Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Kui mehaanilist, siis meil must nemesis olemas. Clearoks Nautilus Mini äkki? Kui elektroonikaga mod-i, siis täna saabub iTaste SVD 2.0 näiteks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iStick+Delta 16/19 näiteks. Või Squape R iSticki otsa kui rba'd tahta. Endal mõlemad komplektid ja väga rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iStick+Delta 16/19 näiteks. Või Squape R iSticki otsa kui rba'd tahta. Endal mõlemad komplektid ja väga rahul.

iStick+Delta 19  :idea:  (esiga) Hetkel parim asi :) Kui enne oli paralleelselt kolm komplekti kasutusel, siis peale ISticki ja Deltat pole teisi nädal aega suu poole pannudki.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

mechmod, rba. nemesist enam ei taha.

 

läks katki nii, et alguses läksid keermed, enam ei lukustanud. siis suutsin taskust mööda panna ja kukkus eriti värdja nurga peale, et lõi alumise nupu viltu sisse. nüüd nii nupul vindid läind kui ka alumisel torul vindid läind :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvi pärast küsin: On peatselt teine Joytec delta 16 tulemas koos 2 Spinner 2ga.
Olen vaadanud, et C3 dual-coile kasutatakse seal 4V kandis ja 3-coile 5V kandis.

Kas ma olen õigel teel?

Kust maalt tuleb see hetk, et on vaja kulutada 100€ aku peale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta 16 ja 100 eur aku?

milleks :D

Eleaf iStick - 40 - 45 eur kandis.....piisab täiesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

delta 16, kuna ma omale ostsin ja nüüd perre tene veel lisandumas, kuid juba 16 oma pisikeste õhuavadega on mu jaoks tiba liiga kerge tõmbega, siis 19 oleks suht mõtetu ja 3,2ml on täpselt paras suurus.

proovin need triple-colid ära nende Vision 2-tega, kuid tundub, et need, kes seda 3-coil lahendust kiidavad on kõik miskite hirmkallite mod akude peal.

Pean seda Eleaf asja uurima, seni olen olnud peleon Rockling V2 peal ja suht rahul, nüüd selle 16-ga on  tekkinud tahtine natsa volti suurendada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...