Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

no alati võib vatti läbi keeta, saab saatsta vähemaks (psühho)

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=BwLDkHTDav0

 

Ooot möhhhh ... mida, et orgaaanilised ka läbi keeta?... on keegi seda teinud on ka mingi vahe sees?

Share this post


Link to post
Share on other sites

apteegist ostetud vatt (apotheka),meditsiiniline ,mittesteriilne,hügroskoopne,Ei sisalda kloori .Selline peaks ju sobima ,või mis? (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

apteegist ostetud vatt (apotheka),meditsiiniline ,mittesteriilne,hügroskoopne,Ei sisalda kloori .Selline peaks ju sobima ,või mis? (lamp)

ma kasutan ka midagi taolist :)

https://apteek.apotheka.ee/product/136/ ... g-mediteks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui on kirjas, et kloori pole kasutatud siis on ok.

Kui seda kirjas pole siis on kehvem lugu. Ise ei julgeks seda vist ka peale keetmist kasutada - hingamine on liiga armsaks saanud..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kindluse mõttes on vist mõistlik kõiki neid tooteid, mille info peal puudulik läbi keeta :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui on kirjas, et kloori pole kasutatud siis on ok.

Kui seda kirjas pole siis on kehvem lugu. Ise ei julgeks seda vist ka peale keetmist kasutada - hingamine on liiga armsaks saanud..

Seda, et on ok seda teame... aga, et keetes läheb see vesinik bla bla (mis pole mürgine) ka välja ja maitse on parem. Selle video alusel siis. Eks peab vist proovima. Ja ma juba mõtlesin, et mul kõik asjad seleged ja teada .... lootusetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui pole infot, et kloorivaba siis ilma keetmata mitte mingil juhul kasutada!

Kloor on ülimalt mürgine, sümptomite ja tagajärgede loetelu siin: http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/ency ... 002772.htm

Before Calling Emergency

Determine the following information:

Patient's age, weight, and condition

Name of the product (ingredients and strengths, if known)

Time it was swallowed

Amount swallowed

 

Et siis teaksite, kaaspopsarid -- kui leiate maasvähkreva verd oksendava inimese, siis enne kiirabi tülitamist tuleb ta läbi otsida, dokumente kontrollida, ära kaaluda, ümbruskonda uurida, teadvusele peksta ja üle kuulata. Mitte lihtsalt 112, krdi naiivikud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina keetsin filterkannust võetud veega 2 korda ja siis viimane kord destilleeritud veega. Loodetavasti piisab. Mul muidugist orgaaniline vatt ka - mõned ütlevad et seda ei pea keetma. Aga ma igaks juhuks. Vist natuke overkill ? :)

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

destilleeritud vesi on suht kallis lihtsalt vati keetmiseks, tavaline vesi kõlbab ka?

keedan kõigepealt vee ära (oma kaevu vesi, lubjane raisk) ja siis vati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No see vee asi on juba selline... Kui seda vett juua kõlbab või selles keedetud kartulite auru sisse hingata, asi sellega siis vatti keetagi pole. Seda siis mingite ainete vaates. Mis puutub mikroorganismidesse, siis niikuinii vatti rullides oma näpukestega kanname sellele igasugu karvaseid ja sulelisi. See on minu lamparvamus, mis ei tugine mingitele uurimustele/eriteadmistele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No see vee asi on juba selline... Kui seda vett juua kõlbab või selles keedetud kartulite auru sisse hingata, asi sellega siis vatti keetagi pole. Seda siis mingite ainete vaates. Mis puutub mikroorganismidesse, siis niikuinii vatti rullides oma näpukestega kanname sellele igasugu karvaseid ja sulelisi. See on minu lamparvamus, mis ei tugine mingitele uurimustele/eriteadmistele.

Tohter Xiios :D aga eks ta tõsi ole, et nagunii mingi kama läheb keeramisel vati peale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere üks hea (ja tark) inimene. Palun tee siia foorumisse postitus sellest, mis juhtub siis kui coil on shortis, kuidas aku sees tekib takistus ja see plahvatab. Kuidas ära tunda kohe lõhkevat akut. Mis vahendeid kasutada selle ära hoidmiseks jnejnejne.

Üks väga tark inimene seletab asjad ära nii puust ja nii punaselt, et täiskohaga dumba saab aru, mis toimub seal circuitis.

Lisaks räägi seal postitusest ka nikotiini taseme muutumisest, miks peab minema madalama niko peale jne.

(NB, seda postitust tehes küsib mult preilna, miks sub ohmiga rohkem watti kasutatakse. Doesnt make sense. Mina vastata ei oska.)

 

Miks see vajalik on? Selle jaoks, et olgugi, et ma laias laastus saan aru, mis seal sünnib, ei oska ma seda näiteks ei oma preilile ega töökaaslasele arusaadavalt seletada. Kuna aga juutuub on segaseid pilvevideosi täis ja mitte ühelgi ei ole disclaimerit "WARNING, THOSE PEOPLE ARE IDIOTS OR HAVE INCREDIBLY GOOD KNOWLEDGE OF ELECTRICITY" , siis on vaid aja küsimus, millal siit foorumist mõni "sess" (nimi muudetud :D ) võtab kätte ja endal näpud otsast laseb. Ja meie auväärt vaenlane/sed ootavad seda oi-piki-silmi =)

 

Nii, et ole kena tee ilus, puhas ja kaalutletud teema kõigist detailidest, ohtudest ja võludest. Mina tänan!

 

NB! Jah ma oskan busardo videosi ise ka otsida aga emakeelne, puhas, konkreetne selgitus on see, mida mul ja paljudel algajatel on vaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere üks hea (ja tark) inimene. Palun tee siia foorumisse postitus sellest, mis juhtub siis kui coil on shortis, kuidas aku sees tekib takistus ja see plahvatab. Kuidas ära tunda kohe lõhkevat akut. Mis vahendeid kasutada selle ära hoidmiseks jnejnejne.

Üks väga tark inimene seletab asjad ära nii puust ja nii punaselt, et täiskohaga dumba saab aru, mis toimub seal circuitis.

Lisaks räägi seal postitusest ka nikotiini taseme muutumisest, miks peab minema madalama niko peale jne.

(NB, seda postitust tehes küsib mult preilna, miks sub ohmiga rohkem watti kasutatakse. Doesnt make sense. Mina vastata ei oska.)

 

Miks see vajalik on? Selle jaoks, et olgugi, et ma laias laastus saan aru, mis seal sünnib, ei oska ma seda näiteks ei oma preilile ega töökaaslasele arusaadavalt seletada. Kuna aga juutuub on segaseid pilvevideosi täis ja mitte ühelgi ei ole disclaimerit "WARNING, THOSE PEOPLE ARE IDIOTS OR HAVE INCREDIBLY GOOD KNOWLEDGE OF ELECTRICITY" , siis on vaid aja küsimus, millal siit foorumist mõni "sess" (nimi muudetud :D ) võtab kätte ja endal näpud otsast laseb. Ja meie auväärt vaenlane/sed ootavad seda oi-piki-silmi =)

 

Nii, et ole kena tee ilus, puhas ja kaalutletud teema kõigist detailidest, ohtudest ja võludest. Mina tänan!

 

NB! Jah ma oskan busardo videosi ise ka otsida aga emakeelne, puhas, konkreetne selgitus on see, mida mul ja paljudel algajatel on vaja.

Ettevaatlik ja tea-mis-teed muidugi aga teete uutele inimestele asja ikka väga hirmsaks...

Järgnev jutt algajatele, puudutab siis mehaanilist seadet koos ise kokku klopsitud spiraaliga. VV/VW seadmetel savi mis seal sees, need ise kaitstud. Üldjuhul ei rebi suuremalt levinud VV/VW seadmed alla oohmi asju käimagi (va. DNA20/30 etc. aga need on jällegi kaitstud)

 

Nii kergelt neid torupomme ka ei ehita... Peab olema mingi väga sub-ohm coil (alla 0.5 ohm) + nupu põhja unustama mehaanilisel seadmel. AW 18650 on 10 amprit, 18490 8A ja 18350 6A. Aga seda pidev koormus, taskulamp vms. Aurutades sa vaevalt kasutad seadet jutti üle 5-10 sek. Topeltkoormust taluvad selle aja vabalt. Ja on lubatud. Akut kahjustamata. Kui need läpakast võetud isendid on halvimal juhul 3A siis kui just mingeid 1min mahve ei kisu on 0.7 ohmi spiraal täitsa OK. Ei soovita aga matemaatiliselt on OK. Kui need on IMR, mul on endal paar läpaka 18650 ja mina sealt kül välja ei loe mis akukeemiaga tegemist on. Kõvema veipimise peale lähevad mul soojaks nii AW mehaanilises ja no-name Vamos, se pole mingi näitaja veel. Aga ainult soojaks, kui midagi kisub kuumaks on jama! Coilid jäävad mul vahemiku 0.6-1.5 ohm.

Ja enne kui se aku paugu teeb siis läheb seade VÄGA kuumaks. Ja minu arusaamise järgi muutub seade torupommiks alles siis kui seadmel puuduvad vent augud. Kui need olemas sülitab endast ainult mahlad välja. Seda siis IMR tüüpi akukeemiaga, midagi muud väga ei soovitagi.

 

Kui nüüd muidugi saab sellise lollusega hakkama, et unustab kuskile ja nupp põhjas ei päästa enam ka kõrged amprid.

Väga kiirelt võiks külge kuluda "kaitseriivi" (locking ring) peale kruvimine

Kui siiski peaks kõige hullem juhtuma, seade kuum ja kisub tossama siis mõnda klaasist anumasse vee sisse ja nt. kraanikaussi või õue ja lasta maha rahuneda. Muidugi ätti või akukaas maha keerata kui toru ise on lühises.

 

Algaja lühike meelespea kui tahad suurt auru (alla oohmi):

1. Tehke endale selgeks oohmi seadus. Kasutage mõnda äppi kui ise ei viitsi arvutada.

2. Uurige palju aku lubab pidev/hetkeline A, millal täis ja millal laadima peab - soovitan muretuks aurutamiseks AW või EFEST IMR akusid, nt. taskulambid.eu

3. Mõõtke oma vidinaid (VV/VW seadmega, multimeetriga), aku seisu ja oohme. Tehke selgeks, et midagi lühises ei ole.

4. Saage aru mis selle kõige omavaheline seos on. Küsib igaksjuhuks üle kui päris arusaadav ei ole. Lõpudelõpuks ei ole siin mingi raketiteadusega tegemist

 

Natuke ingliskeelset juttu ka:

 

Just the cold hard facts for AW batteries!

2000mah 18650 is rated for 10A continuous. Its also can burst 20A for 5 seconds draw with a 30 seconds rest in between! Without damage to the battery.

700mah 18350 is rated at 6A continuous. It also burst 12A for 5 seconds with a 30 seconds rest in between! Without damage to the battery.

 

Unless your sub ohm coil is below .42 ohms and your battery is fully charged to 4.2 volts you will NEVER exceed the 10A continuous threshold of the 2000mah model. (let alone the burst capability) The belief that someone needs more amps is completely false. (Its like recommending a car that can do 200mph just to drive the speed limit) Your amp drain will be completely dictated by your coil and resistance of the mod itself a battery with a super high amp rating will do nothing to improve your vape at .42 ohms or above. These batteries with ultra high amp discharge rates may employ unproven battery chemistry introducing extra uncertainty to your vape setup. Just the facts: stick with AW!!!! Also considering that your mech mod will also add its own resistance AND the fact that your amps drained will decrease as your voltage deceases most people who are building sub ohm coils will never ever utilize more than 10A and even then its temporary. (In other words as your battery depleats the amount of amps your coil will use will also drop) Example 1 : 4.2 Volts (full charge) and a coil at 0.42 ohms will use a current of 10 Amps Example 2 : 3.9 Volts (A far from dead battery but not fully charged) and a coil of 0.42 ohms will use a current of 9.2Amps

Share this post


Link to post
Share on other sites

Algaja lühike meelespea kui tahad suurt auru (alla oohmi):

1. Tehke endale selgeks oohmi seadus. Kasutage mõnda äppi kui ise ei viitsi arvutada.

2. Uurige palju aku lubab pidev/hetkeline A, millal täis ja millal laadima peab - soovitan muretuks aurutamiseks AW või EFEST IMR akusid, nt. taskulambid.eu

3. Mõõtke oma vidinaid (VV/VW seadmega, multimeetriga), aku seisu ja oohme. Tehke selgeks, et midagi lühises ei ole.

4. Saage aru mis selle kõige omavaheline seos on. Küsib igaksjuhuks üle kui päris arusaadav ei ole. Lõpudelõpuks ei ole siin mingi raketiteadusega tegemist

 

Minu küsimuse iva oli tegelikult see, et inimene ei peaks otsima mis asi on amper kuidas see mõjutab kogu pidu või miks 18650 aku just nii vägev on ja miks mitte mõni muu. Ja miks busardo ütleb, et just AW aku. Mis sellega teema on? Ehk, et kogu info ühes kohas, kus pmtst näpuga järge ajades saaks oma esimese safe kogemuse coilimise ja subimisega.

g0nadz see on väga hea postitus...mulle...aga mul tüdruk ei saa mitte sittagi aru sellest ja hetkel spekulatsioonide järgi lõppeks tal omapäi asju keerates asi üsna õnnetult. Seega minu palve oli pigem mõeldes just neile inimestele, kes ei viitsi otsida ja satuvad seeläbi õnnetusse.

 

Kokkuvõttes on siin foorumis 4 sticky posti sellest, miks skysmoke on sitt ja kuidas tegelikult peaks hoopis siit foorumist otsima omale korraliku vidina ja sealjuures selgitatud ka miks nii. Tahaks sama põhjalikku ja toredat sticky posti ka advanced noobidele, kes mechi peale hakkavad minema aga põhitööna on võib-olla kudujad või kuradi salatipesijad ja taskulambi tööpõhimõte neile on "nupp=valgus" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui keerama hakkad, siis tuleb ikka põhitõed selgeks teha, seniks istugu ego või muu mod kyljes

Kokkuvõttes on siin foorumis 4 sticky posti sellest, miks skysmoke on sitt ja kuidas tegelikult peaks hoopis siit foorumist otsima omale korraliku vidina ja sealjuures selgitatud ka miks nii. Tahaks sama põhjalikku ja toredat sticky posti ka advanced noobidele, kes mechi peale hakkavad minema aga põhitööna on võib-olla kudujad või kuradi salatipesijad ja taskulambi tööpõhimõte neile on "nupp=valgus"

kui ei viitsi otsida siit foorumist, siis pole mõtet asjaga jamada (lamp)

kui paljudel on probleem, siis see on PROBLEEM, kui yhel on probleem, siis yldjuhul on see TEMA probleem, eriti kui ei viitsi perset liigutada

aga mul tüdruk ei saa mitte sittagi aru sellest ja hetkel spekulatsioonide järgi lõppeks tal omapäi asju keerates asi üsna õnnetult

milleks siis sina olemas oled (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelikult ei ei tohiks olla see mentaliteet, et küsimuse peale vastatakse, et otsi foorumist... kuna enamjaolt ei viitsita ja pettutakse e-suitsus, mis viib tagasi tavasuitsu peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelikult ei ei tohiks olla see mentaliteet, et küsimuse peale vastatakse, et otsi foorumist... kuna enamjaolt ei viitsita ja pettutakse e-suitsus, mis viib tagasi tavasuitsu peale.

Tere, võta üks medal! Ma arvan täpselt seda sama ja kui inimene ei vitsi otsida, siis me võime teda laisaks ja lolliks sõimata nii et tolmab aga, kui üks laisk saab esikaanele otsast lennand sõrmedega, siis kannatan mina, kannatab elevandimees ja kõik teised veipijad. Nahhui?

 

-- 01 May 2014 19:32 --

 

milleks siis sina olemas oled (ullike)

Miks see vajalik on? Selle jaoks, et olgugi, et ma laias laastus saan aru, mis seal sünnib, ei oska ma seda näiteks ei oma preilile ega töökaaslasele arusaadavalt seletada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis peaks eGo otsas edasi istuma kui ei viitsi väga lihtsaid asju endale selgeks teha.

 

AW talub neid madalaid oohme mida kõigil on jubedalt vaja sisse keerata. Igasugu FT fuckfire akud unustage kohe ära va. VV/VW seadmetele kuna need ise kaitstud.

 

Lihtne tabel:

 

Posted Image

 

Vali sealt aku ja oohmid mida tahad ja soovin edu. Aga turvalisuse mõttes võiksid selle minu posti läbi lugeda veel ja need (VÄGA) lihtsad asjad selgeks endale teha.

 

Väga lihtsalt öelduna tirib sul madalama oohmiga koil rohkem pauku akust välja, kui aku ei suuda sellega hakama saada võib aiai olla.

 

Lisan veelkord selle kalkulaatori siia, väikese katsetamisega saab ka võhik nende nelja asja seosest aru.

https://play.google.com/store/apps/deta ... co.ohmslaw

 

-- 01 May 2014 19:37 --

 

mõned härra unemployer kysimused on selline mõttetus, et anna olla

 

 

aga palun vastake kui viitsimist on.

Soovitan veel talle kylla minna ja ta naisele ka selgeks teha coili keeramise, kuna unemployer ei tundu eriti sobivat selleks

Ärge kakelge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõned härra unemployer kysimused on selline mõttetus, et anna olla

 

 

aga palun vastake kui viitsimist on.

Soovitan veel talle kylla minna ja ta naisele ka selgeks teha coili keeramise, kuna unemployer ei tundu eriti sobivat selleks

Share this post


Link to post
Share on other sites

volt/watt/amper lahtiseletatuna:

Kui aku nii kuumaks läheb, et käes hoida ei kannata siis on paras aeg see kuhugi sellisesse kohta panna, kus ta midagi põlema ei süütaks.

Ja mida kiiremini see tehtud, seda parem - reaktsioon võib hoolimata lühise kadumisest üsna kiirelt progresseeruda.

 

Aga jah, kui ei ole viitsimist selgitada siis võiks vähe viisakamalt olla ja lihtsalt kirjutamata jätta (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...