Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Soovitati ikkagi puhastamist ka ja peaks mainima, et sai parem küll. 3.75V akus ja voltmeeter näitab 3 - 3.4V

Üks asi veel vaja ära proovida, uus RDA. Tundub, et mul augud liiga suureks puuritud (psühho)

ise olen oma vanu ümber puurinud, kui sai liiga suur. puurin uue augu ja vana keemilise metalliga kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega jah saab maitsest õrnalt aru ikka. Aga hiljem kodus akusi mõõtes jäävad nad kuskile 3,7-3,8 vahele.

Mehaanilist hakkasin kasutama kuna ta on väike mitte sellepärast et odav on. Originaal Nemesit kasutan/ sai soetatud. On räägitud küll ja enamgi sellest kickist aga hetkel ei näe vajadust selleks. Maitse ja aur on samad mis Niveliga. Meh mod ehk siis Nemesis on ikka siga väike 18350 akudega ja mulle meeldib. RDA-d sai kh proovitud ja hetkel ei meeldinud kuna sai mingi odav junn soetatud proovi mõttes. Seega ehk tulevikus proovin seda subohmi siis meh mod hea

 

 

Ohh jah. Eks see vb harjumise asi või siis maitsemeeled pole päris kohal. Proovin siis väiksemagi muutuse korral aku ära mõõta ja katsetada siis.

Tänud vastajatele igaljuhul (Y)(õlut)

Meeldib kuskil 1,4 - 1,6 ohmi. Semovariga kulus siis 3x 18350 akut. Ehk peaks siis sealt malli võtma? Ajaliselt tean enamvähem millal vahetama peaks

TIrid siis kusagil 11 ja 7 wati vahel ja nii pisikese võimsuse juures ei saa ehk tõesti eriti aru. Ei teadnudki, et keegi meche nii kasutab. Samas jah, mech tihti odavama otsa VW-st väiksem ja odavam. Kui nii väike võimsus pinget pakub ja nõks suurem mod vastu pole, kasuta kindlasti Kicki. Oma 12w kickid parseldasin olematu võimsuse tõttu maha, aga Kick 2 on kuni 15w ja kui Hiina jamps pinget pakub, on FTs ka miskit pakkuda. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah sugulane võtab paki peale, ilge kepp ikka, Järvenpääst pakk itellaga Espoosse ja siis sealt juba korras, ei tea kaua soomesisene pakk liigub, homme paneb teele ja sugulane tuleb espoost kolmap kell 15;30 tulema juba, loodab et jõuab ikka

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus suunatud siis Spezzile, kas sa oled juba paksuks ka läinud nendest Peleoni shokolaadidest ? :DArvestades palju sa ühistellimusi teed :D

Mul igas peleoni pakis mingi mündi shokolaad olnud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah sugulane võtab paki peale, ilge kepp ikka, Järvenpääst pakk itellaga Espoosse ja siis sealt juba korras, ei tea kaua soomesisene pakk liigub, homme paneb teele ja sugulane tuleb espoost kolmap kell 15;30 tulema juba, loodab et jõuab ikka

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Enne kella 4 automaati viidud pakk jõuab järgmine päev. (Vb enne kahte, ei mäleta täpselt)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

Huvitav kas pakk jõuab kella 15:30ks homme espoosse

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Soome SmartPost on nagu maffia värk ;)

Oli juhus kus pakk oleks pidanud olema teisipäeva õhtuks Espoo keskuse automaadis aga jah, kätte sain reedel. Neljapäeval pidasin kena mustanahalise välismaalasega pikka juttu maha et sa hoiad minu pakki käes, et anna siia aga tema puikles vastu. Viga oli siis see, et automaat vigane ja nad ei saa registreeritud pakke. 3 päeva proovis ja neljandal päeval siis läks õnneks. Vb asi parandatud nüüd. Minul juhtus see umbes kuu tagasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hetkel hoian silma peal:

 

Item has been registered.

Registration: 16.4.2014 00:04:57

Location: ITELLA LOGISTIIKKAKESKUS 01010

Item in sorting.

Registration: 15.4.2014 22:05:20

Location: ITELLAN LOGISTIIKKAKESKUS 01010

Item has been registered.

Registration: 15.4.2014 14:00:30

Location: SmartPost Prisma Järvenpää 04405

Item received for transport.

Registration: 15.4.2014 09:26:31

Location: SmartPost Prisma Järvenpää 04405

 

-- 16 Apr 2014 13:08 --

 

Küsiks veel üle, kas kellelgi on tuttavat, kes homme Espoost eesti poole liigub või espoost läbi? Ma arvan, et täna ei jõua see pakk õigeks ajaks kohale :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

hetkel hoian silma peal:

 

Item has been registered.

Registration: 16.4.2014 00:04:57

Location: ITELLA LOGISTIIKKAKESKUS 01010

Item in sorting.

Registration: 15.4.2014 22:05:20

Location: ITELLAN LOGISTIIKKAKESKUS 01010

Item has been registered.

Registration: 15.4.2014 14:00:30

Location: SmartPost Prisma Järvenpää 04405

Item received for transport.

Registration: 15.4.2014 09:26:31

Location: SmartPost Prisma Järvenpää 04405

 

-- 16 Apr 2014 13:08 --

 

Küsiks veel üle, kas kellelgi on tuttavat, kes homme Espoost eesti poole liigub või espoost läbi? Ma arvan, et täna ei jõua see pakk õigeks ajaks kohale :(

Hilja märkasin. Muidu täna liigub jah, kuid ilmselt on juba suund sadama võetud e. ei jõua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub et mul mõlemad Nemesised mingi kiiksuga, täna sain Astro kätte, voltage drop u 0.2V ja akud peavad palju paremini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...