Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Seda ma räägin juba ammu, et laadijal olgu alaldi juhtme teises otsas ehk pistik ühes toiteplokiga.

Aga lisa kolakas kohe juures, milleks

Oleks probleeme, siis nad nii ei ehitaks neid  :?  :roll:

Saan täna võrdlusesse lisada d4, eks annan teada kuidas  see käitub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul i2 ja Li-Ion akud on laadides "toasoojad", käeseljaga katsudes kergelt leiged, aga NiMH väksed pulgad lähevad küll üpris kuumaks, aga mitte tuliseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul i2 ja Li-Ion akud on laadides "toasoojad", käeseljaga katsudes kergelt leiged, aga NiMH väksed pulgad lähevad küll üpris kuumaks, aga mitte tuliseks.

Sama siin. Tuliseks ei lähe küll ükski koht.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu 18650 Panasonic täitsa ok, soe veits, laadija ka ok aga need sinised 18350 akud olid need mis kuumaks läksid koos laadija endaga. Kasutan neid väikseid väga vähe aga nv proovin uuesti laadida, siis rohkem aega.

Aga veel üks küsimus kripeldab. Kui tahan võimalikult madalat 22mm paaki, siis kas tõesti on carto tankid ainuke lahendus? Loen, et nende prepunched cartodega on fifty-fifty et töötab. Ja ega meil siin keegi neid cartosid nkn ei paku..enam:)

Mahutavus võiks olla 2ml vähemalt. Elan üle, kui pean 2x päevas täitma. Samas võiks lasta tühjaks tõmmata, mitte nagu hetke clearodega, kus poole paagi pealt peab juurde panema muidu hakkab luristada, sel juhul kaoks 2ml mõte ära

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis see pikkus ilma driptipita tuleb? Googledasin korra aga kohe ei leidnud. Äkki siit saab kiiremini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm tundub isegi ok. Peab mõtlema. A mis siin muidu spetsid arvavad, kas on mõtet ka cartot proovida v võib selle vahele jätta? Puffist saaks suht ok hinnaga paagi ja boged.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle cartod meeldisid enne kayfarile üleminkut.Praegu ainult kayfarid koos nano kitiga. Boge cartod on tegelikult väga head kui ainult see kvaliteet nii kõikuv ei oleks.Mõni pidas ainult päeva, samas teine tervelt nädala. Viimased paar kuud cartosid kasutanud ei ole.

Kui soovid siiski cartosid proovida, võin loovutada sulle 4..5 kasutult seisvat tanki. Proovisin just ühte vana Smoki cartot, mõned mahvid ja sahtlisse tagasi ta läks. Kruvisin kayfari jälle otsa ja nii ongi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on ka boge cartod kasutuses. Puffist võetud. Kestavad suht normilt ja ennem sai ainult cartode peal oldud. Nüüd ka põhiliselt kaifar kasutuses. Cartode puhul on tähtis esimene täitmine, kui korralikult ei täida, siis suht kindel prügikasti kraam kohe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nutiseks. Kuidas ma uue äpi abil naisi rabasin (12)
13. august 2014 07:45
                 
x.jpg
Ülo Jalakas
Eesti Ekspress
0239153ea5f9c4e2d5-69528569.jpg
Foto: Shutterstock

Suhtluskeskkonnas Tinder arenevad suhted teinekord pöörase tempoga, aga paari nädalaga võib veinist ja naistest kõrini saada, nagu Ekspressi kaasautor omal nahal koges.


Ärkan. Enda voodis. Pea tuikab eileõhtusest veinist valutada. Korraga taban end mõttelt, et mul oli ju üks naine külas. Kiire ennastületav inspektsioon korteris, aga naist enam pole. "Ega ma mingi jamaga hakkama ei saanud?" tiirleb peas. Neetud Tinder.

Kõik sai alguse süütust kirjast töökoha kirjalistis. Üks töökaaslane uurib, ega keegi Tinderit ei kasuta. "Seal olevat mitmeid kohalikke ja ilusaid või vähemalt kuulsaid ringi vaatamas," kirjutab ta.

List läheb elama. Homoseksuaalist töökaaslane räägib, et tema teada on Tinderis mingisugune inimlik või peaaegu romantiline aspekt, mida muudel deitimisäppidel pole. "Kas pilgud nii-öelda kohtuvad. Nagu päris elus peaaegu, kuskil baaris või kus iganes. Nagu päris inimestega oleks peaaegu tegemist, aga teised äpid on suhteliselt külmavereline lihaturg."

Tinder on eakaaslaste seas uskumatult popp. Laadid oma Facebooki kontolt sinna pildi üles ja jääd ootama. Või mis oota-ma. Pigem asud kohe vastassugupoolt vaatama. Kui kandidaadi pilt on meeldiv, vajutad rohelist südamekest. Kui pole nii meeldiv, lükkad näpu söakalt punasele, eitavale ristile. Väidetavalt ongi kohtinguäpi suur eelis see, et sarnaste huvidega inimese leidmine on tehtud väga lihtsaks. Ei ole olukordi, kus naine on "niisama koos sõbrannaga" kusagil baaris, ega tavaliste kohtinguportaalide rabamist saata kirju loendamatule arvule inimestele. Roheline südameke ja asi korras, rohkem vaeva ei pea esialgse kontakti loomiseks nägemagi.

Naiskolleeg teab omakorda rääkida, et tema sõbranna käis Tinderis aktiivselt, kuid polnud sellega rahul. "Kõik mehed on pannud oma profiilile kas autopildi või pildi paljast ülakehast, kusjuures pea pildile ei mahtunud, või pildi alkoholist või alkoholi konsumeerivast päikseprillistatud endast," selgitab ta. "Ja siis on omaette kunst väljendada end vähem kui viie kirjaveaga per lause."

Aga keegi töökaaslastest kohtinguotsinguid üles ei tunnista.

Kõlab julgustavalt. Pea võib pildile ju jätta ning kirjavigu peaks ka lause kohta alla viie tulema. Kui tekkib kahtlusi, saab suheldud ka lihtlausetega.

Mõeldud-tehtud. Pilt üles ja naisi vaatama.

Eesti naised on ikka ilusad. Keskmine pilt on malbelt naeratav neiu, kes pahatihti poseerib peegli ees või vabas looduses. Inglismaal elav tuttav räägib, et seal on keskmisest naisest üles riputatud pahupidi silmadega läbupilt. Lisaks on näiteks London nii suur, et seal on väga raske match'ini jõuda. Eesti oma väiksuses on tunduvalt rõõmsam koht.

Roheline süda, roheline süda, paar punast risti. Korraga lööb tinder särama ja teatab, et mul on esimene match. Ehk inimene, kellega me vastastikku teineteise pilte südamekesega hindasime.

Kahtlaselt palju tuleb esimese hooga töökaaslasi välja. Tegelikult ongi esimene sobiv partner töökaaslane.

"Mis sa siin teed?"

"Ah, ma niisama. Nalja pärast."

"Mina ka."

Teine töökaaslane väidab omakorda, et ta pani end Tinderisse eksmehe soovil ja nalja pärast. "Mehed on ikka siin parajad ambaalid!" konstateerib ta fakti.

Võõraste naistega suhtlemine on aga palju keerulisem.

"Sul on ilusad pildid," ütlen pärast julgusekogumist.

Neiu on üllatunud, et mõni mees julgeb lõpuks ka esimesena juttu alustada. Üldiselt pidavat Eesti mehed olema selles osas parajalt tagasihoidlikud.

Välja arvatud mõned, kes küsivad esimese asjana: "Kas sa oled modell? Ega sa seksi ei soovi?", räägib üks keskmisest kõvasti ilusama välimusega noor naine.

Esialgu tundubki, et asi hakkab kohe vedama, kuni natuke ebaõnnestunud nalja peale saab neiu pahaseks. "Mulle tundub, et sa üritad seda vestlust agiteerida," pahandab ta. Pole siis imestada, et mehed rääkida ei julge.

Süü pole ainult ühepoolne. Kui ma pidevatele naljadele pihta ei saa, soovitatakse mul huumorisoon otsida. Või oli see osta. Igatahes vestlus jääb katki.

Ent leidub ka inimesi, kellega vestlus käima läheb. Kui paar tundi on Tinderis sõnumeid saadetud, kolib vestlus Skype'i üle ja jätkub. Sinnamaani, kuni peaks kohtama minema.

Kohtamistes ja naistega suhtlemises ei loe ma ennast kõige osavamate hulka. Elu esimene kohtamine, millest on küll tublisti aastaid möödas, toob siiani kerge puna põskedele. Mingil põhjusel pidasin vajalikuks lille kaasa võtta. Minut enne kohtumist mõtlesin, et pika varrega roos on liiga pika varrega. Murdmisaktsioon ei õnnestunud ja nii andsin tüdrukule pehmelt öeldud räsitud varrega lille.

Oli ka palju muud keerulist. Näiteks ei osanud ma arvata, kui raske on tüdrukul ümbert kinni hoides kõndida. Ja kui aia taha võib esimene suudlus minna. Vähemalt ei juhtunud nii, nagu Heljo Männi legendaarsel tegelaskujul Toomas Linnupojal, kes esimese hooga tüdrukul huule veriseks hammustas, aga ega suurt paremini ka ei läinud.

Nüüd olen vanem ja laisem. Restorani väga kutsuda ei viitsi, kinos pole tänapäeval midagi vaadata ja jalutamine tundub ka kuidagi keskkoolilik. Teen ettepaneku hoopis mulle külla tulla. Kummalisel kombel on naised, kes kohtumiseks rohelise tule andnud, sellega kohe nõus.

Hea sõber, kes on juba pikalt Tinderit kasutanud, räägib enda kogemustest, et naised on kohtumistel väga vabameelsed. Ta toob näite, kus üks neiu tahtis erakordselt robustset ja tema suhtes hoolimatut seksi. Neiu ütles, et nii ei pea ta tundma pinget rahulduse saamise pärast. Kui suhtes üritavad mehed pigem ikka naisele head teha, siis Tinderist leitud juhututtav ei pea sellega arvestama ning naisel pidavat mingisugune naisteajakirjadest saadud orgasmipinge ära kaduma. "Pane mind nii, nagu ma poleks sinu jaoks oluline," nõudis neiu.

Sõber kuulas käsku. Rohkem pole nad kohtunud.

Naised jäävad ikka tavapäraselt ja viisakalt umbes kolmveerand tundi hiljaks. Valmis tehtud söök on selleks ajaks natuke külmaks läinud, aga kaaslased on väga leplikud. Pruukostiks laovad nad välja paar veinipudelit. Kui kaks veini on joodud, peab järgmiste järele minema.

"Kaks veini läheb minu jaoks paljuks. Ma võin imelikuks muutuda," üritan korra ettevaatlik olla.

"Pole midagi, küll ma hakkama saan," ei tee naine sellest probleemi.

Eesti mehed olla ka reaalses elus üsna kida-keelsed. Naised räägivad, mehed vastavad lühidalt. Kui vastupidi käituda, on naised üllatunud. Enda sõnul meeldivalt. Samas on ka väga tundlikke mehi. Nii näiteks üritas üks lapsega ja lahutatud mees leida endale profiili järgi "hingesugulast". Üks naine aga teatas, et nii on ta justkui teise ringi mees. Päev hiljem ilmus mehe profiilile kutsikalikult nukker tõdemus: "Ma olevat teise ringi mees."

Esimese kohtinguni ootavad naised, et mees oleks vedav pool. Sealt edasi rollid vahetuvad.

"Mis sa täna õhtul teed? Saaks kokku?" on põhiline küsimus, mida mulle pärast esimest kohtumist esitatakse. Ilmselt on eelmised kohtumised olnud piisavalt meeldivad.

Vastus tuleb eitav, sest Tinder ja teised sobivad partnerid on sotsiaalse kalendri nii täis löönud, et mänguruumi jääb kaduvvähe. Mitte, et senised kogemused oleksid kuidagigi halvad olnud, aga lihtsalt ei jõua rohkem.

"Ma pole harjunud, et mulle ei öeldakse," pahandavad naised.

Kõigi kohtamiste tagajärjel on järgmine päev veiniselt unine, sest, kordan, Eesti naised suudavad ikka meeletus koguses veini kõrist alla kallata.

Ühel õhtul annan pealekäimisele järele ja kuskilt koosviibimiselt pidevalt sõnumeid saatev naine saabki korduskutse. Kohale saabudes on ta juba niivõrd joviaalses meeleolus, et kohtumine seisneb vaevu sirgelt kõndiva naise magama saamises.

"Ma olen päriselt ka jummala kaine!" väidab ta ise.

"Maga nüüd," ütlen mõnevõrra järsult.

Viis minutit hiljem magab naine nohisedes.

Hommik on ebamugav.

"Mul on kann valus. Kas sa spänkisid mind eile?"

"Ee, ei."

"Ausalt?"

"Jah."

Ta näpib natuke aega oma kallist telefoni ja kostab: "Aa, mu sõber ütles, et ma kukkusin peol toolilt maha. Seepärast ongi valus."

Räägin oma triiki täis sotsiaalkalendrist ka sõpradele. Seepeale laadib üks endale äpi telefoni ning veerand tundi hiljem on tal juba kohting kokku lepitud. "Väga hea ja diskreetne variant," kiidab ta Tinderit taevani.

Teine võtab koosviibimisel Tinderi jutuks ja kõik neiud väidavad nagu ühest suust, et nemad küll midagi sellist ei kasuta. Pärast pidu saadab sõber neile Tinderis rohelise südame, eitajad on kõik mingil põhjusel Tinderis olemas. Kuigi nad enda sõnul seda ei kasuta.

Pärast julgusekogumist võtan öösel enda juurest ära kõndinud naisega ühendust. Selgub, et ma ei saanud ühegi jamaga hakkama. Vähe sellest, kohtumine olevat olnud väga meeldiv.

"Aga sööki ja pikka vestlust poleks vaja olnud. Ma pikalt mõtlesin, et millal see lõpeb ja asi edasi läheb," ütleb naine.

Ja siis saan ma aru, mida kõik need naised, kes enda sõnul kogemata või mittekasutajana Tinderis teevad.

"Nad otsivad ju armastust," mõtlen.

Loogiline.

Mis on Tinder?

2012. aastal tööle läinud kohtinguäpp, mis laadib kasutaja FB-kontolt pildi ning kasutades GPSi pakub meeldimiseks või mitte meeldimiseks läheduses asuvaid vastassugupoole esindajaid.

2014. aasta aprillis olevat Tinderis olnud kokku 10 miljonit kasutajat. Ainuüksi Eestis on kasutajaid sadu. Nende seas ka avalikkusele väga tuntud inimesi alates kuulsatest lauljatest kuni Eesti parima tennisistini.

Homoseksuaalsetele pakub samasugust teenust äpp nimega Grindr, millel on kasutajaid samuti miljonites. Inglismaa meedia kirjutas paari kuu eest, et just Grindr on süüdi suguhaiguste leviku kasvus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea millal spezz online on seega küsin siitkaudu. Kas Spezzi pakutav sigelei kick toimib nii button top kui ka flat top akudega v aint buttoniga? Pean tellimuse ära tegema ja magama minema. Öötöö rõõmud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust saab eestis osta tühjasid e-vedelikkude pudeleid?

Ei viitsi oodata kuni hiinast tuleb. Palju pole vaja mingi 10st piisaks.

Kui suuri vaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kas osta 3200 euroga hambahari?
22. august 2014 04:30
                     
x.jpg
Erik Aru
titaanist-luksushambaharjad-mille-hind-o
Titaanist luksushambaharjad

Saksa ettevõte Reinast on turule toonud luksushambaharja, mille hind on kõigiti luksuskauba vääriline 3200 eurot.

Selle eest saab soetada titaanikarva, roosa, šampanjavärvi või mattmusta hügieenivahendi. Hambahari ongi valmistatud titaanist. Ainuüksi see on üpris kallis materjal, ent tavalisemad titaanist hambaharjad maksavad 30 euro ringis.

Ettevõte pakub aga oma klientidele võimaluse märksa rohkem taskut kergendada: 3200 euro eest saab nimelt harjale kolme aasta vältel iga kuue kuu tagant viis uut pead. Kui aga tahta, et hari tõepoolest elu aeg vastu peaks, nagu Reinast lubab, tuleb lepingulist suhet ettevõttega pikendada.

Viieaastane pakett maksab 300 eurot, seitsmeaastane 600 eurot ja 11-aastane 1200 eurot. Lihtne arvutus näitab, et inimesel, kes kavatseb veel üle poole sajandi oma kalli ostuga hambaid kasida, saab tahtmise korral selle eest alghinnale ligi kaks korda rohkem peale maksta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...