Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Just klooni otsingi, herra pakkumisega olen kursis. Aga otsin ikkagi 3.1te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahtsingi küsida et kellegil kogemusi on sellisega? Epiibu omaga näiteks võrreldes. Kloonid ju ka erinevad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsiks siis sellise asja, et mis kuradi asjad need MOD'id on? Lugesin ja uurisin aga täpselt ikka aru ei saanud. Alguses arvasin, et on lihtsalt võimekam aku aga eksisin. Kas keegi saaks lihtsalt ära seletada selle olemuse ja miks see tavapärasest akust nii palju parem on juttude põhjal. Aitäh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimetus MOD sai alguse "moditud" asjadest. Näiteks ehitati kilukarbi sisse aku, juhtmestik ja nupp. Edasi tulid MOD-id juba toojatelt.

MOD-id omakorda jagunevad mehaanilisteks - ehk siis sellised, kus pole muud, kui kere, aku(d) ja nupp ning reguleeritavateks, kus on lisaks sees elektroonika, mis reguleerib siis volti või watti.
Mehaanilist võib kasutada siis, kui on endale selgeks tehtud aku võimed (amprite limiit), ohm'i seadus ja muu selle hobiga kaasas käiv ohutus.

Reguleeritud MOD teeb selle sinu eest ära -  ei lase kasutada liialt madala takistusega aurustajat, jälgib, et aku õigetpidi sees on (enamus), et aku liiga tühjaks ei imeta ja muud ohutusega seotud asjad k.a temperatuur. Lisaks on ta võimeline akust "välja imema" rohkem, kui aku niisama annab (4,2V max e-sigarettidel)

 

Head,

Maitsev Aur

 

P.S
Näited

Mehaaniline: Nemesis

Reguleeritud: eVic Supreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

On see kahjulik sisse hingata, kui vedelikku segada natuke toiduvärviga, et aurustis vähe kirevamat värvi vedelik loksuks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See vist ei olnud väga hea mõte, ma kusagil nagu oleks sama asja lugenud. Värv hakkab ehk kopsus ladestuma ja kes teab mis ta seal teeb. 

Võimalik, et keegi oskab täpsustada aga kuna ma täpselt ei tea, siis parem ei teeks. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See vist ei olnud väga hea mõte, ma kusagil nagu oleks sama asja lugenud. Värv hakkab ehk kopsus ladestuma ja kes teab mis ta seal teeb. 

Võimalik, et keegi oskab täpsustada aga kuna ma täpselt ei tea, siis parem ei teeks. :)

Oskad välja pakkuda paremat varianti, kuidas muuta vedeliku värvust?

See läbipaistev kuidagi liiga igav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muretse clearo millel saab klaasi vahetada , erinevad klaasid (punane,sinine kollane jne). Siis võid iga päev uue klaasi panna ja imetleda uut värvi vedelikku. Ei ole enam nii igav :razz: . Aga jah toiduvärvid vist pole väga hea idee. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otsin gilette mach 3 terasi, kust saaks norm hinnaga. Fastehhis on ka müügil muidu, aga kaua tulevad kurask. Äkki on mõistlikuid alternatiive pakkuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otsin gilette mach 3 terasi, kust saaks norm hinnaga. Fastehhis on ka müügil muidu, aga kaua tulevad kurask. Äkki on mõistlikuid alternatiive pakkuda.

Mul neiu ostab neid mulle kusagil Eesti lehelt. Cherry.ee äkki? Pood olla ka Sikupilli keskuses avatud sellel saidil. FT omad on pahad, korra võtsin. Ei ole sama, mis EU / Vene turu originaalid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

võta wilkinson sword quattro (4 tera ca 6eur)- soodsam ja sama hea, minu meelest isegi parem, lisaks on piiramiseks eraldi tera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin ka eelmine aasta Cherry.ee- st läksid kõik prügikasti 8-tk. ei saand ühte kordagi normaalselt aetud, FT omasid ei ole proovinud :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

võta wilkinson sword quattro (4 tera ca 6eur)- soodsam ja sama hea, minu meelest isegi parem, lisaks on piiramiseks eraldi tera

viska siis mõni link, oma sõnade kinnituseks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechi machide kohta olen mitmest kohast kuulnud, et pidada kõnts olema. Ise pole proovinud - habe tuleb siis eest ära kui 40+ naised tänaval silma hakkavad tegema ja ajamisel on abiks juukselõikusmasin ilma piirajata.

Jätab mõnusa "eile ajasin habet" traadi püsti.

Umbes selline masin siis: http://www.amazon.co.uk/Philishave-HQC440-Silver-Mains-Clippers/dp/B0000DHL9D

Teeb juustele ka kenasti 1:0 sama hooga :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa mõtled reviewsid või mida? see, et nad on paremad on minu subjektiivne arvamus. 

mõtlen ikke kust osta, hea koht.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...