Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
EvoX

Algaja küsimus

Recommended Posts

paned vee alla, puhastad ära, kuivatad korralikult, paned e-suitsu kokku ilma vedelikuta , pahvid paar korda (üleliigne niiskus ära)-> võtad jälle juppeks, paned e-vedeliku sisse ja hakkad tõmbama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühesõnaga võib vesi sinna must junni minna, kuhu e-vedelik ei tohtinud?

Juppideks käib ta mul ainult niipalju, et aku küljest lahti ja huulik ära? Või käib veel rohkem? Ega ma pole julgenud rohkem kangutada teda :D

 

Veel küsimus :D

 

Mis vahe on Clearod ja Coilidel? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui sul see ce4 siis ei käi rohkem, vähemalt seda ehitades ei olnud mõeldud et rohkem lahti käiks :)

pildilt vaadates tundub see sigma tavaline eGo aku + ce4 olevat - kaastundeavaldused

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaline CE4 siis, kisu aga aku küljest lahti ja voolava vee alla see klearo. (See vist lahti juppideks ei käi). Lopudad seni, kuni on ilus puhas ja siis kuivama. Ongi kõik. Lihtne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

masmre: Jätan tagurpidi kuivama siis? Aga sinna musta junni sisse võib ka vett minna?

 

mel: Miks kaastundes? :D Esimene komplekt mul. Järgminekord olen targem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ostsin kahe peale selle komplekti. Endale üks ja tuttavale teine. Endale võtsin usb laadia + seina oma juurde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

masmre: Jätan tagurpidi kuivama siis? Aga sinna musta junni sisse võib ka vett minna?

 

Mis asi see "must junn" on? Huuliku keerad küljest ära ja kuivatad, pikali asendis näiteks.

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge :D Mul ei tulnud meelde kuidas see must junn nimetatud seal sees oli. See on see, kus aurustub vedelik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siit natuke targemaks:

http://foorum.e-suits.eu/slang-ja-luhendid-t199.html

 

Mina puhastasin oma clearot nii:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=i3keMI4j-kg

 

Põletasin kuivalt ära kuni traat on puhas ning raputasin vahepeal liigset veeauru välja. Viimistluseks lasin fööniga väikse nurga all kuivaks. Kui on olemas varu clearo siis võid niisama ka lasta kuivada.

Lisanipp: Kui hakkad tagasi kokku panema siis selle kummist jublaka (millel eeldavasti ka keskel metallist asjandus) saad paremini sisse kui lükkad seda huuliku otsaga.

 

Pesta võid millal tahes, kui vahetad maitset, pole midagi targemat teha või siis kui hakkad kerget kõrbemaitset tundma. Mida magusam on vedelik seda kiiremini coilile (mähisele) "karamell" peale tekib. Maitset shokolaad+piparmünt ei soovita. Maitse on kuidas on, mõnele meeldib mõnele mitte, kuid coili ummistab kõige kiiremini.

 

Ole alati teretulnud oma küsimustega, ning muidugi vaata foorumis ringi ja pillu omi ideid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitset shokolaad+piparmünt ei soovita. Maitse on kuidas on, mõnele meeldib mõnele mitte, kuid coili ummistab kõige kiiremini.

Vaata, kus. Mina just šokomünti enamuse ajast lutsingi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitset shokolaad+piparmünt ei soovita. Maitse on kuidas on, mõnele meeldib mõnele mitte, kuid coili ummistab kõige kiiremini.

Vaata, kus. Mina just šokomünti enamuse ajast lutsingi.

Minul isiklikult oli tegemist Nicorexi nime alt saadud vedelikuga. Eks muidugi neid vedelikke ja koostiseid erinevaid. Vaidlema ei hakka, ning iga inimese vabavalik mida kasutab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitset shokolaad+piparmünt ei soovita. Maitse on kuidas on, mõnele meeldib mõnele mitte, kuid coili ummistab kõige kiiremini.

Vaata, kus. Mina just šokomünti enamuse ajast lutsingi.

Minul isiklikult oli tegemist Nicorexi nime alt saadud vedelikuga. Eks muidugi neid vedelikke ja koostiseid erinevaid. Vaidlema ei hakka, ning iga inimese vabavalik mida kasutab.

Ma laenasin ühe vivi nova sõbrale kes seda nicorexi shokominti tõmbab ja ma ei saanudki seda rõvedat maitset sealt clearo küljest enam ära.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega ma ka ei vaidle, vaid täitsa mõtlen, et äkki peaks coilid kauem vastu, kui midagi muud auraks.

Palju neid coile siis läheb? Mul sai täna 3 kuud täis ja mitte ühtegi coili pole õnnestunud selle aja jooksul läbi kärsatada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega ma ka ei vaidle, vaid täitsa mõtlen, et äkki peaks coilid kauem vastu, kui midagi muud auraks.

Palju neid coile siis läheb? Mul sai täna 3 kuud täis ja mitte ühtegi coili pole õnnestunud selle aja jooksul läbi kärsatada :D

Ma pean tegelikult oma sõnastust muutma: et äkki siis peavad kartod kauem vastu. Ka mina pole ühtegi coili läbi kõrvetanud, aga kartosid vahetanud küll (kord nädalas umbes), kui maitse on kuidagi nõmedalt tummiseks muutunud ja vati värv nilbeks. Ega need polnud mingid kvaliteetkartod kah, Bogede kohta oskan millalgi hiljem kosta. Samas iClear 30 üks coil on küll umbes nädala jagu taolist kraami keetnud ja (pidin just ütlema, et takistus tõusnud 2.4 oomini, aga vt. http://foorum.e-suits.eu/probleem-iclear-30-t405-25.html#p12239) ja coil paistab täitsa kombes olevat. Mul pole Nicorexi vedelik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rusikareegel vist võiks olla et mida läbipaistvam/heledam on vedlik seda vähem on prygi mis ka kärssab ja ummistab wicki. Seda siis suhkrule lisaks. Mulle inawera shokomint muidu maitses, isesegatud, aga minu meelest tahtis ka coil tihedamat pesu. Nyyd pole tykk aega kasutanud seda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline algaja küsimus, et kui hästi toidab standardne eGo 1100 mAh aku ära kahe coiliga clearod? Eriti huvitab iClear16... vaja sõpradele midagi soetada, millel sisu vahetada saaks. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline algaja küsimus, et kui hästi toidab standardne eGo 1100 mAh aku ära kahe coiliga clearod? Eriti huvitab iClear16... vaja sõpradele midagi soetada, millel sisu vahetada saaks. (esiga)

iClear 16 dual coilid on tehtud arvestusega et nad toimiksid tavaliste ego akudega. 2,0Ohm coilid on mõeldud kasutamiseks 3,7V akudega ja 1,5Ohm coilid 3,3V akudega.

Umbes sellise pingega olen ma neid ka mod'ide otsas proovinud ja toimivad täiesti normaalselt.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimati üllatusin positiivselt, kasutades ka Spezzi sahtlis leiduvaid Vision VT clearosid ego pulga otsas. Annab tossu ja maitset ning ei lurise ega leki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu ego akudega i16 ei toiminud. Kõike jäi väheks võrreldes siis ntx T3 cleroga. Ehk oli asi lihtsalt kehvas isendis, ei tea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsin kah mõnda aega tagasi coco- minti nicorexi oma, see keeras ce4 nii p...sse, et vähe pole, pärast oli mingi imelik seene taoline maitse juures. Aga videos toodud puhastamine aitab ce4 tõesti uuesti tööle, isegi paremini kui alguses.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...