Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

tegelikult ei ei tohiks olla see mentaliteet, et küsimuse peale vastatakse, et otsi foorumist... kuna enamjaolt ei viitsita ja pettutakse e-suitsus, mis viib tagasi tavasuitsu peale.

Tere, võta üks medal! Ma arvan täpselt seda sama ja kui inimene ei vitsi otsida, siis me võime teda laisaks ja lolliks sõimata nii et tolmab aga, kui üks laisk saab esikaanele otsast lennand sõrmedega, siis kannatan mina, kannatab elevandimees ja kõik teised veipijad. Nahhui?

 

-- 01 May 2014 19:32 --

 

milleks siis sina olemas oled (ullike)

Miks see vajalik on? Selle jaoks, et olgugi, et ma laias laastus saan aru, mis seal sünnib, ei oska ma seda näiteks ei oma preilile ega töökaaslasele arusaadavalt seletada.

no mis nahhui, kui ma krt asja ei jaga, siis ma seda asja lihtsalt ei puutu ja vsjo, see et kui sul tyr mõistus pole ja elektrikappi ronid, teadmata mida teed, siis see on su enda idiootsus!

sama võrdlus kehtib ka mehaanilise kohta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

tegelikult ei ei tohiks olla see mentaliteet, et küsimuse peale vastatakse, et otsi foorumist... kuna enamjaolt ei viitsita ja pettutakse e-suitsus, mis viib tagasi tavasuitsu peale.

Tere, võta üks medal! Ma arvan täpselt seda sama ja kui inimene ei vitsi otsida, siis me võime teda laisaks ja lolliks sõimata nii et tolmab aga, kui üks laisk saab esikaanele otsast lennand sõrmedega, siis kannatan mina, kannatab elevandimees ja kõik teised veipijad. Nahhui?

 

-- 01 May 2014 19:32 --

 

milleks siis sina olemas oled (ullike)

Miks see vajalik on? Selle jaoks, et olgugi, et ma laias laastus saan aru, mis seal sünnib, ei oska ma seda näiteks ei oma preilile ega töökaaslasele arusaadavalt seletada.

no mis nahhui, kui ma krt asja ei jaga, siis ma seda asja lihtsalt ei puutu ja vsjo, see et kui sul tyr mõistus pole ja elektrikappi ronid, teadmata mida teed, siis see on su enda idiootsus!

sama võrdlus kehtib ka mehaanilise kohta.

 

 

 

Jeesus püüa palun mõista, et mina võin aru saada aga kui mingi idikas vaatamata sinu lahmimisele ikkagi ette võttab ja omal kuradi kassi või hamstri õhku laseb, siis saini petitsioone palju tahad, riigil on reaalselt näidata "Nää, see loll sai surma, vsjo BAN!" Nüüd ütle mulle kumb on kasulikum, kas siin minuga paukuda ja ärbelda offtopicus või võtta kätte ja harida inimesi ühe põhjaliku postitusega siin ja proovida riskid tõmmata võimalikult maha? Peaks ju olema krt ilmselge, ei?

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

oeh ... subohm ei ole mitte kunagi SAFE ... mech mod ei ole mitte kunagi SAFE ... ei saagi olema. Selleks, et subohm peale minna tuleb ennast paljude nüansidega kurssi viia ja ka nendest aru saada... selle kohta ei ole võimalik teha nö. lihtsat õpetust. Kõik info on foorumis ja netis olemas ja seda on suht palju ... see tuleb endale selgeks teha... kui ei tee võib kärtsu ja mürtsu saada.

Kui omhi seadusest ja ampritest jms sellisest aru ei saa siis ei soovita ka subohmi proovima hakata ... need asjad tuleb ennem selegeks teha. St tegelt on see põhikooli füüsika ja kui seda ei jaga siis parem mitte näppida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

volt/watt/amper lahtiseletatuna:

Kui aku nii kuumaks läheb, et käes hoida ei kannata siis on paras aeg see kuhugi sellisesse kohta panna, kus ta midagi põlema ei süütaks.

Ja mida kiiremini see tehtud, seda parem - reaktsioon võib hoolimata lühise kadumisest üsna kiirelt progresseeruda.

 

Aga jah, kui ei ole viitsimist selgitada siis võiks vähe viisakamalt olla ja lihtsalt kirjutamata jätta (Y)

Sellega kui kuumaks läheb võib veel miskit päästa kui pajalapi/kinda/naise aluspesuga mod lahti keerata ja kartulikeedupotti visata, külm vesi peale. Rahuneb maha. Aga hoidke meeles, et ka "normaalsel" kasutamisel aku soojeneb, kui palju oleneb palju sa imed ja kui madal on oohm.

 

EDIT: Uff võiks seda teemat veits puhastada... Või kogu selle akunduse eraldi teemasse tõsta. Inff läheb jälle kuhugi kaduma ja läbuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

tegelikult ei ei tohiks olla see mentaliteet, et küsimuse peale vastatakse, et otsi foorumist... kuna enamjaolt ei viitsita ja pettutakse e-suitsus, mis viib tagasi tavasuitsu peale.

Tere, võta üks medal! Ma arvan täpselt seda sama ja kui inimene ei vitsi otsida, siis me võime teda laisaks ja lolliks sõimata nii et tolmab aga, kui üks laisk saab esikaanele otsast lennand sõrmedega, siis kannatan mina, kannatab elevandimees ja kõik teised veipijad. Nahhui?

 

-- 01 May 2014 19:32 --

 

milleks siis sina olemas oled (ullike)

Miks see vajalik on? Selle jaoks, et olgugi, et ma laias laastus saan aru, mis seal sünnib, ei oska ma seda näiteks ei oma preilile ega töökaaslasele arusaadavalt seletada.

no mis nahhui, kui ma krt asja ei jaga, siis ma seda asja lihtsalt ei puutu ja vsjo, see et kui sul tyr mõistus pole ja elektrikappi ronid, teadmata mida teed, siis see on su enda idiootsus!

sama võrdlus kehtib ka mehaanilise kohta.

 

 

 

Jeesus püüa palun mõista, et mina võin aru saada aga kui mingi idikas vaatamata sinu lahmimisele ikkagi ette võttab ja omal kuradi kassi või hamstri õhku laseb, siis saini petitsioone palju tahad, riigil on reaalselt näidata "Nää, see loll sai surma, vsjo BAN!" Nüüd ütle mulle kumb on kasulikum, kas siin minuga paukuda ja ärbelda offtopicus või võtta kätte ja harida inimesi ühe põhjaliku postitusega siin ja proovida riskid tõmmata võimalikult maha? Peaks ju olema krt ilmselge, ei?

 

Selle pärast ei tohigi soovitada subohmi neile kes asja ei jaga. See on ohtlik ja seda ohtu ei saa eemaldada.

Subohm colide tegemine nõuab teadmisi ja on ohtlik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa võid asja puust ja punaseks panna, et tikuga ei vaadata bensupaaki, aga tuleb loll ja vaatab.....babah (relv)

syydistad bensiinijaama selles?

 

ei tasu liiga palju nende ameerika uudistele tähelepanu pöörata

 

-- 01 Mai 2014 19:48 --

 

lugesin siinseid tingimusi ammu, aga kui seal veel pole, siis tuleb lisada, et et kõik, mis siit loete, ei vasta absoluutsele tõele ja toimub enda vastutusel

 

krt, suitsupakil pole ka kirjas, et võid end põlema panna, aga panevad rsk

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa võid asja puust ja punaseks panna, et tikuga ei vaadata bensupaaki, aga tuleb loll ja vaatab.....babah (relv)

syydistad bensiinijaama selles?

 

ei tasu liiga palju nende ameerika uudistele tähelepanu pöörata

Ega see ainult ameerika probleem ei ole. Varem või hiljem käib pauk ka meie enda eestimaa pinnal ära. Siin kehtib ka oomi seadus ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

unemployer sa ei taha ju naist saata elektri kilbi juurde ja öelda, et tee seal mingi asi korda... ja küsida selle kohta lihtsat õpetust. Seda õpitakse aastaid. Mitte nii trastiline aga uumbes sama lugu on subohmiga. Mina uurisin/lugesin ~3kuud enne kui julgesin esimese subohmi teha. Suur osa ajast muidugi kulus õigete jubinate tellimisele.

Ehk siis see on natuke advanced teema ja see ei ole mõeldud kõigile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk siis see on natuke advanced teema ja see ei ole mõeldud kõigile.

On ikka kõigile, tuleb lihtsalt ennem endale selgeks teha mida sa teed, siis seda õigesti teha ja siis veel järeldada kas on ikka seda vaeva ja nussi väärt :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ehk siis see on natuke advanced teema ja see ei ole mõeldud kõigile.

On ikka kõigile, tuleb lihtsalt ennem endale selgeks teha mida sa teed, siis seda õigesti teha ja siis veel järeldada kas on ikka seda vaeva ja nussi väärt :D :D :D

Probleem selles, et kõik ei suuda/taha/oska endale seda selgeks teha... ja neile see teema ei sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

unemployer sa ei taha ju naist saata elektri kilbi juurde ja öelda, et tee seal mingi asi korda... ja küsida selle kohta lihtsat õpetust. Seda õpitakse aastaid. Mitte nii trastiline aga uumbes sama lugu on subohmiga. Mina uurisin/lugesin ~3kuud enne kui julgesin esimese subohmi teha. Suur osa ajast muidugi kulus õigete jubinate tellimisele.

Ehk siis see on natuke advanced teema ja see ei ole mõeldud kõigile.

 

Ma mõistan. Aga võta mind elavaks näiteks - kärsitu idioot, kes ei kannata oodata ja tahab KOHE! ja KÕIKE! Vape on kasvav trend Eestis ja üsna hooga kasvab ka. Seega tasuks juba natuke tulevikku piiluda, sest eelnõusid võtab vastu ja lükab tagasi ikkagi meedia, mis kujundab rahva seisukoha...asjateadmatu rahva.

Elektrikappi naist ei saada aga, kui ta tahab paksu auru võtta kaasa marketingireisile, kus mind kaasas ei ole, siis seal ma talle coili ei keera. Võin ju öelda, et võta ego junn kaasa, saad hakkama aga mis siis kui mõtleb, et ah kurat mis seal on siis, proovin ikka coiloi keerata... ok mul tibi halb näide, tal ajud peas ja teab millest eemale hoida aga arvestades seda "sess" tüüpi, kes siin vahepeal läbi käis...see mis ta mulle postkastis kirjutas...aus hirm on peal! Äkki ongi mingi 14 aastane, kes paugu ära paneb. Palun asjaosalistel mitte solvuda, kui eksin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina pole edasi läinud, sest mulle pole vaja seda.

militar alles eile andis mulle proovida, nui piixu seda 15+w vaja on (psühho)

auru tuli palju, kops oleks äärepealt streikima hakanud.

normaalsel kombel, nagu suitsu seda tõmmata ei saa ja minu eesmärk on just selle tegevuse asendamine

 

ma ei viitsi seda toyota mehe videot siia panna, aga olgem realistid, see pole enam e-suitsetamine (esiga)

 

-- 01 Mai 2014 20:06 --

 

unemployer sa ei taha ju naist saata elektri kilbi juurde ja öelda, et tee seal mingi asi korda... ja küsida selle kohta lihtsat õpetust. Seda õpitakse aastaid. Mitte nii trastiline aga uumbes sama lugu on subohmiga. Mina uurisin/lugesin ~3kuud enne kui julgesin esimese subohmi teha. Suur osa ajast muidugi kulus õigete jubinate tellimisele.

Ehk siis see on natuke advanced teema ja see ei ole mõeldud kõigile.

 

Ma mõistan. Aga võta mind elavaks näiteks - kärsitu idioot, kes ei kannata oodata ja tahab KOHE! ja KÕIKE! Vape on kasvav trend Eestis ja üsna hooga kasvab ka. Seega tasuks juba natuke tulevikku piiluda, sest eelnõusid võtab vastu ja lükab tagasi ikkagi meedia, mis kujundab rahva seisukoha...asjateadmatu rahva.

Elektrikappi naist ei saada aga, kui ta tahab paksu auru võtta kaasa marketingireisile, kus mind kaasas ei ole, siis seal ma talle coili ei keera. Võin ju öelda, et võta ego junn kaasa, saad hakkama aga mis siis kui mõtleb, et ah kurat mis seal on siis, proovin ikka coiloi keerata... ok mul tibi halb näide, tal ajud peas ja teab millest eemale hoida aga arvestades seda "sess" tüüpi, kes siin vahepeal läbi käis...see mis ta mulle postkastis kirjutas...aus hirm on peal! Äkki ongi mingi 14 aastane, kes paugu ära paneb. Palun asjaosalistel mitte solvuda, kui eksin.

sa loll või mängid lolli?

oleksid on krd igal nurgal. Kui asja ei oska, siis sa SEDA LIHTSALT EI TEE ja lepid lahjema variandiga!

vabandust kisamise pärast, aga :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subohm coili keerad valmis ja see kestab kuid ... minul vist 3's samaga jookseb... kui naine pikemalt kui 4-6kuud reisile üksi jääb siis see subohm on tõenäliselt sul kõige väiksem mure :D .

Aga kogu point ongi selles, et see ei ole asi millega mängida. Lihtsalt seda selgeks ei tee. Seega soovitus on mitte proovida. Sama moodi nagu on soovitus mitte elktriku saata elektri kilbi kallale mässama. Kui keegi seda ikka teeb siis no ei saa ju jõuga kinni hoida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui naine pikemalt kui 4-6kuud reisile üksi jääb siis see subohm on tõenäliselt sul kõige väiksem mure :D

Hea tähelepanek! :D

 

Ja teadmiseks kõigile asjaosalistele, et preilil pole küll plaanis hakata möllama nende subohmidega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ehk siis see on natuke advanced teema ja see ei ole mõeldud kõigile.

On ikka kõigile, tuleb lihtsalt ennem endale selgeks teha mida sa teed, siis seda õigesti teha ja siis veel järeldada kas on ikka seda vaeva ja nussi väärt :D :D :D

Probleem selles, et kõik ei suuda/taha/oska endale seda selgeks teha... ja neile see teema ei sobi.

Otse muidugi, nõus. Aga selle jaoks me siin oleme ju, et neid keda asi huvitab turvaliselt edasi suunata.

Mina tegin endale läbi välismaa foorumite ja juutuubi asjad enamvähem selgeks enne kui siia jõudsin aga päris palju (VÄGA palju) olen siit juurde saanud. Niikaua kui vennad jänkid tuubis pilvi puhuvad ja veipiaid juurde tuleb siis tuleb ka neid huvilisi. Paratamatus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui naine pikemalt kui 4-6kuud reisile üksi jääb siis see subohm on tõenäliselt sul kõige väiksem mure

 

:D Hea point aga jällegi su öeldu kinnitab asja vajadust. Mina olin veendunud, et ükskõik milline coil võiks kesta nii 2-4 nädalat ja siis võiks vahetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kauakestva coili jaoks pole subohmi vaja. 0,32mm traadist keerad kena 1,4-oomise coili ja vaheta ainult vatti aegajalt . Traat ise kestab ilmselt nii kaua, et ka järeltulev põlvkond võib seda kasutada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui naine pikemalt kui 4-6kuud reisile üksi jääb siis see subohm on tõenäliselt sul kõige väiksem mure :D

Hea tähelepanek! :D

 

Ja teadmiseks kõigile asjaosalistele, et preilil pole küll plaanis hakata möllama nende subohmidega :D

sa unemployer preili?

kui jah, siis anna mehele nats rahusteid (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina jah tema preili :)

 

Märkasin jah, et teil läksid siin asjad päris kuumaks.. aga rahusteid talle andma ei hakka.. kallan parem konni juurde talle, see ka rahustab :) Soovitan sullegi väikest konjakit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina jah tema preili :)

 

Märkasin jah, et teil läksid siin asjad päris kuumaks.. aga rahusteid talle andma ei hakka.. kallan parem konni juurde talle, see ka rahustab :) Soovitan sullegi väikest konjakit :)

konn on ka rahusti (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tsiisus mis läbu siin toimub -.-' aga jah kui otseselt midagi ei tea siis oleks mõistlik lugeda ja kammida natukene foorumis ringi, küsimused on ka alati teretulnud, ise sain abi foorumist lugedes ja vaikselt arenedes :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuhu asjalik info sobiks ? Ülejäänud läheb kasti.

Las praegu vast jääb, ma üleliigsed asjad juba koristasin ära ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...