Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Mul aeg-ajalt tuleb ette ajutist debiilsust ning tavaliselt suudan järgmise täiemõistusliku hetke ära oodata, kuid hetkel ei suuda tungiva uudishimu tõttu kannatada, mistap söandan ka küsida.

 

Kasutasin siiani Nemesise mehaanilist ilma kickita ja 0.52Ω dualcoili puhul oli võimsus arvutuslikult kusagil vahemikus 32 - 25W. Nüüd aga Cloupor Mini 30W masinaga sama setupiga tunduvad samaväärsed matsud kusagil vahemikus 19 - 7W. See on mulle arusaamatu. Kus ma vea teen?

Puhasta kõik kontaktid ja keermed piinlikult ära, saab paremaks ilmselt. Sisse viska eriti korralik aku. Selle sama asja pärast ei ole juba pikalt mehaanilisi kätte võtnud. Toimiv elektroonika on minu arvates tunduvalt mugavam, kui pidevalt vaske puhastada. Lisaks on tunduvalt turvalisem erinevate parameetrite muutust reaalajas näha. Nii arvan muidugi mina. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhasta kõik kontaktid ja keermed piinlikult ära, saab paremaks ilmselt. Sisse viska eriti korralik aku. Selle sama asja pärast ei ole juba pikalt mehaanilisi kätte võtnud. Toimiv elektroonika on minu arvates tunduvalt mugavam, kui pidevalt vaske puhastada. Lisaks on tunduvalt turvalisem erinevate parameetrite muutust reaalajas näha. Nii arvan muidugi mina. :)

Just see mida ma ise ka iga teema all kaagatan :D Väga hea, ei pea ise näppe kulutama :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei oskagi öelda, aga mehaanilised tunduvad "nii 2014" :D, kui vaadata, kuhu arenevad reguleeritavad seadmed. Sama kehtib ka clearode kohta - areng on meeletu. ja paistab, et on veel minna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paralleele tuues ütleks, et mehaaniline on nagu paberist kaart - kui vaja saab sellega ka hakkama, aga milleks igapäevselt sellega vaeva näha, kui isegi igas natukenegi nutikamas telefonis GPS olemas on ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah mul kolm mechi kasutusel nemesised + kayfun lite plus, kayfun 4, Aqua v2. Igapäevaselt nendega üldse mässama ei pea aga see, et uue atiga täpselt sobiv build sisse saada on tavaliselt paari õhtu katsetamine ja vaeva jagub enne kui hea tulemuse saab. Samas kui see olemas siis on 6kuud vähemalt muretu... pigem isegi kauem.
Elektroonilisega tuleb hea vape palju lihtsamalt kätte ja on ka märksa turvalisem (Y) .
Mina mechi väga ei soovita kui ei ole just endal tõsine vajadus tegelda raua ja katsetamisega - a endal meeldib ei teagi miks. 
Vbla lihtsalt pole elektroonilist ostnud, sest tahaks parimat aga VaporSharki jaoks pole vaba raha jäänud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aasta-poolteist tagasi oli meh veel ainuke võimalus minna takistusega alla 1 ohmi, saada äkilisem mats ja suurem aurupilv. Nüüd lubavad seda ka reguleeritavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas saaks coile kiiremini kuivatada? Need küünelaki kuivatid aitaks või mõni lamp ehk abiks?

Fööniga jama, lõugavad ja peab ikka juures olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas saaks coile kiiremini kuivatada? Need küünelaki kuivatid aitaks või mõni lamp ehk abiks?

Fööniga jama, lõugavad ja peab ikka juures olema.

 

Emm, korra kuumaks ja kuiv ju? Või saan ma millesti valesti aru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris nii ikka pole. Peale pesu dryburni tehes tuleb selline kõrvalmaitse juurde, kuiva coili dryburnides seda pole :)

Sa ilmselt ei räägi RBA-st, eks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina kuivatasin mingiaeg niimoodi, et Coil oli klaaspurgis, purk külili ja siis föön suunatud puhuma sinna sisse. Purgi ja fööni vahe oli ca 5cm,siis polnud muret, et föön üle kuumeneks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kunagi väääääga ammu sai cartosid keedetud. siis jätsin lihtsalt paariks päevaks vedelema kuskile, polnud nii kiiret... neid oli jalaga segada palju mul :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

See võib täitsa toimida, seal tegelikult midagi pole mis võiks vist sulada. Võid proovida madalamaga alguses, mingi 70-80 et kindel olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitage Atmoslabi maitsestajat Spezzilt.

Umbes kuute erinevat olen proovinud ja hetkel parimad RY69 ja Green Apple (Y) Vanilla ja Blacberry absoluutselt ei meeldinud ning Watermelon ja Pine Apple sellised keskpärased minu jaoks. Heameelega kuuleks ka teiste arvamusi/soovitusi nende maitsestajate suhtes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitage Atmoslabi maitsestajat Spezzilt.

 

Habana - päris mõnus vanilje maitseline sigar, segamiseks 1%.  10 ml maitsestajast saab päris palju mahla :)

Nutacco- pähklimaitseline tubakas   4%

RY69  - RY4 kloon, aga tunduvalt vähem magus.  9%

Livani  - midagi  555 sarnast  (ka tubakas)  . Ettevaatust : maitse küll hea aga aurul spetsiifiline kassikuse lõhn   :)

 

Rohkem ei osa isikliku kogemuse pealt soovitada, aga vaata teemat kus Atmoslab maitsestajatest juttu olnud

http://e-suits.eu/topic/2195-atmos-lab-baasidmaitsestajad/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...