Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Ega Rakvere piirkonnas pole kellelgi pakkuda näiteks vana palkmaja jääke, mõtlen mõningaid mittemädanenud palke, soovitatavalt naelavaba. Sooviks katsetada mõningaid mööblitegemise oskusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui inimesed lõustaraamatus midagi jagavad ja likevad, siis miks nad peavad sinna alla veel kommentaari kirjutama, et jagatud ja meeldib?

Sorry, ma pole lõustaraamatu hingeeluga päris kodus  :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on kasutusel 90VG/10PG 2mg mahl. Miks hakkavad seda proovides Skaismougi kasutajad ja tavalised konitajad köhima? Minu arvates väga mahe veip...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusagilt jalgpalli live streamina ka üle kantakse? Üsna masendav, et elame ''digiajastul'' kus muidu saab kõike netist, kuid mingeid saateid jagame üle õhu või digiboksilt, kuigi sama asja saaks teha läbi arvuti ja umbes 2x kergemalt...Oehh..

 

EDIT: ETV(1) küll näitab, kuid kvaliteet on nagu kartulist vaataks ülekannet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud, panin tirima. Tundub täitsa huvitav programm olevat, saab ka muid saateid vaadata. (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adriloom andis 2,5m pikkuseks kolmnurga põhjale, Spezz aga hüpotenuusile. Ma arvutasin ka enne samamoodi nagu Adriloom, aga nüüd pole enam kindel, et mida kivi silmas pidas ehk et mis see lähteülesanne oligi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ise ka mõlemad numbrid, aga kuna mõlemat oli juba pakutud, siis ei hakanud kommenteerima ;) Tegelikult on see põhikooli matemaatika, küsimus on vaid selles, kas peale jagamist võtta arcsin või arctan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei taha selle innivaatilise leiutise (esimene e-sigaret, mille akul on uuenduslik operatsioonisüsteem, mis salvestab, kontrollib ja haldab Teie suitsetamisajalugu) hinda teada .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud veelkord kõigile vastajatele. Tegemist on kerge varikatusega ja mõne kraadine kõikumine pole kriitiline. Seega sobivad mulle mõlemad tulemused

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei taha selle innivaatilise leiutise (esimene e-sigaret, mille akul on uuenduslik operatsioonisüsteem, mis salvestab, kontrollib ja haldab Teie suitsetamisajalugu) hinda teada .

Ja juba kommentaarid kustutatud  (facep)

Tahaks panna oma 46nummer saabas jalga ja lükata see neile nii sügavale persse, et nad tunneksid vee maitset mu põlves!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja juba kommentaarid kustutatud  (facep)

Tahaks panna oma 46nummer saabas jalga ja lükata see neile nii sügavale persse, et nad tunneksid vee maitset mu põlves!

Nende kommentaaridele tuginedes polegi see evic, vaid mingi hiina kloon evicust, millele siis oma logod peale keevitatud. tõenäoliselt pole clearo ka originaalne protank, vaid seegi on mingi hiina kloon protankist. Ma hoiaks kauge kaarega eemale sellest asjast.. kahjuks :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

meie toote välimus nagu kõikide populaarsete mudelite puhulgi ( mis pole teile vb üllatus ) on sama mis e-vivil, aga toote menüü erineb e-vici omast ning toote komplektatsioon. ehk lisatud 60 eur ei ole siin õiglane kommentaar. tutuvuge toote komplektatsiooniga, meil on kaasas duaal coil glassomiseerija Protank kaetud alumiinium oxideerimisega (värv omab toiduaine tööstuse sertifikatsiooni, et tagada hügieen ) ja losaks on tootel Panasonicu aku ,mis toodetud siis nüüd koostöös SKYsmokega, ehk SKYsmoke sai panasonicut promodes nende toodetele oma logod peale. ehk siiski pole päris e-vic. aga välimuselt jah Teil õigus , sarnaneb küll! aga see pole ju e-sigareti turul üllatus, küsimus on pigem kvaliteedis ja vastupidavuses. Võin Teile vanduda , et meie toode ei pärine Joyethist! kelle toodetega on juba olnud väga palju kisa ja kära! Lõpetas ka Janty kunagi oma tootmise Joyetehiga kui too ise euroopat ründama hakkas ja investeeris pigem kvantiteeti kui kvaliteeti!

 

näppida tahaks seda isendit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...