul selline küsimus, et kui ma lepingu allkirjastamisel lisan allkirja juurde ka kuupäeva kas siis hakkab leping kehtima minu kuupäevast või sellest mis lepingu koostaja on lepingule kirjutanud? Jama selles, et lasteaial on uuest aastast uus toitlustaja kes sõlmis lastevanematega toitlustuslepingud ja nad märkisid lepinugu üles vasakusse nurka kuupäeva 02.01.2014. Minule esitati leping allkirjastamiseks 08.01.2014 ja allkirja panin 09.01.2014 ja märkisin selle ka allkirja kõrvale. Lepingus on punkt mis ütleb, et leping hakkab kehtima allkirjastamise hetkel. Toitlustus arve krt esitati ikkagi 02.01.2014 seisuga. Nüüd (relv) nendega :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ülesse nurka kirjutati kuupäev ilmselt selleks, et sa selle kuupäevaga allkirjastaksid. Kui siiski allkirja juures hilisem kuupäev, siis käib vastavalt lepingule ehk kehtib allkirjastamise hetkest. Sisuliselt tuleks vaadata seda, kas ajavahemikus 02.-08. toitlustamist toimus. Kui jah, siis ju arve õieti esitatud ja poleks mõtet vaielda, kui mitte, siis pole ka alust esitada arvet teenuse eest, mida pole saadud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, kas keegi oskab öelda, kust saaks sellist väikest päikesepaneeliga akupanki, kevadel tuleb kordusõppused, kuigi eelmine kord oli võimalus seadmeid laadida, siiski ma väga ei paneks lootust sellele, et saan akusid laadida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas ajavahemikus 02.-08. toitlustamist toimus. Kui jah, siis ju arve õieti esitatud

Toitlustamine toimus kuid arve esitamise õigsuse kohta vaidleks vastu. Vastavalt lepingule nemad toitlustavad ja mina maksan kuid kui pole lepingut (kehtivat) siis nad võivad toitlustada kuid mis kohustab mind maksama! Äkki nad tegid alguse puhul heategevust või oli hoopis proovi nädal kust krt mina pean teadma. Toitlustaja võitis valla hanke juba suvel ja nad krt ei viitsinud-jõudnud oma lepinguid detsembris ära teha vaid hakkasid siis jahmerdama kui toitlustus periood juba käis. Kui tahad lepingut sõlmida siis tuleks korrektne olla. "Pealtnägija"-s jebiti mente, sest mingil taatlus serdil oli trükiviga kuigi autojuht oli ilmselgelt süüdi. Ma nüüd jonnin toitlustajaga( mis sest et summade vahe on ainult mingi 6 euri), sest pole mõtet sõlmida lepingut lihtsalt lepingu sõlmimise pärast vaid lepingut tuleb ka täita. Ei ole normaalne, et osutad nädala teenust ja nädal hiljem avalikustad mis tingimustel eelmisel nädalal teenust osutati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui asi üdini põhimõtteline, siis anna kasvatuslikel eesmaäkidel tuld

Asi ongi põhimõtteline, ei tohi allakirjutada asjadele enne nendega põhjalikult tutvumatta! Ma olin seal lasteaias vist ainuke kes taipas allkirja kõrvale ka kuupäeva märkida ja rõhuda lepingu punktile mis ütleb, et leping hakkab kehtima allakirjutamise hetkest. Suured firmad kotivad teid igal võimalusel kui ise lambad olete. Igaljuhul sain uued arved ja võitsin 4.62 eurot :D , ostan poistele jäätist õhtal ja omale ühe (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...