Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Üks on FT mixed edition nemesis ja teine Hcigar ss nemesis

 

E: Ikkagi sama värk on ka teise modiga

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=d40i_pPHtr4&feature=youtu.be

Mujal öeldi, et coilid ebavõrdsed, tegin uue. Oli eelmine kordki suht raske saada neid ühtlaselt hõõguma, küll ei läinud üks üldse hõõguma, siis jälle teine liiga vähe. Avastasin, et (ma ei tea kuidas neid nimetatakse) see osa kuhu coil käib läheb ikka päris kuumaks. Peale kuumutamist kohe kätte võtta, siis peale 3-5 sekundit tuleb käest visata. Eeeeet siis äkki RBA mingi saast ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fck, ma juba lootsin.

Proovisin nano dragon coili ja no seda ei suutnud üldse ära toita (.45ohm) Täis akuga ja üle 3V ei tulnud, paar tegelikult õnnestus 3.3 kätte saada. Äkki ei anna miskit korralikult ühendust ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fck, ma juba lootsin.

Proovisin nano dragon coili ja no seda ei suutnud üldse ära toita (.45ohm) Täis akuga ja üle 3V ei tulnud, paar tegelikult õnnestus 3.3 kätte saada. Äkki ei anna miskit korralikult ühendust ?

Kui akud vigased siis ära subohmiga pulli... lõhud silmad ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fck, ma juba lootsin.

Proovisin nano dragon coili ja no seda ei suutnud üldse ära toita (.45ohm) Täis akuga ja üle 3V ei tulnud, paar tegelikult õnnestus 3.3 kätte saada. Äkki ei anna miskit korralikult ühendust ?

Kui akud vigased siis ära subohmiga pulli... lõhud silmad ära.
Täpselt nii, lühistamisel juhtub aku sisuga nii:

Ja kui metallkest ümber on siis on plahvatus ilmselt oluliselt hävitavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, kui aku juba kuumaks läheb - nii kuumaks, et käes ei kannata hoida - siis parim võimalus on see kuhugi ohutusse kohta kiirelt visata. Lühisest vabastamine ei pööra protsessi tagasi ja asi lõpeb põlemise/lõhkemisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, ootab palgapäeva ära, võtab uued akud ligi. Aga kui siis ka sama jama, mis siis saab ?

Võta spezzi käest uued :D. Siis on kaks võimalust kas spezz saab esimese reaalse negatiivse tagaside või vahetab neid seni kuni viga leitud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, ongi plaanis sealt võtta :D ja ühelt Inglismaa saidilt ka, kui sealt selleks ajaks otsa pole saanud.

Kas modil midagi puhastama ei pidanud alguses kui uuena kätte saab ? Nagu oleks midagi meelde jäänud kuskilt

 

See sobib multimeetriks ?

http://www.biltema.fi/fi/Tyokalut/Mitta ... ari-15133/

Või mingi odav saast ?

Kui coile tahad mõõta siis võta seade millel 510/ego ühendus. Multimeetriga jube nikerdamine... kaablid ei seisa paigal... arvutama peab kaablite takistust etc.

http://spezz.ee/et/iseehitajale/132-kombo-tester.html

Puhastada võib ... ja peaks siis kui on selgelt näha, et asi mingi lagaga koos. Minul on kõik asjad puhtad olnud ... aga ikka kergelt alko lapiga üle lasknud.

Nämmaurul ka akud normaalse hinnaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, ongi plaanis sealt võtta :D ja ühelt Inglismaa saidilt ka, kui sealt selleks ajaks otsa pole saanud.

Kas modil midagi puhastama ei pidanud alguses kui uuena kätte saab ? Nagu oleks midagi meelde jäänud kuskilt

 

See sobib multimeetriks ?

http://www.biltema.fi/fi/Tyokalut/Mitta ... ari-15133/

Või mingi odav saast ?

Kui coile tahad mõõta siis võta seade millel 510/ego ühendus. Multimeetriga jube nikerdamine... kaablid ei seisa paigal... arvutama peab kaablite takistust etc.

http://spezz.ee/et/iseehitajale/132-kombo-tester.html

Puhastada võib ... ja peaks siis kui on selgelt näha, et asi mingi lagaga koos. Minul on kõik asjad puhtad olnud ... aga ikka kergelt alko lapiga üle lasknud.

Nämmaurul ka akud normaalse hinnaga.

Neid combo testreid lähiajal juurde ka tulemas (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, coilide jaoks on see asi olemas. Akude jaoks või on see väike voltmeeter ka täiesti piisav ? Teiselt saidilt kust küsisin, öeldi et vaataks multimeetriga akud üle, no ma ka ei tea siis. Sama video postitasin ka sinna, mis siiagi sai viimati postitatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, coilide jaoks on see asi olemas. Akude jaoks või on see väike voltmeeter ka täiesti piisav ? Teiselt saidilt kust küsisin, öeldi et vaataks multimeetriga akud üle, no ma ka ei tea siis. Sama video postitasin ka sinna, mis siiagi sai viimati postitatud.

Akude pinge mõõtmiseks on see multimeeter piisav aga parem oleks mingi seade, mis käib aku ja clearo vahele, et näha reaalset pinget kui koormus ka taga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, coilide jaoks on see asi olemas. Akude jaoks või on see väike voltmeeter ka täiesti piisav ? Teiselt saidilt kust küsisin, öeldi et vaataks multimeetriga akud üle, no ma ka ei tea siis. Sama video postitasin ka sinna, mis siiagi sai viimati postitatud.

Ma ei tea millist voltmeetrit mõtled aga akude pinge mõõtmiseks sobib iga odav voltmeeter mis mõõdab vahemikku 0-10v ja loomulikult ka see multimeeter mille lingi panid. Selle plussiks, et kui vaja saad muid asju ka mõõta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda, mis videoski näha (Video üleval pool)

Sellest täiesti piisab. Multimeeter sulle mingit lisa infi ei anna... akude kohta siis. A korralik multimeeter kodus paha ei tea... vahest võib naisel vaja minna või naabrimehel siis hea laenata :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, kui aku juba kuumaks läheb - nii kuumaks, et käes ei kannata hoida - siis parim võimalus on see kuhugi ohutusse kohta kiirelt visata. Lühisest vabastamine ei pööra protsessi tagasi ja asi lõpeb põlemise/lõhkemisega.

Kui veel kannatab ja ennast ei põleta siis aku välja ja mingisse potti kus vesi sees. Rahuneb maha.

Kui tuline siis kogu mod vee sisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt ma ei näe teloga kas see õige koht aga kaua soomest smartpost tallinnasse tuleb?

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Kui Helsinkist on posti pandud siis võib tulla isegi järgmisel päeval.

Kui kaugemalt siis kehtib ikkagi 3-5 tööpäeva.

 

Ma ise olen kirjutanud smartposti facebooki lehele, et mis jamps on. Pakki ei suudetud kohale toimetada 8 päevaga. Sealt ei tulnudki vastust :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitati ikkagi puhastamist ka ja peaks mainima, et sai parem küll. 3.75V akus ja voltmeeter näitab 3 - 3.4V

Üks asi veel vaja ära proovida, uus RDA. Tundub, et mul augud liiga suureks puuritud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...