Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kaivark

Järjekordne "proffide" sõnavõtt

Recommended Posts

Väga hea arvamus (Y)

Tea kas jõuab ka paberile, yldiselt ma online arvamusi ei loe näiteks.

 

Kallutatud või mitte, pole vahet. Teemat välditakse pigem.

Poliitikud on kindlasti kallutatud, raha, raha, raha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga hea arvamuslugu. Mõni tõmbas vist endale toidu kurku, kui luges palju aktsiisi saamata on jäänud :D Selle ümber vist kogu see mahlamalaka tants käibki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen mitmes postituses märganud etteheiteid sel teemal, et ajakirjandus on kallutatud. Uskuge, struktuurides ei ole kallutatud jõud. Ajakirjanik ei avalda artiklis enda arvamust, ta vahendab asjaga seotud inimeste, sh ametnike ja huvigruppide seisukohti. Aga meil ei ole e-sigareti kasutajaid koondavat organisatsiooni, mis võiks meediasse oma selge seisukoha saata. Ja samas ei saa ka e-sigaerti müüjat sõltumatuks eksperdiks pidada, eks.

Teine asi on arvamusartikkel, kus autor saab vabalt esitada oma iskliku seisukoha. Kirjutasin tänasesse lehte kommentaari: http://arvamus.postimees.ee/1268644/hen ... a-ei-haise

Muide, et pärast seda, kui hakkasin kontoris mahlamalakaga ringi tatsama, on vähemalt viis inimest analoogist loobunud ja e-sigaretile üle läinud. Aga ma olen ka aktiivselt misjonitööd teinud ja inimesi siia lugema suunanud. Enamasti on nad muidu Tõnismäe poe kliendid. Tellisin Spezzilt täna ka ühe teise toimetuse töötaja tarvis stardikomplekti ära.

(Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samas ei saa ka e-sigaerti müüjat sõltumatuks eksperdiks pidada, eks.

 

Täpselt nii. Müüja ei saa lobistada, sest temal on oma huvid. Tavaline ostja paraku ei viitsi reeglina nii palju vaeva näha - kuskilt ju ikka saab kraami kätte.

Aga tänud artikli eest, väga hea paadikallutus tiba teisele poole erinevalt viimase aja materdamisest (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...