Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Unemployer, küsida on ok. Enamust ei häiri. :)

Ma ka just mõtlen siin, et kui foorumites ei vastataks ka lollidele küsimustele, kus kohast peaks siis info kas või Googlisse tekkima. Ma loen suhteliselt kõik teemad siin läbi ja kohe mitte ei teki tahtmist lihtsalt kirjutada, et otsi siit või sealt. Kui küsijale vajaliku teema link vastuseks panna saab küsija ise ka aru, et tuleks sealt lugeda, aga asjast mitte väga hästi aru saades ning foorumis uue kasutajana ei pruugi nende vajalike teemade leidmine üldse nii lihtne olla. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misasja, lugesin just, et need voltmeetrid ei sobigi subohmiga kasutamiseks. Kärssavad läbi. Keegi kinnitab ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Russian 91% kloon annab jõle kuuma auru twistitud .8 ohmise coiliga. Milline oleks ägedam RBA, mis saaks rohkem õhku peale? Lisaks, see kruvide alla kruttimine on...valulik :D Milline RBA on ägedama ehitusega?

Edit: Ma saan aru, et neid on palju ja netist leiab infi aga rahuloleva inimese kogemus minu jaoks kõrgema väärtusega, kui suur punane vilkuv bänner.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KayFun annab jõle kuuma auru twistitud .8 ohmise coiliga. Milline oleks ägedam RBA, mis saaks rohkem õhku peale? Lisaks, see kruvide alla kruttimine on...valulik :D Milline RBA on ägedama ehitusega?

Edit: Ma saan aru, et neid on palju ja netist leiab infi aga rahuloleva inimese kogemus minu jaoks kõrgema väärtusega, kui suur punane vilkuv bänner.

ehh 0.8 pole midagi nii väga kuum täitsa ok ... keera õhu kruvi üldse välja ja kui ikka vähe õhku siis pead auke portima (puurima) hakkama :D.

Järgmised õhulisemad RBA'd on juba dripperid ja seal saad õhku nii mis tapab.. aga 2-10 mahvi tagant pead tilgutama... aaa ja kuumus ei kao kuhugi ... läheb veel suuremaks pigem... sest mingit jahtus toru väga pole.

Võid proovida ka sellist drip tipi http://www.fasttech.com/products/1411/10006295/1478900-stainless-steel-curved-drip-tip-for-510-vivi-nova see peaks jahutama natuke auru.

 

  Nädalaga iCLeari pealt subohmi peale ja nüüd vaja juba portima hakaata ... pole paha :D.  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Russian 91% kloon annab jõle kuuma auru twistitud .8 ohmise coiliga. Milline oleks ägedam RBA, mis saaks rohkem õhku peale? Lisaks, see kruvide alla kruttimine on...valulik :D Milline RBA on ägedama ehitusega?

Edit: Ma saan aru, et neid on palju ja netist leiab infi aga rahuloleva inimese kogemus minu jaoks kõrgema väärtusega, kui suur punane vilkuv bänner.

Proovi coili kõrgemale tõsta ja areta pikem drip tip. Aga vb pole vaja nii madalale takistusele minna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei mäleta enam kus teemas see oli aga keegi krt soovitas mingit teist RBA'd, millel saab ehitada dual jne. coile ilma, et nii kuumaks läheks, kui Venku. Teemaks oli veel, et seal kolm "posti" sees ja jopp ma ei leia enam.

Madal takistus on hetkel vajalik kiire niko fixi jaoks. Lolliks ei taha minna aga 0,5 proovin ära, kas tutsab peale nikot ilusti v mitte. Ma ei saa ever muidu suitsust lahti plät :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei mäleta enam kus teemas see oli aga keegi krt soovitas mingit teist RBA'd, millel saab ehitada dual jne. coile ilma, et nii kuumaks läheks, kui Venku. Teemaks oli veel, et seal kolm "posti" sees ja jopp ma ei leia enam.

Madal takistus on hetkel vajalik kiire niko fixi jaoks. Lolliks ei taha minna aga 0,5 proovin ära, kas tutsab peale nikot ilusti v mitte. Ma ei saa ever muidu suitsust lahti plät :shock:

Aqua http://www.fasttech.com/products/0/10007195/1593600-aqua-style-rebuildable-atomizer

A kuumaks läheb anyway ... dual või single, twisted vms ... mis iganes kui wattidega üle 20 hakkad minema siis tuleb ka kuumus.

Kui kuuma ei talu siis pead seal 1ohm ümber tantsima ja niko kangust lisama. Tava suitsuga võrdne kangus pidi tulema 50mg kangusega vedelikust (facep):D....

Share this post


Link to post
Share on other sites

old see oli mingi teine. Piklikud pulgad, kruvid otsas. Tunnen ennast ebanormaalse nuubina hetkel :D Ei mäleta lihtsalt.

Kas mitte RDA-d ei soovitatud? Võta nt IGO-W ligi (postiaukudega). Saad hommikuse laksu kindlasti üles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

old see oli mingi teine. Piklikud pulgad, kruvid otsas. Tunnen ennast ebanormaalse nuubina hetkel :D Ei mäleta lihtsalt.

Kas mitte RDA-d ei soovitatud? Võta nt IGO-W ligi (postiaukudega). Saad hommikuse laksu kindlasti üles.

 

(Y)(Y)(Y)(Y)(Y) Seesama! Tänud.

  Tea, kas keegi paugult müüb ühe :roll:  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

old see oli mingi teine. Piklikud pulgad, kruvid otsas. Tunnen ennast ebanormaalse nuubina hetkel :D Ei mäleta lihtsalt.

Kas mitte RDA-d ei soovitatud? Võta nt IGO-W ligi (postiaukudega). Saad hommikuse laksu kindlasti üles.

 

(Y)(Y)(Y)(Y)(Y) Seesama! Tänud.

  Tea, kas keegi paugult müüb ühe :roll:  
think.gif
saatsin pmi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandust,et siia teemasse nõnnamoodi sisse sajan aga on siin kuskil mõni selline teema ka kus on juttu sellest kuidas moodi mõjub tavasigaret tervisele ja mõistusele? Ehk siis suitsust põhjustatud tervise probleemid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandust,et siia teemasse nõnnamoodi sisse sajan aga on siin kuskil mõni selline teema ka kus on juttu sellest kuidas moodi mõjub tavasigaret tervisele ja mõistusele? Ehk siis suitsust põhjustatud tervise probleemid.

Ummm vist mitte ... aga kui lugeda neid postitusi mis räägivad vapimise mõjust ja need ümber keerata siis äkki saab mingi pildi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

old see oli mingi teine. Piklikud pulgad, kruvid otsas. Tunnen ennast ebanormaalse nuubina hetkel :D Ei mäleta lihtsalt.

Kas mitte RDA-d ei soovitatud? Võta nt IGO-W ligi (postiaukudega). Saad hommikuse laksu kindlasti üles.

 

(Y)(Y)(Y)(Y)(Y) Seesama! Tänud.

  Tea, kas keegi paugult müüb ühe :roll:  
think.gif
saatsin pmi

 

Suur tänu kiirelt reageerimast =) Täna kahjuks liiga joogine juba aga homme katsun IGO sisse mingid coilid kruttida :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Impressive :)

Üldiselt võiksite arvestada sellega, et teie jaoks iseenesest mõistetav on paljude jaoks väga uus kõik. Kui sellise suhtumisega kogukond peab ennast "Suitsetamisest loobumisel e-sigareti läbi ulatuvaks abikäeks", siis see moto on way off. Selle igapäevase koguse õelat sitta leian vabalt delfi või kasvõi buduaari eitede foorumist. Loodan üldise tuleviku nimel, et uute tüüpide ja ka nende lollidena tunduvate ideede adekvaatne ümberlükkamine võetakse siin normaalselt vaatluse alla.

 

Kõike paremat :)

Selle eilse osas. Üks inimene pole kogukond, kaks või kolm samuti mitte. Kui haavud minu kommentaari peale, räägi minust/minuga, mitte ära manipuleeri kogukonnaga seda halva kuvandiga hirmutades. Tahtsid saada infot (enda jaoks) ning küsimisest täiesti piisas. Asuda aga isiklikust vajadusest ajendatud "töökäsku" kindluse mõttes ülepõhjendama erinevate hirmustsenaariumide ette maalimise läbi (vaenlased, kätetud laiskvorstid, moonutatud nägudega idioodid, surnud kassid ja hamstrid ning loomulikult selle kõigega kaasnevad veiperite kannatused) -- seda pole vaja. Ära manipuleeri, noh. Jeesus ja old ütlesid minu meelest täiesti õigel kohal sellised asjad nagu (mälu järgi): "kui ei viitsi uurida, ära näpi" ja "lihtsat juhendit teha ei saa", kuid need vist eriti muljet ei avaldanud, kuna järgnes:

Aga võta mind elavaks näiteks - kärsitu idioot, kes ei kannata oodata ja tahab KOHE! ja KÕIKE!

Ma siis mõtlesingi, et okei, kui idioot, siis idioot, ning proovisin ka õnne. Saan aru, et see töötas, kui see "impressive" oli? Samas eks see mech-rba-subohm oli kõik juba ette ära otsustatud -- kas pole nii, Mr. Gadget? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa unemp proovi piipu, sellel on hea pikk 'driptip' ja aur suht külm kohe. enamus piibud on sisuliselt mehmodid ja kui leiad omale 510 otsaga, siis võid seal ükskõik mida tossutada. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma julgen korrata seda Aqua soovitust. Nagu igal jubinal on loomulikult ka sellel omad harjumist ja leppimist vajavad nüansid, aga kokkuvõttes ütlen, et kui tahad suures koguses jahedamat sorti auru, siis dualcoil on way to go. Aquas kaksikut teha on lausa lust. Dripper on ka variant, aga suure tõenäosusega võib juhtuda, et pidev tilgutamine on tüütu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misasja, lugesin just, et need voltmeetrid ei sobigi subohmiga kasutamiseks. Kärssavad läbi. Keegi kinnitab ?

ei kärssa need kuhugi, kannatavad ka lühist täitsa edukalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...