Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Viidu Viies

Innokin iTaste 134

Recommended Posts

(psühho) Ja mina mõtlesin, et SVD on suur... (esiga)

Jep, see on liiga suur juba, aga peale seda videot tundub mu SVD välimus kuidagi väga igav :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub tutvustuse alusel asine pill olevat, kuigi külmrelva mõõtu veel välja ei anna - hoolimata tõsiasjast, et videos presenteeriti võrdlust lasermõõgaga...

Siin on enamus kritiseerinud kõnealuse mudeli suurust, viga, mida reeglina tehakse sel juhul, kui kõike vaadatakse isikliku mätta otsast. Suurus pole kunagi viga. Lõppude lõpuks on maailmas piisavalt mehemürakaid, kellele ei söandagi teretuseks kätt anda, on oht viga saada - vaat nende kämmalde jaoks on see ideaalne e-sigar, väiksemad mudelid ei püsikski nende näppude vahel.

Üritage võtta asju nii nagu nad on, lõppude lõpuks suurte inimeste jaoks pole piisavalt riideidki saada, otsivad teised neid tikutulega taga - selles valguses on taolise riistapuu turuletulek igal juhul tervitatav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult ta näeb ikka siga hea välja, aga kui ta on ikka pakitud "väikse akudrelli mõõtu kohvrisse", siis ikka kohutab suurus ära küll :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jumalauta :o

Samas ei saa mööda vaadata selle modi bling faktorist (psühho)

Teisalt peavad inimesed juba minu 18650 akuga SVD-d raketiks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minus küpseb idee ultimatiivse desktop modi jaoks, mis saaks toitevoolu laua all olevalt 110 Ah akult...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas sellel on siis ( nagu pildipealt näha ) uus clearoo ka kaasas, see mida kunagi ammu sai vaadatud ja arvatud, et aind prototüüp on

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu oma peaks esmaspäeval saabuma - valisin musta :P

Nagu ikka - kui midagi ootad põnevusega siis transafirma suudab mingi "delay" korraldada :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...