Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Vähem vatti? Kuigi see sama setup mul inawera VPG`ga töötas ideaalselt. Keeran prooviks veidi õhku koomale siis peaks teoreetiliselt rohkem mahla peale vedama kuigi tõmme läheb vastikult raskemaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka end sisse loginud aga vedeliku teemat ei näe (eelnevalt mainituid linke ei näe). Ütleb et Leiti 1 viga

  1. Teil puudub ligipääs antud tootele.

 

Et neid teemasi näha kas peab mini ports oste olema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sama teema. Ei näe neid, ehkki kasutaja olemas ja isegi ostu olen teinud kui see peaks lugema midagi

Minu teada konto omamine on 1. etapp, 2. etapis tuleb läbida face control (et oled täisealine) ja alles siis antakse ligipääsuõigus vedelikele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ma mitte seda teist etappi siis ei läbinud kui ostu tegin?

Ju siis ei kui vedelikke ei ostnud. Tegelikult on ka küsimus esitatud valesse teemasse, õige koht oleks poe teema või veel parem, saada müüjale PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfun plõksub imelikult mingil põhjusel tõmbamise ajal, millest see olla võib? Ei ole see lurin ega pragin-krigin nagu protangiga.... Väike kõrvalmaitse on ilmselt sellest, et vatti palju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfun plõksub imelikult mingil põhjusel tõmbamise ajal, millest see olla võib? Ei ole see lurin ega pragin-krigin nagu protangiga.... Väike kõrvalmaitse on ilmselt sellest, et vatti palju?

 

Kui ei lurise siis kõik muu paukumine/praksumine jms ... on täiesti normaalne. Vedelik kuumendes teeb seda. Kui kasutad õiget vatti siis mingit kõrvalmaitset ei tohiks olla .... pigem annab silica minu arvates natuke imelikku puist kõrvalmekki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi kangeri subohm coile on proovinud? Praegu leian, et kõige ligemalt saaks puffist. Kas Spezz v Marc ei plaani poodi võtta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi kangeri subohm coile on proovinud? Praegu leian, et kõige ligemalt saaks puffist. Kas Spezz v Marc ei plaani poodi võtta?

0,8 ohm coile pead silmas?

ma 1 proovika 1,2 ohm võtsin ... said otsa küll.

võib ju tellida

valik kangeril: 0,8 - 1,0 - 1,2 - 1,5 - 1,8

Share this post


Link to post
Share on other sites

0,8 ohm coile pead silmas?

ma 1 proovika 1,2 ohm võtsin ... said otsa küll.

võib ju tellida

valik kangeril: 0,8 - 1,0 - 1,2 - 1,5 - 1,8

0.8 pidasin silmas jah. Nägin, et su poes oli olnud 1.2 aga hetkel otsas. Kui viitsid tellida, siis prooviks mõned.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks see ole nagu sendioksjonite, voutcherite lehtede jms.-ga. Kõik tahavad sellest pirukast osa saada, kuid aja jooksul loksuvad asjad paika ja vaid tugevamad jäävad ellu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et ikka igaüks oma saaks. Samamoodi on igat mech modi omakorda vähemalt 3 erinevat varjanti. Vask, messing ja roostevaba. Ja kvaliteedi vahe on samuti. Nii kloonidel kui ka originaalide. Samamoodi nupp all, külje peal all v üleval jne. Erinevusi si..ks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...