Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Hommikul oli jah leht neil maas... ju oli serveri teenuse eest maksmata - peavad katet suurendama, et ots ostaga kokku tulla (ullike) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

telli hiinast kloon :D õige dna20 boxi peale lähed halliks. chip ca 50 euri koos saatmisega, box, juhtmed, akupesa, clearo kinnitus, nupud ja saatmised lähevad ka veel koos saatmisega mingi 50-60 euri :D oma töö juurde. :D 60 dollarit hana modzi kloon FTś

Share this post


Link to post
Share on other sites

nohjah:D mul üks bronnitud juba marci kaudu, kuid lihtsalt huvitusin hinnaklassist :D samas ise tehtud, hästi tehtud oleks hea aga noh :D kuna ei oskaks kohe midagi teha siis teeks mingi kuu aega seda vist käsitsi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postitas Spezz » 26 Apr 2014 13:11

 

Oeh - kesiganes müügihuvi omab sarnastes ostuteemades siis panen südamele, et vanust kontrolliksite (facep)

Pauh ja teema lukku. Kas igat pakkumist peaks alustama vanuse küsimisega? Kuidas Sina, Spezz, teada said, kui vana inimene on? Ja nii edasi ja nii edasi.

 

Head,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahtsin just nyyd seda sama posti siia copyda.

See on probleem, aga nimi ja a/a ei anna vastust vanuse kohta. Minu nimelisi on näiteks eestis 3, yx vanem, teine mudilame ja kolmas kusagil veel. Iga myyja ei gyygelda ostjat, ei peagi. Foorumi kasutajatingimused keelavad alaealised siin foorumis.

Paraku risk olemas myyjale, sp myyja ise PEAB otsustama kas myya :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meil on müügitingimustes see sees. Ma ei saanud arugi mis juhtus. Plaks teema kinni ja kõik. Nii ka ei viitsi. Siis tule siia teemasse kopi peistiga undama. Veits võiks selgitada ka eks. Sest hetkel tunnen mina end nagu mingi süüdlasena nende facepalmide ja asjadega.

 

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka küsimus, miks mina jäädavalt bännitud olen? Igaljuhul tapatalk kirjutab et olen jäädavalt bännitud kuna ma olen alaealine. Ma muidugi tänan, aga siiski? :-D

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka küsimus, miks mina jäädavalt bännitud olen? Igaljuhul tapatalk kirjutab et olen jäädavalt bännitud kuna ma olen alaealine. Ma muidugi tänan, aga siiski? :-D

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

?

Bännitid?

Kirrjuta ufole, eht mingi kamm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi ip-bann raudselt ja juhuslik värk. Mul oli streetrace foorumis sarnane asi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi ip-bann raudselt ja juhuslik värk. Mul oli streetrace foorumis sarnane asi :)

Mul pole muutuv ip ja bänniteade väidab et minu kasutajanimi on bännitud.

 

kivi3: mul pole õrna aimugi. Ilmselt tapatalki ei huvita (topelt postituse piirang ka ei toimi tapatalkis).

 

 

Edit: enam ma vist ei ole bännitud.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin IPd ja pole bännitud ip sattunud. Imelik bug, ei oska muud öelda.

Nüüd on see teade ka kadunud. Aga teade ütles et kasutajanimi on bännitud, mitte ip.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meil on müügitingimustes see sees. Ma ei saanud arugi mis juhtus. Plaks teema kinni ja kõik. Nii ka ei viitsi. Siis tule siia teemasse kopi peistiga undama. Veits võiks selgitada ka eks. Sest hetkel tunnen mina end nagu mingi süüdlasena nende facepalmide ja asjadega.

 

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Ma pakun, et inimene ja Spezz said kokku. Tegelikult tekkis ka mul kerge kõhutunne veidi omapäraste PS-ide ja vastusele mittekuidagireageerimise põhjal. Mina Spezzi posti lugedes võtsin seda pigem hoiatusena teistele kui etteheitena kellelegi. Väga võimalik, et kui oleksin olnud selles teemas müüja rollis, lugenuks samuti midagi süüdistuse taolist välja :) Aga ehk Spz ise annab täpsustavat infot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge nüüd mind kohe pasaga loopima hakake, aga kas alaealisel ei olegi õigust analoog vahetada tervislikuma vastu?

Saan aru, et nikotiiniga vedelikke ei peaks alaealisele müüma, aga geari ?

Samamoodi pole neil ju poes keelatud osta vitriinis olevaid piipusid jms, lihtsalt tubakat ei müüda kaasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge nüüd mind kohe pasaga loopima hakake, aga kas alaealisel ei olegi õigust analoog vahetada tervislikuma vastu?

Saan aru, et nikotiiniga vedelikke ei peaks alaealisele müüma, aga geari ?

Samamoodi pole neil ju poes keelatud osta vitriinis olevaid piipusid jms, lihtsalt tubakat ei müüda kaasa :)

VGP (very good point).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandan kui nii paistis, ei olnud tõesti mõeldud etteheitena kellelegi.

Antud juhul lihtsalt ostja oli alaealine. Üks teine alaealine ostjakandidaat veel, FunkCP.

Tervislikum või mitte aga minu käest alaealisena asju kätte ei saa(tunnistan, et üks erijuht on olnud aga sel juhul ostis lapsevanem alaealisele ja praeguseks on vanus ka täis tiksunud).

Kontroll on lihtne, pilt id-kaardist - privaatse info võib ostja ära kustutada.

 

EDIT: Teema läks lukku, kuna kasutajatele pandi blokeering peale.

 

EDIT2:

Tubakaseadus: https://www.riigiteataja.ee/akt/903024?leiaKehtiv

§ 28. Meetmed alaealisele kohaldatava keelu tagamiseks

(1) Alaealisel on keelatud omandada ja omada tubakatoodet.

(2) Keelatud on müüa tubakatoodet alaealisele. Selle keelu järgimiseks on müüjal õigus nõuda ostjalt tema isikut tõendava dokumendi esitamist ja keelduda tubakatoote müümisest, kui dokumenti ei esitata.

(3) Täisealine ei tohi alaealisele tubakatoodet osta, pakkuda ega üle anda.

(4) Alaealisele ei tohi müügiks pakkuda ega müüa tooteid, mille kuju sarnaneb tubakatoote omaga.

(5) Alaealist on keelatud rakendada töödel, mis on seotud tubakatoote käitlemisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ega mina ei tea, kui vana see inimene on, kellele foorumis kaupa pakun.

Kui ostmiseks läheb, siis on meil lehel kasutustingimused.

Esimene rida bold kirjas: Isik, kes sooritab ostu maitsevaur.ee lehe kaudu, kinnitab, et on vähemalt 18 aastat vana!

 

Profiilis midagi kirjas pole, ID kaarti ma ka läbi foorumi ei näe.

Paragrahve pole vaja pasteda, ei müü alaealistele.

Head

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rahu, kõik on ok. Tänud kasutajale kes infot jagas.

Kes veel teab alaealisi foorumi kasutajaid see andku vaikselt teada.

Vaatasin IPd ja pole bännitud ip sattunud. Imelik bug, ei oska muud öelda.

Nüüd on see teade ka kadunud. Aga teade ütles et kasutajanimi on bännitud, mitte ip.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Imelik lugu, muud ei oska öelda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ega mina ei tea, kui vana see inimene on, kellele foorumis kaupa pakun.

Kui ostmiseks läheb, siis on meil lehel kasutustingimused.

Esimene rida bold kirjas: Isik, kes sooritab ostu maitsevaur.ee lehe kaudu, kinnitab, et on vähemalt 18 aastat vana!

 

Profiilis midagi kirjas pole, ID kaarti ma ka läbi foorumi ei näe.

Paragrahve pole vaja pasteda, ei müü alaealistele.

Head

Endiselt, ei ole vaja isiklikult võtta ;)

Pakkumine pole keelatud ja esimese asjana ei pea id-kaarti küsima.

See kasutustingimustega nõustumine on selline hall ala aga ega ma ise e-poes müüjana mingit head lahendust ei näe ka hetkel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No see oleks koht, kus oleks mõne juristi hinnangut vaja. Kas e-poes kasutustingimustega nõustumine("olen vanem kui 18 aastat") vabastab müüja vastutusest vanuse osas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...