Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

Kanger MT3S

Recommended Posts

on küll hea clearo ainult et iclear 30'le jääb natukene alla mõnes osas:

1. külmem aru ehk kurgulaks on nõrk ja maitset vähem, lihtsalt kangemat vedelikku peab kasutama :)

2. toodab vähem auru - singel coil vs dual coil

 

eeliseks on töökindlus, ehk sellega ei pea pidevalt mingit tsirkust tegema (keerutama, vedeliku taset kõrgel hoidma jms) et dry hitte vältida

samuti soovitan madala takistusega coile, single coilidel tundub see eriti oluline olevat - muidu ei tooda piisavalt kiiresti auru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

on küll hea clearo ainult et iclear 30'le jääb natukene alla mõnes osas:

1. külmem aru ehk kurgulaks on nõrk ja maitset vähem, lihtsalt kangemat vedelikku peab kasutama :)

2. toodab vähem auru - singel coil vs dual coil

 

eeliseks on töökindlus, ehk sellega ei pea pidevalt mingit tsirkust tegema (keerutama, vedeliku taset kõrgel hoidma jms) et dry hitte vältida

samuti soovitan madala takistusega coile, single coilidel tundub see eriti oluline olevat - muidu ei tooda piisavalt kiiresti auru.

Muus osas olen Sinuga nõus, aga mingil põhjusel õnnestub mul just Kanger'i clearodega rohkem dryhit'e saada, eriti siis kui clearo on täis. Ilmselt tekib siis tugevam vaakum kui paagis vähem õhku on.

Lõppkokkuvõttes pole vahet, kas täidan kolmveerandini (Kanger) või ei lase taset alla 1ml (Innokin), seega minu jaoks toimivad mõlemad variandid ja ideaalset pole (veel) leiutatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ons keegi proovinud evodi coile panna t3s või mt3s, t3s jäävad nad lühikeseks, õhu toru ei ulatu coili peal oleva kummitihendini

Share this post


Link to post
Share on other sites

on küll hea clearo ainult et iclear 30'le jääb natukene alla mõnes osas:

1. külmem aru ehk kurgulaks on nõrk ja maitset vähem, lihtsalt kangemat vedelikku peab kasutama :)

2. toodab vähem auru - singel coil vs dual coil

Soovitan aluse kolmest õhuaugust üks näpuga prooviks sulgeda. Mul on sinna hambaorgi otsast tükk pandud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ons keegi proovinud evodi coile panna t3s või mt3s, t3s jäävad nad lühikeseks, õhu toru ei ulatu coili peal oleva kummitihendini

Ma olen proovinud MT3S'i panna ja ei õnnestunud. MT3S ei läinud kokku EVOD coiliga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

selge, siis ei isti t3s ile ka , aga nendele omavahel peaks vist sobima, ma mõtlen mt3s ile t3s i coilid

Need sobivad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ons keegi proovinud evodi coile panna t3s või mt3s, t3s jäävad nad lühikeseks, õhu toru ei ulatu coili peal oleva kummitihendini

Nimetatud isenditega katsetanud ei ole.

Küll aga külastasin eile E-smoker24 Tartu poodi. Seal kõrvuti müügil T3s ja Evodi coilid - täpselt ühesugused. Küsisin müüjalt milles erinevus, ütles, et ei tea, ise pole nad ka erinevust leidnud, lihtsalt tulid erinevate pakenditega. Endal varasemalt Spetzzi käest ostetud Evodi coilid on pisut lühema õhutoruga (võrreldes eile kaupluses pakututega). Silma järgi täpselt samasugune coil (pika toruga) ka Protankil. Protankiga kaasa tulnud coili keerasin kogemata Evodisse, aga vahet polnud, töötab suurepäraselt. Proovisin ka vastupidist - lühikese toruga Evodi coil Protanki - töötas küll.

Kas võiks olla võimalik variant, et Kanger läheb esialgsete lühikese õhutoruga Evodi coililt üle pikemale, mis jääb universaalseks ja tegelikult sobib üks coil nii Evodile, Protankile, T3s-le ja MT3s-le?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mõtlesin ka sama, et silmajärgi ei ole mingit vahet, peale õhutoru suuruse , aga võta näpust, t3s ja mt3s coilid on pikemad, huvitav, kas nad siis protanki ka ei istu, mind ei anna rahu ma piab ikka kohe järgi proovima, kallab paagid tühjaks ja vaatab

Share this post


Link to post
Share on other sites

niih, sai siis natsa mäkerdatud, protangi sisse sobivad mt3s coilid ja t3s omad samuti, aga vastupidi mitte, coilid iseenesest on sarnased aga t3s coilipesa on tsipa teistsugune

Share this post


Link to post
Share on other sites

ons keegi proovinud evodi coile panna t3s või mt3s, t3s jäävad nad lühikeseks, õhu toru ei ulatu coili peal oleva kummitihendini

Nimetatud isenditega katsetanud ei ole.

Küll aga külastasin eile E-smoker24 Tartu poodi. Seal kõrvuti müügil T3s ja Evodi coilid - täpselt ühesugused. Küsisin müüjalt milles erinevus, ütles, et ei tea, ise pole nad ka erinevust leidnud, lihtsalt tulid erinevate pakenditega. Endal varasemalt Spetzzi käest ostetud Evodi coilid on pisut lühema õhutoruga (võrreldes eile kaupluses pakututega). Silma järgi täpselt samasugune coil (pika toruga) ka Protankil. Protankiga kaasa tulnud coili keerasin kogemata Evodisse, aga vahet polnud, töötab suurepäraselt. Proovisin ka vastupidist - lühikese toruga Evodi coil Protanki - töötas küll.

Kas võiks olla võimalik variant, et Kanger läheb esialgsete lühikese õhutoruga Evodi coililt üle pikemale, mis jääb universaalseks ja tegelikult sobib üks coil nii Evodile, Protankile, T3s-le ja MT3s-le?

EVOD ja MT3S/T3S coilid ei ole täpselt ühesugused. Ülemine ots, see mis õhutoru sisse läheb on erineva pikkusega. Mingi erinevus on veel, sest EVOD coiliga MT3S kokku ei lähe. Pole olnud aega väga täpselt süveneda mis seal täpselt erinev on, aga tundus et EVOD coili tihendi peal olev ring on suurema diameetriga ja seetõttu ei saa seda MT3S põhja külge piisavalt sisse keerata.

 

EVOD coilid sobivad Protank'i. Täna peaksin teada saama kas ka Protank 2'te.

 

MT3S ja T3S kasutavad samu coile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

see läheb isegi liigapalju mt3s ja t3s põhjasisse ja sellepärast nad ei sobi, et paagi õhutori ja coili kummi tihendi vahele jääb kuskil 1mm vahe sisse, sealt voolab vedelik suhu kohe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

see läheb isegi liigapalju mt3s ja t3s põhjasisse ja sellepärast nad ei sobi, et paagi õhutori ja coili kummi tihendi vahele jääb kuskil 1mm vahe sisse, sealt voolab vedelik suhu kohe :D

Huvitav, mina proovisin ja mina MT3S'i kokku ei saanud EVOD coiliga. Põhja kinni keerata ei saanud, umbes 2mm vahe jäi. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kogu eelnevast arutlusest saab püstitada eelduse/võimaluse, et T3s/MT3s coil sobib ühtlasi ka Evodile ja Protankile, ehk siis T3s coil on universaalne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma arvan küll nii jahh, sest protangile ma proovisin, sobisid siis peaks teistele ka sobima , aga evodi coilid t3s ja mt3s ei sobi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen nüüd natuke segaduses kui aus olla. Mul saabus täna kaup, seal hulgas ka EVOD coilid ja coili vaadates on see identne Protank 2'ga komplektis olevate coilidega. Peab supleri ülesse otsima...

 

OT: Esmamulje Protank 2'st on positiivne. Komplektis olnud coiliga tundub maitset olema rohkem kui Protank +EVOD coiliga. Välimus meeldib mulle ka rohkem. Huulik tundub mugavam, see on ka vahetatav muidugi, aga hetkel ei tunne vajadust seda vahetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma arvan küll nii jahh, sest protangile ma proovisin, sobisid siis peaks teistele ka sobima , aga evodi coilid t3s ja mt3s ei sobi

Evodi coili plekist krae läbimõõt on 10mm, aga T3S, MT3S-le lähevad 9mm läbimõõduga ;) Fasttechi sileda sabaga coilid on 9,5mm ja ka ei sobi, seakari (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa mina sellel clearol coili üle päeva kasutada, hakkavad niimodi lekkima ,et lausa kalla välja. Olen siin viimase kolme päevaga kolm coili minema visanud ja nüüd täna vaatasin mis värk on. Nimelt wick mis coili sees, laguneb lihtsalt laiali ja sealt jookseb vedelik otse traadile ja sealt edasi õhu torru-suhu. Mis värk on? Vedelik liqua berry mix ja 7-8w peal tõmban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa mina sellel clearol coili üle päeva kasutada, hakkavad niimodi lekkima ,et lausa kalla välja. Olen siin viimase kolme päevaga kolm coili minema visanud ja nüüd täna vaatasin mis värk on. Nimelt wick mis coili sees, laguneb lihtsalt laiali ja sealt jookseb vedelik otse traadile ja sealt edasi õhu torru-suhu. Mis värk on? Vedelik liqua berry mix ja 7-8w peal tõmban.

Proovi need kaks ülemist 1mm "maitsewicki" asendada ühe 2 mm wickiga. Tulemust ei garanteeri, aga minul peale pesu toimib (tõe huvides olgu öeldud, et isenditeks on T3, MT3, Evod ja Protank ja ka algsed 2x1mm wick'id toimivad samuti).

Kohe kui mingeidki häireid ilmneb, "viska" clearo vastu maad kuivaks (toas ei tasu ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...