Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kaivark

Järjekordne "proffide" sõnavõtt

Recommended Posts

Tiiu Härmi seisukoht on veel mõistetav lähtudes tema ülesandest vähendada igasugust suitsetamist ja nikotiini tarbimist.

Küll aga jääb täiesti arusaamatuks peategelaseks oleva e-sigareti ülim kahjulikkus.

Millega võrreldes kahjulik? Tubakasuitsust mitte poolt sõnagi selle taustal.

Ilmne oleks keelata koheselt sigarettide müük ja alles siis rääkida e-sigaretist.

Asi mis pole veel laiemat kõlapinda leidnudki keelatakse eos kui samal ajal inimesed suitsetavad tubakat edasi.

TAI vajab ise ühte stardikat. (relv)

Ajakirjanikku siinkohal vist süüdistada ei saa kuna temal oli lihtsalt "easy job" copy paste stiilis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat, see on ju teada, et mida nikotiin teeb. e-suitsu tarbijad ei lihtsalt tõmba neid ülemääraseid aineid sisse, mida analoogid pakuvad...

Milleks rääkida moonutatult?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaks äkki mõnipäev tegema skype kaudu foorumi ümarlaua?

Et koostaks korraliku ja põhjaliku vastulause neile kinnimakstud lobistidele.

 

Ma olen pikemalt selle peale mõeldnud, kuid pole piisavalt tugev argumenteerimises ja tekstikoostamises.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mingi kogukonna või ühingu võiks keegi teha :) siis saaks nendele jamadel vastu kirjutada

Share this post


Link to post
Share on other sites

mingi kogukonna või ühingu võiks keegi teha :) siis saaks nendele jamadel vastu kirjutada

Avatud Elektroonilise Suitsu Liit? :D

Mis see foorum siis on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

foorumit jah võib kogukonnaks pidada aga see vist ei ole piisav et mingit ühist huvigruppi esindavat sõnumit genereerida.

selliseid niisama foorumeid tõenäoliselt ei võeta tõsiseselt

Share this post


Link to post
Share on other sites

foorumit jah võib kogukonnaks pidada aga see vist ei ole piisav et mingit ühist huvigruppi esindavat sõnumit genereerida.

selliseid niisama foorumeid tõenäoliselt ei võeta tõsiseselt

Oskasid täpselt minu mõtte kirja panna mida tahtsin just vastata:D. Kui midagi ametlikult registreerida siis oleks suht imelik nimi e-suits:d

Share this post


Link to post
Share on other sites

hetkel ei ole jah tõesti mingisugustki liitu ega kogukonda mis suudaks esigareti eest võidelda. praegu lihtsas eesti keeles öelduna istutakse pähe ning tehakse seda mida hing ihaldab. nõme nagu riigi poolt et sellist kindak tegematta jama lubatakse rahvale pähe valada. nikotiin ongi ohtlik keda siin üllatada. kuid esuitsustteaei saa sa ei tõrva ega teab mida veel. tehke suuremad katsed ja alles siis tulge rääkima võimalikest ohtudest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seal on üks lahe lause "Need segud ei ole tõenduspõhiselt tervisele ohutud.", ega ei saanud ju kirjutada et keegi pole suutnud teaduslikult tõestada et need kahjulikud on...

 

Ma ei saa siiani aru kuidas on võimalik midagi keelustada selle pärast et me ei tea kas see ikka on täiesti ohutu ja samas lubada müüa asju mis teaduslikult tõestatult tapavad.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just nii se ongi, alko ja sigaretid tapavad üle 10 miljoni inimese aastas. (vist oli nii) Neid lubatakse igast asendist kasutada. E-suitsu ei lubata, sest pole tõestatud, et ta kahjutu on...

Raha räägib, muud miskit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olgu need artiklid nii absurdsed nagu nad on aga kahju teevad nad sellegi poolest. Tavainimene kes teab veel vähem, loeb ja usubki. Ja siis kui on vaja midagi hääletada siis on meil hunnik debiile koos kes ajalehest kunagi midagi lugesid ja on nüüd samuti oma arust eksperdid. Tegelikult ei tohiks ka meie niisama käed rüppes edasi vapeda, kel on poliitilisest aktivistist suitsetaja sõber, minge ja pöörake ta esuitsu peale :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

õige :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen mitmes postituses märganud etteheiteid sel teemal, et ajakirjandus on kallutatud. Uskuge, struktuurides ei ole kallutatud jõud. Ajakirjanik ei avalda artiklis enda arvamust, ta vahendab asjaga seotud inimeste, sh ametnike ja huvigruppide seisukohti. Aga meil ei ole e-sigareti kasutajaid koondavat organisatsiooni, mis võiks meediasse oma selge seisukoha saata. Ja samas ei saa ka e-sigaerti müüjat sõltumatuks eksperdiks pidada, eks.

Teine asi on arvamusartikkel, kus autor saab vabalt esitada oma iskliku seisukoha. Kirjutasin tänasesse lehte kommentaari: http://arvamus.postimees.ee/1268644/hen ... a-ei-haise

Muide, et pärast seda, kui hakkasin kontoris mahlamalakaga ringi tatsama, on vähemalt viis inimest analoogist loobunud ja e-sigaretile üle läinud. Aga ma olen ka aktiivselt misjonitööd teinud ja inimesi siia lugema suunanud. Enamasti on nad muidu Tõnismäe poe kliendid. Tellisin Spezzilt täna ka ühe teise toimetuse töötaja tarvis stardikomplekti ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...