Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Selline küsimus, mitu mahvi annab välja keskmiselt tutikas Innokin itaste vv 800mAh aku? Sõber ostis endale ja kuidagi kahtlaselt vähe peab vastu, 150 matsu ainult.

peaks suht ok olema, ma tõmban 4,2v 2,1 oomiga, ehk siis 8,1w ja 800mah akuga stabiilselt 200

samas hiina 800mah akuga vaid 150. loomulikult oleneb ka tõmbestiilist jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline küsimus, mitu mahvi annab välja keskmiselt tutikas Innokin itaste vv 800mAh aku? Sõber ostis endale ja kuidagi kahtlaselt vähe peab vastu, 150 matsu ainult.

Eks see oleneb mahvi pikkusest ja coili takistusest. Minul isiklikult kestab itaste vv ühe laadimisega umbes 220-250 mahvi. Võrdluseks eVic 800mah akuga kestis 200 mahvi. Eks muidugi on võimalik et mu tõmbamisstiil ja kasutatavad takistused on ka vahepeal muutunud, seega päris üks ühele neid võtta ilmselt ei saa.

Su sõber laeb aku ikka täis? See et iTaste aku tuluke roheliseks muutub ei tähenda et aku on täis. Tuluke peaks ära kustuma kui aku täis on.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vot see on hea küsimus, kas ta lõplikult ikka täis laeb aku, peab homme uurima. Coil peaks olema micro 1,8 oomine, vist kuskil 4 voldi peal peaks ta olema... Tänud vastuste eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis juhtub kui 10 videot korraga mängima panna? :lol:

lolliks võib minna (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära sa räägi midagi. Ka meil on tseburekke, kes healjuhul kaunistavad liugmiini paber roosiga. Halvemal juhul aga on puu peal ,,zdes bõl ja,,

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis sa ikka keerutad militarist. Gru juba ammu luurab sinu järgi. Kindlasti on ekv'l miine ja suures koguses. Lisaks on haubitsatele kassetmürsud jalaväe liblikatega ja kaitseliidu baasil loodud buugy trapi tegemise üksus. Voimane vahejuhtum oli neil kahjuks, siis kui keegi kärss pani pihta sibulatele mõeldud ,,viina partii,, pärnukandist.

Tuleb vaenlane, vaatab, ,,bljäät, vodka,, ja vupsti võitlusvõimetu.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelt fsb lisab militaristi vedelikele seda roosat pulbrit, et militarist veits impoks jääks ja kibestunud oleks ja saladusi müüma hakkaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

FSB vaevalt seda teeks, kuna tegu siseriikliku julgeoleku riistaga. GRU aga nats teist sorti poisid, need võivad tegelt küll, näiteks spezz´i nime all militaristile igasugu ,,putukatega,, rauda ja tuunitud vedelikke müüa. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

FSB vaevalt seda teeks, kuna tegu siseriikliku julgeoleku riistaga. GRU aga nats teist sorti poisid, need võivad tegelt küll, näiteks spezz´i nime all militaristile igasugu ,,putukatega,, rauda ja tuunitud vedelikke müüa. (psühho)

Kontrollin enne kasutamist isiklikult kõik üle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna olen Mod'ide vallas veel roheline siis küsiksingi targematelt, kui eduliselt toimiksid omavahel Innokin iTaste VTR ning Aspire Nautilus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna olen Mod'ide vallas veel roheline siis küsiksingi targematelt, kui eduliselt toimiksid omavahel Innokin iTaste VTR ning Aspire Nautilus?

Väga edukalt toimivad (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna olen Mod'ide vallas veel roheline siis küsiksingi targematelt, kui eduliselt toimiksid omavahel Innokin iTaste VTR ning Aspire Nautilus?

Väga edukalt toimivad (Y)

Näen, et sul viimane VTR laos, kas neid muidu sul veel tulemas juhul kui see üks peaks nüüd omaniku leidma? Ma hetkel mõned nädalad sõduriga metsas ja ei saa käppa peale panna sellele viimasele :)

 

-- 11 Mär 2014 20:54 --

 

Kaasas olevat adapterit peab ainult kasutama :cry:

Kui palju selle kasutamine asja muudab kui üldse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui palju selle kasutamine asja muudab kui üldse?

Peale selle, et mõnele ei meeldi VTR-i tavaliseks box modiks muutuv välimus, ei tohiks midagi muuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui palju selle kasutamine asja muudab kui üldse?

Peale selle, et mõnele ei meeldi VTR-i tavaliseks box modiks muutuv välimus, ei tohiks midagi muuta.

Mulle isiklikult tema omapärane välimus just meeldibki. Pigem arvasin, et selle adapteri kasutamine omab mingit, pigem negatiivsemat mõju Nautiluse toimivusele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...