Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Miks ei peaks. Juhul, kui su verbaalne düsenteeria jätkub, siis vedelikuga ok aga kui jääb vaikseks, siis peab vanad varud ära viskama (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks ei peaks. Juhul, kui su verbaalne düsenteeria jätkub, siis vedelikuga ok aga kui jääb vaikseks, siis peab vanad varud ära viskama (psühho)

 

Nvm guugle aitas. Tänud.

VG säilib vähem, PG on aga säilitusaine ja pidurdab VG bakteriaalse keskkonna teket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks ei peaks. Juhul, kui su verbaalne düsenteeria jätkub, siis vedelikuga ok aga kui jääb vaikseks, siis peab vanad varud ära viskama (psühho)

 

Nvm guugle aitas. Tänud.

VG säilib vähem, PG on aga säilitusaine ja pidurdab VG bakteriaalse keskkonna teket.

Mis bakteriaalsest keskkonnast sa nikotiinivedelikus unistad? Nikotiin tapab kogu bakteriaalsuse seal ära IMO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile/täna suhtlesin. Saabus just reisilt, elus ja lainel.

Aa siis ma ei tüüta teda, üritasin kätte saada, las puhkab puhkusest (Y)

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa oled disainer ja viitsid nikerdada pisikese asja vektoris, siis anna endast PM'i märku. Pakun väikese ülesande, raha ei paku, küll aga kõva panust Eesti veibikultuuri. =)

 

Aitäh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna kell 23:00 saab mul täis esimene aasta aurutamist (välja arvatud üksainus mahv analoogi vabandusega "kas-me-oleme-ikka-õigel-teel?"). Mina igatahes juba alustasin peoga. Mis kell teie jõuate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alates üleeilsest on mul kõik natukenegi magusad mahlad jätnud suhu sellise tunde nagu oleks just terve kilo suhkrut ära söönud :( Walc'i mahlad on umbe head aga need teevad olemise kohe eriti magusaks. Üllataval kombel ka mu lemmik Cherry Cigar on muutunud täiesti vastuvõetamatult magusaks.

Olen nüüd neljas päev ilma ühegi suitsuta

 

Küsimus: Kas see on tingitud sellest, et suitsu mitte tõmbamine on taastanud maitsemeeled ja kõik tundubki nüüd ülivõrdes magus? Mööduv nähtus?

Kui taastub ja tagasi tõmbab see, siis kas ajutine lahendus võiks olla 12mg VG'ga kõige segamine?

 

 

Mina tänan.

 

 

Edit: Veider on see, et Walci Bobas on küll 100% VG aga ikka lõhub magusat üle ja mitte vähe :(

 

Edit 2: Kas äkki üle 3ohm coil oleks lahendus? Hetkel kärsatan 2,2 juures.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alates üleeilsest on mul kõik natukenegi magusad mahlad jätnud suhu sellise tunde nagu oleks just terve kilo suhkrut ära söönud :( Walc'i mahlad on umbe head aga need teevad olemise kohe eriti magusaks. Üllataval kombel ka mu lemmik Cherry Cigar on muutunud täiesti vastuvõetamatult magusaks.

Olen nüüd neljas päev ilma ühegi suitsuta

 

Küsimus: Kas see on tingitud sellest, et suitsu mitte tõmbamine on taastanud maitsemeeled ja kõik tundubki nüüd ülivõrdes magus? Mööduv nähtus?

Kui taastub ja tagasi tõmbab see, siis kas ajutine lahendus võiks olla 12mg VG'ga kõige segamine?

 

 

Mina tänan.

mul kusjuures sama asi, ei tea miks

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkeks pakub leevendust Borjomi vesi ja ka suhkruta kohvi aga no eile läks 7 tassi kohvi ja 4 pudelit vett päeva peale. See ei ole ka päris normaalne vist. Õhtul olin korralik elektrijänes, unest asjalood kaugel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võiks igaks petteks proovida jahedamat auru (suurema takistusega coil või väiksem pinge). Kui auru kogus liiga palju kannatab, siis dualcoil -- peaasi, et allapoole tõmmata võimsus per coil. Minu meelest just kuumus toob sellise magususe esile.

 

Kui see ei ole asja võti või ei sobi, siis ehk VG-d vähendada? VG on ju magus. Suure VG osakaaluga vedelikud on ka minu jaoks imalad.

 

Või siis natukese piparmündi/mentooli lisamine võiks ka magusust tagasi tõmmata :)

 

Eeldan, et erinevates clearodes on juba proovitud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vivi Nova STV's on lugu NATUKE parem, Vision VT täitsa väljakannatamatu.

VG'ga on see jama, et mulle meeldib see kreemiam aur nö. Ma kurgulaksust väga lugu ei pea. Võimalusel jätaks selle rahule.

 

3ohm ja plus coili katsetamine käis ka peast läbi. Õhtul proovin venkusse ehitada.

 

Küll aga jääb kumisema soovitus mindi lisamise osas. Äkki isegi USA mixi või tugevama tubaka maitsega asja natuke solkida! (Y)(Y)

Tänud, õhtul hakkan testima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alates üleeilsest on mul kõik natukenegi magusad mahlad jätnud suhu sellise tunde nagu oleks just terve kilo suhkrut ära söönud :( Walc'i mahlad on umbe head aga need teevad olemise kohe eriti magusaks. Üllataval kombel ka mu lemmik Cherry Cigar on muutunud täiesti vastuvõetamatult magusaks.

Olen nüüd neljas päev ilma ühegi suitsuta

 

Küsimus: Kas see on tingitud sellest, et suitsu mitte tõmbamine on taastanud maitsemeeled ja kõik tundubki nüüd ülivõrdes magus? Mööduv nähtus?

Kui taastub ja tagasi tõmbab see, siis kas ajutine lahendus võiks olla 12mg VG'ga kõige segamine?

 

 

Mina tänan.

 

 

Edit: Veider on see, et Walci Bobas on küll 100% VG aga ikka lõhub magusat üle ja mitte vähe :(

 

Edit 2: Kas äkki üle 3ohm coil oleks lahendus? Hetkel kärsatan 2,2 juures.

Lahjenda maitset - sega juurde sama kangusega VG või VPG-d. Ise teen niimoodi enamuse valmisvedelikega

 

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alates üleeilsest on mul kõik natukenegi magusad mahlad jätnud suhu sellise tunde nagu oleks just terve kilo suhkrut ära söönud :( Walc'i mahlad on umbe head aga need teevad olemise kohe eriti magusaks. Üllataval kombel ka mu lemmik Cherry Cigar on muutunud täiesti vastuvõetamatult magusaks.

Olen nüüd neljas päev ilma ühegi suitsuta

 

Küsimus: Kas see on tingitud sellest, et suitsu mitte tõmbamine on taastanud maitsemeeled ja kõik tundubki nüüd ülivõrdes magus? Mööduv nähtus?

Kui taastub ja tagasi tõmbab see, siis kas ajutine lahendus võiks olla 12mg VG'ga kõige segamine?

 

 

Mina tänan.

 

 

Edit: Veider on see, et Walci Bobas on küll 100% VG aga ikka lõhub magusat üle ja mitte vähe :(

 

Edit 2: Kas äkki üle 3ohm coil oleks lahendus? Hetkel kärsatan 2,2 juures.

Lahjenda maitset - sega juurde sama kangusega VG või VPG-d. Ise teen niimoodi enamuse valmisvedelikega

 

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk

Suitsu mittetõmbamine muidugi tõstab maitsemeeli. Samuti magus on ilmsetl magusam.

VG osakaal väga magusat magusamaks või vähem magusaks minuteada ei tee. Pole küll testinud kõrvuti 100PG vs 100VG sama mahla (magusamat siis).

 

Kui tahad täista ideaalset maitset välja töödata, siis pead ise segama hakkama @ unemplyer. Aga omast kogemuset võin õelda, et ka siis pole sa never-ever rahul.

Mina vist ei leiagi mitte kunagi seda ainuõiget maitset, millega võiks siis surmani tiksuda. On häid ja paremaid ning halbu ja halvemaid....aga ühte lollikindlat maitset ma pole veel suutnud leida ja ilmselt ei leia ka, sest peale suitsu lõpetamist on maitsemeeled jälle lõbusalt keksima hakanud sisemuses.

 

Kord maitseb üks, teinekrod on see magus. Kolmas kord ei suuda tõmmata ja neljas kord nokin lihtsalt nina. Nagu mingi eit juba.

 

(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt vajab inimese maitsemeel lihtsalt vaheldust. Ka oma lemmiktoitu ei tahaks ju päevast päeva nii hommiku- lõuna- kui ka õhtusöögiks süüa.

Suitsetamisest loobumine avardab kindlasti haistmis- ja maitsemeeli ja kui oled enne tava- ja e-suitsu vaheldumisi tõmmanud, siis pärast analoogist loobumist võibki e-suitsu maitse tugevam tunduda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah aga see on täiesti ma ütlen ausalt nagu oleks peoga suhkrut söönud, selline tunne jääb suhu kena pikaks ajaks :(

Walc sinu juurest saab 12mg VG'd? =)

 

Tänud kõigile soovituste eest ka. Kangema coili ja mitte magusa maitsega segamist katsetan õhtul. Sorry walc, et su umbemaitsvat mahla pean solkima hakkama :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

nud kõigile soovituste eest ka. Kangema coili ja mitte magusa maitsega katsetan õhtul. Sorry walc, et su umbemaitsvat mah

Saab ikke.

 

Maitsemeeled on nii erinevad ka ju. Ühele magus, teisel pole maitset, kolmandale vb sobib isegi jne :P

 

Helista ette või anna kuidagi märku. Õhtul õpin kodus. Saan miskit sulle sheikimiseks pakkuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...