Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Sai vähe arutatud Makuga et kuidas aru saada et mehaanilisel modil aru saada et aku tühi on. Siiamaani kuni ise ei omanud meh modi arvasin et maitsest ja aurust saab aru kui aku tühi on. Nüüd küll pean tõdema et ega ikka ei saa aru küll kui tühi on. Mõtlesin et vaatan huvi pärast vw/vv modi peal akut mida olin kasutanud meh modis ja aku oli nii tühi et ei hakkanud töölegi. Kuigi meh modis oli maitset ja auru viisakalt. Erinevust ei märganud.

Siit ka paar küsimust.

Kuidas siis aru saada et aku tühi on ?

Mis juhtub akuga kui kasutada ikka väga tühjaks. Ütleme siis senikaua kuni maitsest aru saada et aku suss on

Pikk jutt, sitt jutt. vb (facep)

Ma ei tea mina küll saan aru. 3.4-3.6 on ikka päris mage juba. Viimasel ajal ei pingestu .... 1x russian 91% = 1x VTC 4 :D .... ehk siis kui laadmine siis mõlemad. 3.6v peale jõub ühe paagiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutad kicki? See peaks töö lõpetama/märku andma, kui aku tühi. Ilma kickita on võimatu, et maitsest aru ei saa. Ma viskan 3.9-3.7 peal akud uuesti laadima. Maitse ja kõik muu olematu.

Liigne tühjendamine rikub aku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutad kicki? See peaks töö lõpetama/märku andma, kui aku tühi. Ilma kickita on võimatu, et maitsest aru ei saa. Ma viskan 3.9-3.7 peal akud uuesti laadima. Maitse ja kõik muu olematu.

Liigne tühjendamine rikub aku.

Jah loomulikult... kickiga saad aru siis kui otsas... ja otsast enam ei tule.. sinnamaani kuni tuleb pole mingit vahet :D. Ma mõtlesin seda, et ilma kickita saab ka ilusti aru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutad kicki? See peaks töö lõpetama/märku andma, kui aku tühi. Ilma kickita on võimatu, et maitsest aru ei saa. Ma viskan 3.9-3.7 peal akud uuesti laadima. Maitse ja kõik muu olematu.

Liigne tühjendamine rikub aku.

Jah loomulikult... kickiga saad aru siis kui otsas... ja otsast enam ei tule.. sinnamaani kuni tuleb pole mingit vahet :D. Ma mõtlesin seda, et ilma kickita saab ka ilusti aru.

Ei ei. See oli Mardile mõeldud. Just seda mõtlesin, et ilma Kickita saab liigagi vara tühjast akust aru. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kasutan AW 18350 akusi. Meeldib väike jutt ;) ilma kickita.

Krt ja ma ei saa lihtsalt aru maitsest. Mõtlesin et viskan teise modi sisse ja vaatan mis seis on. Ja tühi ta oligi. Ei ole väga sub-ohmija seega AW akud kõlbavad väga hästi ja pole vaja vtc-i hetkel. Olemas ka 18650 AW-d aga nagu mainisin kompaktne meeldib. Kuigi jah Nemesis 18650 on 3cm lühem kui Semovar 18350

Kas on väga hullu kui tõmban niikaua kuni endaarust maitse kaob ja siis vahetan aku? Mitte et koonerdaks akudega aga lihtsalt maitse tundub olevat hea ja auru ka tuleb. Kicki vajadus puudub kuna RBA on minu tee

 

-- 10 Apr 2014 23:06 --

 

Lisan veel et eks siin ole teisigi kes sama probleemi otsas on. Aga eks nad lähevad lihtsamat teedpidi ja ostavad kicki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma saan ka ilma kickita väga selgelt aru. Viimasel ajal meeldib 1.3Ω ja kusagil 3.7-3.6V peal tuleb peale tunne, et nii, selle akuga pole enam mõtet lutsida. Väga hästi sobib selline süsteem, just õigel ajal läheb karpi laadimist ootama. Laadima asun, kui on kas 4 või 8 tühja (AW 18350) akut. Lihtsalt karbikaupa on mugav.

 

Kickiga aga kipub edasi lükkuma vahel 3.5V-ni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida madalamale oohmidega minna seda selgemini saab aru. Mis oohmi juures aurutad?

Mul oli vahepeal üks RDA 1.4 oohmi ja päris mitu korda kontrollisin, tundus nagu hakaks otsa saama aga ikka 3.9 ja 3.8 jne... :D

Aga hea on kui on olemas se FT karp volt/ohm või clearo sisse aretatud voltmeeter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohh jah. Eks see vb harjumise asi või siis maitsemeeled pole päris kohal. Proovin siis väiksemagi muutuse korral aku ära mõõta ja katsetada siis.

Tänud vastajatele igaljuhul (Y)(õlut)

Meeldib kuskil 1,4 - 1,6 ohmi. Semovariga kulus siis 3x 18350 akut. Ehk peaks siis sealt malli võtma? Ajaliselt tean enamvähem millal vahetama peaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF, on see normaalne - .55 ohm vtc4 ja 15-20 hitti (pole tglt üldse lugenud palju saab, igatahes väääääääääääga vähe) ja aku tühi. Uued akud.

Tundub, et laeb ka kuidagi kiiresti. 4 korda olen vedelikku lisanud (RDA) ja kolm akut laadima saatnud.

No ma ei tea, kas see peabki nii olema ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF, on see normaalne - .55 ohm vtc4 ja 15-20 hitti (pole tglt üldse lugenud palju saab, igatahes väääääääääääga vähe) ja aku tühi. Uued akud.

Tundub, et laeb ka kuidagi kiiresti. 4 korda olen vedelikku lisanud (RDA) ja kolm akut laadima saatnud.

No ma ei tea, kas see peabki nii olema ?

Kindlasti mitte. Kust akud pärit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohh jah. Eks see vb harjumise asi või siis maitsemeeled pole päris kohal. Proovin siis väiksemagi muutuse korral aku ära mõõta ja katsetada siis.

Tänud vastajatele igaljuhul (Y)(õlut)

Meeldib kuskil 1,4 - 1,6 ohmi. Semovariga kulus siis 3x 18350 akut. Ehk peaks siis sealt malli võtma? Ajaliselt tean enamvähem millal vahetama peaks

TIrid siis kusagil 11 ja 7 wati vahel ja nii pisikese võimsuse juures ei saa ehk tõesti eriti aru. Ei teadnudki, et keegi meche nii kasutab. Samas jah, mech tihti odavama otsa VW-st väiksem ja odavam. Kui nii väike võimsus pinget pakub ja nõks suurem mod vastu pole, kasuta kindlasti Kicki. Oma 12w kickid parseldasin olematu võimsuse tõttu maha, aga Kick 2 on kuni 15w ja kui Hiina jamps pinget pakub, on FTs ka miskit pakkuda. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TIrid siis kusagil 11 ja 7 wati vahel ja nii pisikese võimsuse juures ei saa ehk tõesti eriti aru. Ei teadnudki, et keegi meche nii kasutab. Samas jah, mech tihti odavama otsa VW-st väiksem ja odavam. Kui nii väike võimsus pinget pakub ja nõks suurem mod vastu pole, kasuta kindlasti Kicki. Oma 12w kickid parseldasin olematu võimsuse tõttu maha, aga Kick 2 on kuni 15w ja kui Hiina jamps pinget pakub, on FTs ka miskit pakkuda. ;)

Isa tuli koju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris debiilne värk siis. Ega see just täpselt 2.5 ei näita, see muutub koguaeg

Aga mida see voltmeeter näitama peaks kui atty vms ka otsas on ?

 

Nüüd viskas juba 2.2 ette, aga väga madalaid V näitab siis kui pole natuke aega aurutanud ja siis käib pauk. Viskan varsti videod ka üles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF, on see normaalne - .55 ohm vtc4 ja 15-20 hitti (pole tglt üldse lugenud palju saab, igatahes väääääääääääga vähe) ja aku tühi. Uued akud.

Tundub, et laeb ka kuidagi kiiresti. 4 korda olen vedelikku lisanud (RDA) ja kolm akut laadima saatnud.

No ma ei tea, kas see peabki nii olema ?

Akud õhtal ... või on mingi saepuru sees. Mul VTC4'd 0.6ohm coiliga kestavad venelase paagi täie ära .. 4.5ml siis. Jääk voldid on siis 3.6v. Dropi pole mõõtnud.

Iga paagiga ka uus aku lihtne meeles pidada. Väljas käies olen ka 1.5paaki ühega läbi lasknud,

Share this post


Link to post
Share on other sites

On see praksumine normaalne ? Videos oli veel tglt lahja, vahest ehmatab päris kõvasti. Video sai ka jama, harjumatu veel see nupp :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et teisega on vähe parem. Voltmeetriga pole nii suurt kõikumist. Jääb nii 3-3.3 V vahele, kui akus on 4 V. See tühjaks saab, lööb laetud aku sisse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voltdrop nii suur siis või? Mis modiga tegu, teab eemale hoida.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...