Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Fed

Mis võiks olla esimene e-suits?

Recommended Posts

Ah pekki, seal peab PayPali kasutama. :s

 

Võtaks hea meelega selle SVD torukese, aga võrreldes Vamoga, on vahe sisuliselt väike, on ju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hankisin pbusardo arvustuse põhjal Fasttechist SVD ega kahetse. Praegu ootan postist juba teist samasugust (tagavaraks kui midagi juhtub). Ilmselt teeb ka Vamo sama töö ära. Loe ingliskeelseid arvustusi. Paypal on lihtne kui sul on krediitkaart...

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah pekki, seal peab PayPali kasutama. :s

 

Võtaks hea meelega selle SVD torukese, aga võrreldes Vamoga, on vahe sisuliselt väike, on ju?

Funktsioonide osas pole neil mingit vahet. Võibolla üks neist annab paar watti rohkem välja, aga minu jaoks pole see vajalik, sest üle 8W ma siiani kasutanud ei ole. SVD näeb kvaliteetsem ja ilusam (maitse asi muidugi) välja.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kavatsed tavasuitsetamise maha jätta ja seejärel ka e-suitsust loobuda, võta starter. Kui kavatsed asendada ühe pahe teise, oluliselt vähem kahjulikumaga ja oma tegevust edaspidi nautida - pigista hambad ristis parem varustus välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kavatsed tavasuitsetamise maha jätta ja seejärel ka e-suitsust loobuda, võta starter. Kui kavatsed asendada ühe pahe teise, oluliselt vähem kahjulikumaga ja oma tegevust edaspidi nautida - pigista hambad ristis parem varustus välja.

Sellega on lühidalt tõesti kõik öeldud, SVD-komplektiga saad kaasa ka kaks Itaste 30-t ja mõned coilid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kavatsed tavasuitsetamise maha jätta ja seejärel ka e-suitsust loobuda, võta starter. Kui kavatsed asendada ühe pahe teise, oluliselt vähem kahjulikumaga ja oma tegevust edaspidi nautida - pigista hambad ristis parem varustus välja.

+1 (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahju, et SVD on kallim asi. 80EUR max.

lase siis kellelgi osta, kelle olemas SEB pangas konto :roll:

alaealine?

kui mitte teed virtuaalkaardi (parem oleks pildikaart, ei pea jamama uuendamisega), teed paypali kontu ja voilaa

aega võtab paar minutit

 

swediga saab vist ka, aga ma ei tea kuidas see käib

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vabadan kohe lapsiku kommentaari eest, sest ma reaalselt ei viitsi tegeleda selle internetbürokraatiaga. Ma vist otsustasin, mida ma võtan. Ma ei kavatse pahvimisest maha jätta, kui on olemas vessarid ja nüüd ka e-sigaretid. Analoogiad on lihtsalt pidude jaoks.

 

Teie kommentaarid aitasid mul otsustada, nii et tänud enda aja sisustamise eest. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm. Siinkohal prooviks sinu arvamust pöörata. Need paar minutit paypali tegemiseks avardavad su arusaami suurelt. Ma ei osta peale sokkide ja toidu enam midagi eestist. Ok valetan, uue korteri ostsin. Maailm on odavat kraami täis. Mis e-suitsuga seonduvat puudutab, siis jah, toetan ka ise siintegutsevaid, et asja käima saaks. Muidu löö hiina leht lahti ja vaata mis hinnad seal on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm. Siinkohal prooviks sinu arvamust pöörata. Need paar minutit paypali tegemiseks avardavad su arusaami suurelt. Ma ei osta peale sokkide ja toidu enam midagi eestist.

(Y) +1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...