Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Tundub et mul mõlemad Nemesised mingi kiiksuga, täna sain Astro kätte, voltage drop u 0.2V ja akud peavad palju paremini.

Kui ei sobi siis ühe võid mulle müüa :D laiskus ei lase tigutechist osta

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D Jäävad mõlemad alles

 

Krdi harjumattu see teleskoop toru. Sain ühest akust lahti. Viskasin uues aku sisse, kallutasin, et palju ruumi on, aku ei liikunud sees ja siis läks kuumaks, kiirelt aku välja ja saatsin kaarega minema, pmst seda akut enam kasutada ei saa siis ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

spezz sulatab poola šokolaadi vedelikeks ja müüb lätlastele maha (Y)

..ja mida Valga linnas setudele "paraski" nime all sokolaadi kringli pähe müüakse.... (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krdi harjumattu see teleskoop toru. Sain ühest akust lahti. Viskasin uues aku sisse, kallutasin, et palju ruumi on, aku ei liikunud sees ja siis läks kuumaks, kiirelt aku välja ja saatsin kaarega minema, pmst seda akut enam kasutada ei saa siis ? :D

Ära kasuta enam seda akut jah. Esiteks oli lühises, teiseks kaasneb kaarega minema saatmisega ilmselt ka kõva kukkumine. Aga õigesti tehtud, et minema saatsid.

Mõtle nüüd välja, kuidas see lühis täpselt tekkida sai. Midagi pidi ikka väga valesti olema, kui pluss kerega lühiühendusse. Ma sellest lühijutust ei saanud aru, et mis ja kuidas. Kas oli coil lühises või mod kuidagi valesti kokku pandud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

VOltmeeter oli aind otsas, proovisin vamo otsa, ei näita see enam midagi, ei julge mechi otsa küll seda enam toppida, pärast saab kõigist akudest lahti.

Aku vahetusega oli kere ka natuke liiga kitsas läinud 18650 jaoks ja nii kui kinni keerasin hakkas kohe tulistama, tglt ega ma ka aru ei saanud miks nii läks. Voltmeeter ooligi selle jaoks otsas, et näeb ära kas aku laetud ja et enne nupule vajutust ühendust ei oleks vms, igatahes numbreid see ette ei võtnud, hakkas kohe kuumaks minema. Ei oska paremini seletada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Türr noh, sealt tuleb junniuhtumis vesi?

Ja teemasse kah:

Kas Jeesus saab soojal maal kõhulahtisuse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kused väiksesse auku ja muu läheb suuremasse auku?

 

või siis tuleb vesi sealt, et tehtud töö pöörlema saaks ja torru liiguks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus, kaua võib. ma terve päeva kannatamatult refreshinud, avalikusta siis selle poti lõhiku funktsioon :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tornado seeria jah. Selleks, et ka siis pott tühjaks saaks kui oled nädal aega jutti ainult penoplasti või pinksipalle söönud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina omale ei ostaks sellist asja... rikub poti sümmeetriat... läheks ikka tükk aega, enne kui sellise värdpotiga harjuks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

laialt shittudes

peab ikka atsko olema, et NII laialt sittuda :lol:(Y)

Ilutulestiku-sitt

 

Istusin täna varahommikul potile, võtsin värske SLÕhtulehe kätte ja jäin ootama - mida huvitavat minu persel ja pärasoolel mulle pakkuda on. Ja voila! Persest prahvatas ilutulestik. Ikka viiiu, buuum, trtrtrtr, baaah!

 

Õppige: selle sita nimi on ilutulestiku-sitt. Ja pärast on sitapoti ääred pasapritsmeid täis.

 

http://sitablogi.blogspot.com/ (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...