Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Blobehh

tere oleks abi vaja

Recommended Posts

Tahaks teada kas alaealine võib e sigaretti teha

Ära parem proovi. Me niigi üritame siin ise ka järjest lahjema peale kolida, et lõpuks täiesti loobuda loodetavasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin foorumis on väheseid kes ei sooviks, et nikotiiniga kunagi üldse poleks kokku puutunud. Muidigi pisut teine keiss, kui oled juba analoogi sõltlane valmis.. Sellisel juhul võid minu poolest teha kui muud moodi ei saa aga proovi ikka lahti saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole alaealine lihtsalt näen tänaval palju alaealiseid kes teevad e-sigaretti. Ja nüüd tahan teada kas vòivad alaealised e-sigarit teha. Kui alaealine võib siis peaks oma lapsele selle ostma kuna ta on ise mulle suitsedamisega vahele jäänd. Aga kas seda ültse võib alaealine poest või e-sigari poest osta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pigem arvan, et alaealistele seda poest ei müüda, muidugi oleneb jälle kassapidajast jne , kui nad juba tavalist suitsu kuskilt selverist kätte saavad siis mine tea

Share this post


Link to post
Share on other sites

sellise küsimuse peale, hakkasin ma ka kahtlema su täisealisuses

 

-- 13 Aug 2013 23:34 --

 

alaealistel, muideks paneb e suits kasvu taandarenema, jäävad veel pisemaks ja pisemaks , hakkavad lõpuks pöialt imema hoopis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kas seda ültse võib alaealine poest või e-sigari poest osta.

Ära selle pärast muretse, mõne kuu pärast kohe kindlasti ei tohi

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikotiin pärsib kasvuhormooni tootmist mille tagajärjel on pikkuse takerdumine kõige väiksem probleem, ka sisemised organid ja keha üleüldiselt ei arene nii palju kui peaks. Ma olen täiesti kindel, et kui ma alaealisena suitsetama poleks hakanud, siis oleksin 2 meetrit vähemalt, praegu tuleb aga 195cm'ga leppida :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blobehh parem ära torgi, foorumiski juttu ju kuidas jalad ja kaenlaalused hakkavad haisema ja ühel kasutajal isegi tekkis luu hõrenemine mille tagajärjel ta lihtsa jalgpalli mängu käigus endal jala pilbasteks lõi :o Võta parem peatäis (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

blobehh või keegi tuli irci sama küsimusega.. 1 lause ja oli aru saada, et täiskasvanud sellist küsimust ei küsi.. plus lugematu arv kirjavigasid. ja kõnestiil.

ufo võib banaani talle vist anda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See võiks nagu üheselt olla selgeks tehtud, et alla 18 eluaasta siia foorumisse, spezzi sahtlitesse jm. kuulutustesse asja pole! See oleks vajalik juba aurajate endi korrektsuse huvides.

Share this post


Link to post
Share on other sites

blobehh või keegi tuli irci sama küsimusega.. 1 lause ja oli aru saada, et täiskasvanud sellist küsimust ei küsi.. plus lugematu arv kirjavigasid. ja kõnestiil.

ufo võib banaani talle vist anda?

Kunagi ei tea. Iga korralik troll oskab ka teeselda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...