Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Leitsin http://www.ravimiamet.ee/nikotiini-sisaldus-elektroonilistes-sigarettides-e-sigarettides et selle järgi alla 1,5 ei loeta ravimiks. Et kui ma tellin 30 ml X vedeliku 1.2 ml nikotiiniga siis ei tohiks probleemi olla. Või saan ma millestki valesti aru?

 

 

 

....mille nikotiini kontsentratsioon tootes ületab 4 mg/ml, on ravimid....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leitsin http://www.ravimiamet.ee/nikotiini-sisaldus-elektroonilistes-sigarettides-e-sigarettides et selle järgi alla 1,5 ei loeta ravimiks. Et kui ma tellin 30 ml X vedeliku 1.2 ml nikotiiniga siis ei tohiks probleemi olla. Või saan ma millestki valesti aru?

Täpsustus: "1,5mg pakendi kohta".

Kui tellid 30ml vedelikku, mille kangus on 1,2mg/ml teeb see nikotiini koguseks kokku 36mg pakendi kohta(ehk siis rohkem kui 1,5mg) ja see klassifitseerub ravimiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi soovitada,mida sobiks lisada atmose ry69 segule? Tahaks saada asja magusamaks. Ry69 üksi on natuke liiga vänge mu jaoks. Kas tiramisu parandaks seda? Soovitage midagi meie kaupmeeste valikust kuna välismaalt esialgu tellida ei viitsi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi soovitada,mida sobiks lisada atmose ry69 segule? Tahaks saada asja magusamaks. Ry69 üksi on natuke liiga vänge mu jaoks. Kas tiramisu parandaks seda? Soovitage midagi meie kaupmeeste valikust kuna välismaalt esialgu tellida ei viitsi

Mina lisan tavaliselt mentooli kui mingi maitse väga ei meeldi aga tahaks siiski ära tõmmata selle. Mentoolil on hea omadus tappa kõik muud maitsed :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina lisan tavaliselt mentooli kui mingi maitse väga ei meeldi aga tahaks siiski ära tõmmata selle. Mentoolil on hea omadus tappa kõik muud maitsed :-)

Aniisi võid ka proovida.... ;)

 

Aga muidu sellised maitsed abiks: marshmallow, sweet cream, sweetener, jms. Ethyl Maltol ka. Mul see maitse täitsa olemas (RY69 siis), aga ma ei ole isegi veel proovinud.

Leidsin ka ühe foorumi postituse, kus 10% EM solution-ist juttu (ethyl maltol). http://ukvapers.org/Thread-Atmoslab-RY-69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi soovitada,mida sobiks lisada atmose ry69 segule? Tahaks saada asja magusamaks. Ry69 üksi on natuke liiga vänge mu jaoks. Kas tiramisu parandaks seda? Soovitage midagi meie kaupmeeste valikust kuna välismaalt esialgu tellida ei viitsi

 

:)  Mul hetkel just Kayfunis RY69 sees ja mul oli ka sama teema, et tahaks nagu magusamaks.  Kuna kunagi ühe teise teema all soovitas keegi  (vist Gonadz) lisada vaniljet,  siis leidsin kapist mittekasutuses oleva Liqua Vanilla.  Ja tulemus mulle täitsa meeldis.

Panin 25% vaniljet ja 75%  RY69. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

the_lava_tube_e_cig_supply.jpg

 

on vist samasugune (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ostsin sellise kunagi 30USD eest. Huvitav, kas sellel oli siis ka oma "originaal" olemas, et nii palju maksis? :o

Hästi tuhlaks, leiaks sahtlist ka chrome versiooni üles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi hea inimene siit foorumist liigub tallinn oslo suunal lähipäevil? Isa käis õel norras külas ja võttis kogemata ta autovõtmed kaasa ja nüüd jama. Kõige odavam saatmine 70eur krt

 

Edit:lahendus leitud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas Fedex'il on Eestis oma kuller või liigutab neid pakke EP?

mina olen Fedex'i kullerit oma silmaga näinud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu Fedexi paki tõi kuller kohale, aga ma ei mäleta mis firmast see kuller oli. Fedexi logosid autol igatahes polnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, Fedexi paki träking näitas, et kella 18.00 paiku on oodata kullerit aga seda ei juhtunud ja ega keegi päeva jooksul ei helistanud ka mulle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...