Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Viimati aliexpressist tellisin 3 eraldi pakki , aga pilukad oli ühe pakina kokku pannud ja väärtuseks üle 50 daala märkinud , aga lipsas läbi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

FT on mul alati paki peale väärtuseks mingi 2 - 6USD vahele jääva summa märkinud ja linnuke gift on ka peal olnud. Kallimad asjad tasub muidugi alati ühekaupa tellida, kui pakis suurem hulk nodi on, võib ka tollil olla suurem kiusatus asja uurima hakata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ainult mini oligi pakis.

valmistu siis makse maksma  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vist ainult käibemaks tuleb,kuskil 6euri vist.

võib ka lisanduda 2,7% tollimaksu sellel tootel (pole kursis eraisiku maksudega)

+ deklari tasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

FT on mul alati paki peale väärtuseks mingi 2 - 6USD vahele jääva summa märkinud ja linnuke gift on ka peal olnud. Kallimad asjad tasub muidugi alati ühekaupa tellida, kui pakis suurem hulk nodi on, võib ka tollil olla suurem kiusatus asja uurima hakata.

Mul oligi vaid 1 asi  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mure siis selline, et üritan enda russianit ileafi otsa saada, kui ohm tundub, et on liiga madal. Olen mitu korda keeranud, ning vastuseks saan "atomizer low". Kuni 0,8 läheb ära, rohkem mitte. Aegajalt olen saanud üle ühe ka, ning kui ühe paugu ära teen, on tagasi alla 1 jälle. Olen teda kohendanud ning paika tõmmanud kuid ei midagi. Kas viga on ileafis või äkki on mu coili diameeter liiga väike? Keegi ehk oskab aidata või soovitada mille poole peaksin esmalt vaatama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mure siis selline, et üritan enda russianit ileafi otsa saada, kui ohm tundub, et on liiga madal. Olen mitu korda keeranud, ning vastuseks saan "atomizer low". Kuni 0,8 läheb ära, rohkem mitte. Aegajalt olen saanud üle ühe ka, ning kui ühe paugu ära teen, on tagasi alla 1 jälle. Olen teda kohendanud ning paika tõmmanud kuid ei midagi. Kas viga on ileafis või äkki on mu coili diameeter liiga väike? Keegi ehk oskab aidata või soovitada mille poole peaksin esmalt vaatama. :)

milline istick?  20w?   see ei toeta alla 1 ohm-i

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain oma 1.2 kätte peale pikka pusimist. Panin vati ära, täitsin ära ning pärast paari mahvi hakkas alt õhuaugust lekkima.. :D nagu ma aru saan, siis lekkimine sõltub minu vati panekust, mida ma kavatsen ka korrigeeriga kui tugevama aku saan ( sest siis peaks ju alla 1 oomi ka toimima?). Pärast lekkimist viskas .9 peale jälle ja sinna ta jäigi. Aitäh abi ja lingi eest teile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takistus sõltub traadi pikkusest ehk keeru läbimõõdust ja keerdude arvust.

 

Coili kalkulaator http://www.steam-engine.org/coil.asp

ja traadi jämedusest ka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja traadi jämedusest ka :)

Sain aru, et konkreetne jutt käis ainult ühest traadist, milleks tähte närida? Kalkulaator teeb kõik näitajad nii või teisiti selgeks:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain tööle, kuid see ileafi oom paneb küll korralikult vigast. Kord on 2,x siis jälle 1,0

 

mul küll nagu raudpolt 1.9 koguaeg (kayfun 3.1 + istick). 510 on nadi istick'il - pidin kayfu + kruvi välja poole keerama et ühendust annaks (vamo otsas ei olnud probleemi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain tööle, kuid see ileafi oom paneb küll korralikult vigast. Kord on 2,x siis jälle 1,0

Kui nii palju köigub, siis on ilmselt ühenduse teema ikka kusagil. Minu iStickidel seisab küll takistus paigas. Coili kruvid ja pluss on ikka kinni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...